Tripreport Jirky Krále

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od prodejce »

Asi nejznámější český youtuber Jiří Král natočil tripreport, i když samotné slovo tripreport patrně vůbec nezná.. a já se obávám, že my tady s našimi dinosauřími texto-fotkovými tripreporty oproti tomu vypadáme jak sto let za opicema.

Moderní je dnes toto:

https://youtu.be/2qjr6ow_w2k


Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od Tony Smoke »

prodejce píše:Asi nejznámější český youtuber Jiří Král natočil tripreport, i když samotné slovo tripreport patrně vůbec nezná.. a já se obávám, že my tady s našimi dinosauřími texto-fotkovými tripreporty oproti tomu vypadáme jak sto let za opicema.

Moderní je dnes toto:

https://youtu.be/2qjr6ow_w2k


cocika precitam celeho, toto som preskipoval, cisty cas pod minutu... :wtf:

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od happyna »

Já teda myslel, že youtubeři lítaj výhradně business class :shifty:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od persona »

No, taky jsem to přeskákal - celkově tak 4 min. Nejdelší úsek cesty, tj. let z Curychu do Miami, byl zachycen minimálně - žádné občerstvení, žádné letušky, žádný palubní magazín, žádní spolucestující, žádné technické detaily, žádná geekovina. A tripreport nebyl orientován ani na sociokulturní postřehy či umělecké zhodnocení cílové destinace.

Přiznávám, že jsem o tomto YouTuberovi slyšel poprvé díky prodejci. A např. o Fatty Pillow(ovi) jsem poprvé četl před pár týdny ve vlaku v MF Dnes. Ale jestli chlapci v Česku opravdu vydělávají takové peníze, jako je uvedeno zde (http://www.extra.cz/kolik-skutecne-vyde ... ky-prehled), je to pěkné.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od Petr31 »

prodejce píše:Asi nejznámější český youtuber Jiří Král natočil tripreport, i když samotné slovo tripreport patrně vůbec nezná.. a já se obávám, že my tady s našimi dinosauřími texto-fotkovými tripreporty oproti tomu vypadáme jak sto let za opicema.

Moderní je dnes toto:

https://youtu.be/2qjr6ow_w2k


..na rovinu, co je moderní, je mi úplně u pr.....jsem konzerva a rád, ne všechny TRENDY trendy jsou k něčemu.Cocíka a další si přečtu,.prohlídnu, zasměju, popřemýšlím, ale tohledo mi fakt nic neříká. A ten kdo chce, cestovat, se z toho stejně nic užitečného nedozví.Osobně považuju YOUTUBERY za naprosto zbytečnou "odrůdu" živočichů a jejich sláva je velmi dočasná :lol:


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od prodejce »

Mělký obsah je jedna věc, ale jaksi si musíte uvědomit, že my jsme tady všichni postiženi deviací. To, co je na videu, to je tripreport pro masy a zatímco vy všichni píšete jen pro větší slávu Boží a pro nás, kterých je tu tak 50 aktivních, tak JK z toho má prachy... a to je víc než všechna sláva Boží.

No a druhá věc je technická úroveň. Snad jen pár jedinců z flyertalku, např. Sam Chui, umí udělat video na stejné úrovni a ono to také není jen o drahé kameře....

Čili kritiku ano, ale stejně je nutno se neustále dívat okolo, co se děje nového. A to vám říkám já, prodejce první generace :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od prodejce »

happyna píše:Já teda myslel, že youtubeři lítaj výhradně business class :shifty:

To jsem si myslel taky a JK by s tím měl ihned začít. Je jen chybou nás prodejců, že nejúspěšnější český youtuber o cenách business class nic neví, když si to přitom může dovolit... osvěta v tomto směru je z naší strany naprosto nedostatečná. I v tom mě video poučilo.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od cocik »

Ja bych to rekl asi takhle. Nejakych 6-7 let jsme kazdej mesic delali na DVD do Levelu vlastni videoporad (+ nepocitam dalsich pet let na verejnopravnich obrazovkach), takze tuhle technickou kvalitu bych IMHO zvladnul taky. Ale fakt nechci behat po letadle plnym lidi jako nejakej mimon s gopro na hlave - stacili mi ty exoti v KLDR, to byl fakt des.

Jenom pro srovnani - tohle jsme delali pred cca 10-12 lety kazdej mesic ve svym volnym case (s tehdy jeste primitivni technikou, hlavne co se tyce zvuku jsme meli celkem problem, protoze v ty dobe jeste nebyly slusny klopaky za dostupnou cenu).
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pvrRwg3fIrg[/youtube]

Pokud bych nekdy neco tocil, tak spis reportaze ve stylu souboju v top gearu (treba pozvat par kamaradu a dat si zavod z nejakyho obskurniho mista v Praze do Ostravy na Stodolni - jeden pojede ve Ferrari, druhej pojede Pendolinem a ja poletim private jetem). Ale tam je zase problem, ze by to muselo bejt hodne skriptovany, jinak by se na to nedalo divat (uz jsme to jednou v realu bez kamer zkouseli a zatimco ja uz jsem sedel v PH a dopijel svuj prvni Ostravar, tak chudak s autem stal v zacpe nekde u Brna). A kdyz konecne dorazil, tak uz jsem mel tech Ostravaru tolik, ze si na zbytek vecera pamatuju jenom mlhave. I kdyz ted me napada, ze by ta reportaz mohla klidne skoncit takhle :D

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od micaello »

No a v důsledku všeho, cílovka JK je někde mezi 12-18 :D , si myslím, že to je úplně mimo nás :D

PS: Cociku, ty jsi Levelák? OMG, něco mi tu za těch několik let, co jsem tady registrovaný, asi uniklo :D , s Levelem jsem žil zhruba jeho prvních 110 výtisků :wave:

klojM
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 26. 08. 2011, 23:04
Oblíbené typy letadel: De Havilland DH-106 Comet 4C
Lockheed L-1049F Super Constellation
Tupolev Tu-114
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od klojM »

micaello píše:PS: Cociku, ty jsi Levelák?

... že by se ještě našel někdo, kdo to neví :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od flyingblue »

klojM píše:
micaello píše:PS: Cociku, ty jsi Levelák?

... že by se ještě našel někdo, kdo to neví :D


Zda se, ze minimalne casti populace je tahle temna teeneagerska minulost cocika prozatim skryta :-)

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od micaello »

klojM píše:... že by se ještě našel někdo, kdo to neví :D

Level jsem přestal odebírat na Vánoce 2004 a přiznejme si to, každej stárne, takže některý věci jsem z paměti asi vymazal :mrgreen: Pamatuju si Rybku, Herodese, Průšu.. :oops:

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od cocik »

Ja delal hlavne tu cernou praci vzadu, nemel jsem spisovatelsky ani sefredaktorsky ambice :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od flyingblue »

cocik píše:Ja delal hlavne tu cernou praci vzadu, nemel jsem spisovatelsky ani sefredaktorsky ambice :D


Bsak my vime, ze Ti jde hlavne vo prachy, to je v pohode, uz se to muze. Mame kapitalismus :-)

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tripreport Jirky Krále

Příspěvek od micaello »

cocik píše:Ja delal hlavne tu cernou praci vzadu, nemel jsem spisovatelsky ani sefredaktorsky ambice :D


To je zvláštní, protože tady ti to spisovatelský střevo docela dobře funguje :)) , ale možná šlo jen o volbu tématu..lety private jetem asi čtenáře Levelu moc nezajímaj :biggrin:


Odpovědět