Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Odpovědět
David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od David Eiselt »

Zdravím,

Rád bych se tu pochlubil s mým raritním letem, který jsem podnikl v letounu české výroby LET L-410 na krátkém vnitrostátním letu z Natakhtari do Kutaisi. Letenky stály 50 lari (cca 450 Kč) a mimo této linky létá Vanilla Sky též do Mestie z Natakhtari i Kutaisi.

Vzhledem k tomu, že mi tu nejdou nahrát fotky běžného formátu, odkazuji na již sepsaný komentář k letu u mě na webu http://cestujlevne.com/diskuze/viewtopi ... 700#p26700

Uvítám zejména další tipy na zajímavé linky v pravidelné přepravě nejen s L-410. Díky :)


Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od Airbus380 »

Super. Jinak L-410 létá v Evropě ještě na dvou místech na pravidelkách. Jednak u britských Citywing, kde létá především z ostrova Man a taky na lince Cardiff-Anglessey (letenky od 20GBP) a pak taky u Silver Air z Elby (FLR, PSA, LIN, LUG). Oběma jsem letěl a obojí je zážitek, do té Gruzie by to chtělo se taky vypravit.
A pak taky L-410 létají v barvách ruské společnosti Orenburžje po středním Rusku, ale co jsem četl, tak pravděpodobnost, že let poletí, je tak 50:50, nepatří úplně mezi nejspolehlivější aerolinky.

Z ostatních zajímavých linek po Evropě mě napadá vyhlídkový let nad Alpami v podání Etihad Regional na trase Lugano - Sion nebo třeba v portugalsko s aeroinkou AeroVIP, která létá napříč celým Portugalskem s Dornierem 228 se třemi mezipřistáními (Portimao-Cascais-Viseu-Vila Real-Braganca). Na obě dvě linky už máme s dalšími členy fóra koupené letenky, jak jinak :D

Spousta zajímavých linek se najde v Rusku (An-24, Yak-40), ale i ve Skotsku nebo třeba severských zemích.

David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od David Eiselt »

Díky za pořádnou dávku inspirace :) Existuje tu nějaké ucelené vlákno s podobným zaměřením na tyto lety?

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od Tonda 2 »

good, poměr cena/výkon je fakt super :)

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od happyna »

Uz tu zase trpite mentala bananka,banan,Narayena,Olymp,slecna Milena a ja nevim kolik jeste debilnich nicku mu bylo smazanych. To teda rychle zapominate :roll:


David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od David Eiselt »

happyna píše:Uz tu zase trpite mentala bananka,banan,Narayena,Olymp,slecna Milena a ja nevim kolik jeste debilnich nicku mu bylo smazanych. To teda rychle zapominate :roll:

Kdy dospěješ? :D

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od beardie »

Airbus380 píše:Super. Jinak L-410 létá v Evropě ještě na dvou místech na pravidelkách. Jednak u britských Citywing, kde létá především z ostrova Man a taky na lince Cardiff-Anglessey (letenky od 20GBP)
nejaka moznost ziskat promo kod?

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Let s LET L-410 UVP-E v barvách Vanilla Sky

Příspěvek od micaello »

Airbus380 píše:Na obě dvě linky už máme s dalšími členy fóra koupené letenky, jak jinak :D

Nevím, jestli mě má mrzet, že o tom nevím :problem: :oops:


Odpovědět