Ve třech do Švýcarska

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

cocik píše:Ale ted trochu vazne. Za posledni dobu tady bylo vic trip reportu o tom, jak se psi jedi, nez trip reportu o cestovani s psama. Takze mne osobne vubec nevadi, kdyz nekdo cas od casu vezme psy s sebou na trip a napise o tom. Naopak - vic takovych!


Cočíkovy narážky na jezení psů beru s nadhledem, jeho (nepřímo vyřčené) pochvaly si nesmírně vážím :)
Jestli si nepletu, je to první TR na tomto fóru, ve kterém vystupují (a cestují) i psy. Mimochodem, na vlaky.net se před pár lety objevil TR party nějakých mlaďasů, kteří se psem podobné velikosti procestovali pro změnu rakouské Alpy. Spíš pro zajímavost přikládám odkaz na zmíněný TR:
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/0 ... sterreich/


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od micaello »

Dík za připomínku Ženevy, taky mě udivuje, že symbol Jet d'Eau skoro nikdo nezná =D.

Btw., když vystoupíš ve Švýcarsku a jdeš si koupit lístek na MHD, vlak, nebo prostě koupit si cokoliv jiného..to je facka peněžní reality, co? :wave: Holt trochu jiný svět, ale i tak se mi tam vždy líbilo. A horská vesnická panoramata, to není kýč! To je krásný, uklidňující balzám na duši. =P

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ve třech do Švýcarska

Příspěvek od Lkprak »

micaello píše:Dík za připomínku Ženevy, taky mě udivuje, že symbol Jet d'Eau skoro nikdo nezná =D.

Btw., když vystoupíš ve Švýcarsku a jdeš si koupit lístek na MHD, vlak, nebo prostě koupit si cokoliv jiného..to je facka peněžní reality, co? :wave: Holt trochu jiný svět, ale i tak se mi tam vždy líbilo. A horská vesnická panoramata, to není kýč! To je krásný, uklidňující balzám na duši. =P


Jo, šok to je, ale tentokrát jsem už věděl, do čeho jdu. Zatímco před pár lety,kdy jsem se tu stavil cestou ze Španělska do Čech (byl jsem tam tenkrát vlakem), tak to byla pěkná rána. Měl jsem vyměněné nějaké peníze, o kterých jsem si myslel, že budou stačit a utratil jsem je už cestou z nástupiště do haly :)

A balzám na nervy to fakt byl, hlavně při těch delších výletech během posledních dvou dnů jsem si parádně vyčistil hlavu :P


Odpovědět