Ve třech do Švýcarska

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Tony Smoke »

MarcosFT píše:Ahoj Petře. Tvé reporty mám rád, cesty se mi líbí. Škoda že jsi změnil styl psaní. Některé slovosledy jsou opravdu zvláštní a čte se to divně. A příště by možná stačilo ubrat o těch psech, například čůrání před terminálem atd. Na chvíli jsem zapomněl, že jsem na leteckém, potažmo cestovatelském webu, ale cítil jsem se jako někde ve zverimexu. Asi stačilo popsat jen jak to se psy probíhá na letišti atd. Jinak krajina a fotky krásné. Těším se na další report.


Peter, nic nemen...teda pokial si ten report nepisal Marcosovi na objendavku ;)

Pekne zazitky, tesim sa na dalsie :)


Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Filisipi »

Ten TR je super :)
Ale eeeeh...čivava prostě není pes.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

Tony Smoke píše:
MarcosFT píše:Ahoj Petře. Tvé reporty mám rád, cesty se mi líbí. Škoda že jsi změnil styl psaní. Některé slovosledy jsou opravdu zvláštní a čte se to divně. A příště by možná stačilo ubrat o těch psech, například čůrání před terminálem atd. Na chvíli jsem zapomněl, že jsem na leteckém, potažmo cestovatelském webu, ale cítil jsem se jako někde ve zverimexu. Asi stačilo popsat jen jak to se psy probíhá na letišti atd. Jinak krajina a fotky krásné. Těším se na další report.


Peter, nic nemen...teda pokial si ten report nepisal Marcosovi na objendavku ;)

Pekne zazitky, tesim sa na dalsie :)


Díky moc za pochvalu. Nikomu jsem to na objednávku nepsal, je mi jasné, že tenhle styl psaní nemusí každému sedět. Další TR bude v řádu několika týdnů.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

Filisipi píše:Ten TR je super :)
Ale eeeeh...čivava prostě není pes.


Jj, pokud se to dá přehodit přes plot, není to pes, říkával jeden můj známý. Sice to pes oficiálně je, ale poznámku s nadhledem beru.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4151
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od whiskey »

Je to super, aj s ochcavanim terminalu a pod. Vdaka tomu je ten report uplne z inej perspektivy. :thumbup:


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

whiskey píše:Je to super, aj s ochcavanim terminalu a pod. Vdaka tomu je ten report uplne z inej perspektivy. :thumbup:


Díky, to byl taky prapůvodní záměr :D

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Tony Smoke »

:roll:
taku uzkoprsost som tu na fore teda necakal...niektori ste fakt extra trieda. Zoberte si svojich rotwailerov, nasadnite do svojich hummerov a chodte si na strelnicu zastrielat...grow up!

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od cocik »

Ja taky nechapu, komu muzou podobni psi vadit. Tady u nas ma tyhle typy psu kazdej rad, ted mame zrovna v Yulinu psi festival. Budte trochu tolerantni!

klojM
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 26. 08. 2011, 23:04
Oblíbené typy letadel: De Havilland DH-106 Comet 4C
Lockheed L-1049F Super Constellation
Tupolev Tu-114
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od klojM »

... taky se přimlouvám za stejná práva všech psů na tomto fóru, protože čivava JE taky PES! :)

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1113
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Marty-t »

cocik píše:Ja taky nechapu, komu muzou podobni psi vadit. Tady u nas ma tyhle typy psu kazdej rad, ted mame zrovna v Yulinu psi festival. Budte trochu tolerantni!

Jak znám Čočíka z jeho TR tak to určitě bude provokace typu https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dog_mea ... g_meat.jpg

a taky ze jo - vygooglite si ten jeho "yulin dog festival 2016" ...

Jinak TR byl pěkný, chapu ze i čivavám člověk někdy přijde v rámci střídavé péče po rozchodu s ex... Ale dávat takové výlety sám a užít si deště i hladu to chce hodně cestovatelského ducha, to oceňuji. I když občasné narážky jak je cool ignorovat předpisy už mi tak skvělé nepřijde...

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od cocik »

Ale ted trochu vazne. Za posledni dobu tady bylo vic trip reportu o tom, jak se psi jedi, nez trip reportu o cestovani s psama. Takze mne osobne vubec nevadi, kdyz nekdo cas od casu vezme psy s sebou na trip a napise o tom. Naopak - vic takovych!

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od alesesl »

yellow píše:Proboha co vede dospeleho chlapa, aby si poridil psy, ktere se pouzivaji jako modni doplnek a podrizoval jim svuj zivot? U zenske se daji materske pudy pochopit, ale u chlapa? :D

Kdyby se tak v Praze dal treba jenom ochcavat a osravat terminal, to by jeste slo, ale kdyz takhle vypadaji vsechny baraky a ulice v nekterych ctvrtich...


Po toto se podepisu, naprosty souhlas.

=)) =)) =))

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

yellow píše:Proboha co vede dospeleho chlapa, aby si poridil psy, ktere se pouzivaji jako modni doplnek a podrizoval jim svuj zivot? U zenske se daji materske pudy pochopit, ale u chlapa? :D

Kdyby se tak v Praze dal treba jenom ochcavat a osravat terminal, to by jeste slo, ale kdyz takhle vypadaji vsechny baraky a ulice v nekterych ctvrtich...


Byl to nápad bývalé přítelkyně. Mně by to předtím ani ve snu nenapadlo. Ale když už se doma objevili, tak jsem si je během chvilky oblíbil. A nějak nemám potřebu se za to stydět.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

klojM píše:... taky se přimlouvám za stejná práva všech psů na tomto fóru, protože čivava JE taky PES! :)


Člověk musí mít trochu nadhled. Co si budeme podívat, mědvědí službu čivavám udělal jedna nejmenovaná americká "romantická komedie", kterou jsem samozřejmě jako správný drsný chlap nikdy neviděl :D

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1329
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

Marty-t píše:
cocik píše:Ja taky nechapu, komu muzou podobni psi vadit. Tady u nas ma tyhle typy psu kazdej rad, ted mame zrovna v Yulinu psi festival. Budte trochu tolerantni!

Jak znám Čočíka z jeho TR tak to určitě bude provokace typu https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dog_mea ... g_meat.jpg

a taky ze jo - vygooglite si ten jeho "yulin dog festival 2016" ...

Jinak TR byl pěkný, chapu ze i čivavám člověk někdy přijde v rámci střídavé péče po rozchodu s ex... Ale dávat takové výlety sám a užít si deště i hladu to chce hodně cestovatelského ducha, to oceňuji. I když občasné narážky jak je cool ignorovat předpisy už mi tak skvělé nepřijde...


Děkuju za pochvalu. Jak už jsem psal v předchozím příspěvku, k čivavám jsem přišel jak slepý k houslím a když jsem se rozcházeli, tak to nějak vyplynulo ze situace, že se o ně budem střídat. Letadlem letěli poprvé, ale po republice se nacestovali až až. A brát je s sebou třeba v létě pod stan, je docela fajn.
No a ta narážka, že je cool ignorovat předpisy...takhle jsem to fakt nemyslel. Pokaždé když s nimi někam cestuju, beru s sebou tašku, do které bych je mohl dát, kdyby to řidič autobusu/průvodčí/strojvedoucí v metru apod. vyžadoval. A ve chvíli, kdyby mi to někdo z nich řekl, bez keců bych je tam dal.
Naposledy upravil(a) Lkprak dne 23. 06. 2016, 23:51, celkem upraveno 2 x.


Odpovědět