Tenkrát na Východě (RegioJet vs private jet)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tenkrát na Východě (RegioJet vs private jet)

Příspěvek od whiskey »

cocik píše:
Mne bude za chvili ctyricet a s hruzou zjistuju, ze jsem nikdy v zivote nemel zadny auto :D

To je v pohode, neber si to tak. Ono to niekedy pride, zivotna uroven v Cine rastie pomalicky, ved uz dnes nie su v Sanghaji zapchy sposobene milionmi cyklistov, ale skutrov.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tenkrát na Východě (RegioJet vs private jet)

Příspěvek od flyingblue »

whiskey píše:
cocik píše:
Mne bude za chvili ctyricet a s hruzou zjistuju, ze jsem nikdy v zivote nemel zadny auto :D

To je v pohode, neber si to tak. Ono to niekedy pride, zivotna uroven v Cine rastie pomalicky, ved uz dnes nie su v Sanghaji zapchy sposobene milionmi cyklistov, ale skutrov.


Navic je mladej, progresivni ... Casem se k tomu dostane.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Tenkrát na Východě (RegioJet vs private jet)

Příspěvek od Petr31 »

flyingblue píše:
whiskey píše:
cocik píše:
Mne bude za chvili ctyricet a s hruzou zjistuju, ze jsem nikdy v zivote nemel zadny auto :D

To je v pohode, neber si to tak. Ono to niekedy pride, zivotna uroven v Cine rastie pomalicky, ved uz dnes nie su v Sanghaji zapchy sposobene milionmi cyklistov, ale skutrov.


Navic je mladej, progresivni ... Casem se k tomu dostane.


...já zase nikdy neměl po ruce rikšu, nebo tuk tuk a zvládám to :lol: Hůř bych zvládal ale million soused kolem.Bydlím skoro na samotě, naše vesnice má s bídou 500 obyvatel, většinou jsou všichni někde zalezlý a stejně je to na mě někdy moc.... :D


Odpovědět