Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od prodejce »

Milý Airbusi 380,

předem mého dopisu dovol, abych ti sdělil, že jsem tě v letošních volbách také volil. A teď proč píšu. Tvůj poslední projev zde na fóru se mi líbil, se vším souhlasím, i s tím, že jsi šílenec a také s tím, že staroba je hrozná věc. Jak člověk stárne, úplně mu to brání zvednout zadek a někam jet. Já to mám také a jsme na tom tedy stejně. I proto jsem rád, že jsem tě volil, protože rád volím lidi jako jsem já sám.

A teď to méně příjemné. Musím ti napsat i co se mně na tvém tripreportu vůbec nelíbilo! A to sice že fotíš po cestě i tramvaje a řeku Volhu, ale pak na konci výletu jsi jel vlakem z Karlových Var do České Lípy a o tom už jsi nenapsal ani čárku. Ani jedna fotka vlakového kupé, prostě nic. Upozorňuji tě, že vlaková část tripreportů se zásadně vynechávat nesmí a jestli budeš vlaky přehlížet i nadále, tak v příštích volbách už tě volit nebudu a do urny to hodím čočíkovi. Tak snad si rozumíme!

Tvůj volič


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od Fabo »

Prodejce, ty vole.. se ted tady kejvu smichem

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od micaello »

Fabo píše:Prodejce, ty vole.. se ted tady kejvu smichem

Asi tak =)) :))

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od cocik »

Chapu to dobre, ze kdyz popisu svuj posledni zazitek z cesty vlakem po provinciich Hubei a Anhui (korunovany defekaci cinskeho caparta v ulicce velkoprostoroveho vozu prvni tridy), tak pristi rok Airbus380 ostrouha? :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od Fabo »

Jen az to bude tvuj cinsky capart :D


Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od Airbus380 »

Děkuji za přízeň a výtku si beru k srdci, hlas voličstva se musí poslouchat a příště tak nějaké tu kupátko přihodím. Je pravda, že cesta z Karlových Var do České Lípy, přesněji řečeno do Jestřebí (které ale není v Jestřebí, to aby nedošlo k mystifikaci!) za nějaké to slůvko stálo. Cesta Podkrušnohorskou koženkou za pěkného jarního počasí byla totiž ta pravá železniční romantika! Kam se na to hrabe nějaké pokaděné děcko z Wuhanu :D

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od velpa.66 »

Perfektní výlet! Dobrý nápad jak letět z Karlových Varů a zároveň rozumě použít končící míle. Škoda že se nedá zvládnout na otočku Petrohrad.
Jak to probíhá při letu PRG - LED s mezipřistáním KLV? Dá se při zpátečním letu vystoupit v KLV?

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od Airbus380 »

Pokud máš letenku PRG-LED/SVO nebo viceversa přes KLV, tak se v KLV nevystupuje, cestující pokračující dál čekají v letadle. Nicméně lze vystoupit a už pak nenastoupit, nikdo to nikde nekontroloval.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od alesesl »

Airbus380 píše:Pokud máš letenku PRG-LED/SVO nebo viceversa přes KLV, tak se v KLV nevystupuje, cestující pokračující dál čekají v letadle. Nicméně lze vystoupit a už pak nenastoupit, nikdo to nikde nekontroloval.


A co tak udelat ze sebe hloupeho a vystoupit a pak zase chtit nastoupit? Jak by to resili asi?

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Za trimotorem do Ruska a s ČSA do Karlových Varů

Příspěvek od Airbus380 »

To nevím, jak by se řešilo, ale myslim, že kdyby třeba člověk požádal, jestli může vystoupit aspoň na plochu, tak mu vyhoví, v KLV je taková pěkná uvolněná atmosféra a navíc když zaměstnanci vidí pasažéra s českým pasem, mají opravdu nefalšovanou radost :D


Odpovědět