Video killed the tripreport star (hotovo)

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od krakra »

cocik píše:
krakra píše:Nedávno si tady někdo postěžoval, že dnes moderní "youtubeři" - místo psaní natáčí videa a že to dělají i co se týče cesty letadly. Jako že to je taková "módní" věc a že není nad klasický psaný tripreport.
Uběhlo snad 14 dní a už i Cocik natáčí videa z cesty letadlem :)
Osobně mi to samozřejmě nevadí a myslím že to je fajn. Video jsem eště neviděl, ale těším se na něj.


No, soucasti ty debaty o "youtuberech" bylo to, ze jsem se hecnul a prohlasil, ze jeden trip report taky natocim na video :D


Aha, tak už vím odkaď vítr vane :D

(proti youtuberům nic nemám, ale když je tripreport dobře napsaný je to fajn)

Jinak já si neodpustím takovou poznámku o youtuberech, jsou ti, které to živí, a potom si český průmysl nemá stěžovat - že nemá lidi na práci
(prosím brát s nadhledem)


stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od stano »

Gratulujem Cocikovi za filmovu prvotinu. Informacne je to ine, nez pisany text, ale na druhej stranke ilustrativna hodnota omnoho vacsia. V kazdom pripade dakujem !!!!!!!!!!!!!!

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od krakra »

1) "Redakce dokumentárních pořadů uvádí" - je vidět, že Cocik něco pamatuje.

2) Jak jsem pochopil, tak v té první třídě ze Šhanghaje do Singapuru je mezi "obývákem" a "ložnicí" ulička?, mě to připadá jako plýtvání místem.

3) Do Duesseldorfu economy?, myslel jsem, že Cocik zásadně první!

4) ČSA... také letecká společnost.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od Fabo »

@2: cocik mel diky slabe obsazenosti umozneno vyuzit dalsiho sedadla jako loznice. Standart to ovsem neni.

@3: Premium Economy! Co by pro nas cocik neudelal... porad ta sama SQ F class, to by byla preci nuda.
Jinac tedy, libi se mi vic nez LH Y+ (a jestli... jestli se mi povede vydupat si sluzebku do SIN, budu preferencne zadat o SQ)

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od micaello »

Jsem klasik. Mám prostě rád tu chvíli, kdy si uvařím kafe, k tomu něco na zub, posadím se do sesle a hltám slovo za slovem, řádek po řádku nějaký trip report, k tomu obdivuji fotografie a do deníku si zapisuji další a další must-visit / must-fly poznámky. Je to už pomalu takový rituál.

Tento věk (a klidně mě nesnášejte) youtuberů pevně doufám brzy skončí. Pokrok nezastavíš, já vím, ale koukat na youtube to je jako koukat na bednu. Činnost, kterou provozuji jen v nejvyšší nouzi, případně když se potřebuji nechat ukolébat k spánku.

Čočíku, vážím si té práce, která za tím stojí (sám občas nějaké krátké video sestříhám), nicméně psaná forma a lá tvůj trip po Safari je mému srdci prostě nejblíž..

PS: podle posledního průzkumu používá více než 87% evropanů sledujících youtubery jejich videa jen jako kulisu, kterou koneckonců ani nevnímá (to jen poznámka z mého oboru..)


cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

Tak je to hotovy, mam toho strihani a konvertovani fakt dost :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (1. část)

Příspěvek od flyingblue »

micaello píše:PS: podle posledního průzkumu používá více než 87% evropanů sledujících youtubery jejich videa jen jako kulisu, kterou koneckonců ani nevnímá (to jen poznámka z mého oboru..)


To by me zajimalo. Mas URL toho pruzkumu? (Dotaz z meho oboru) :-)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od whiskey »

yellow píše:Zaujal me na zaver vozovy park na tamejsich silnicich. Vzdyt z toho nemuze nic zbyt, staci se podivat na crashtesty cinskych zazraku :D

Nahodou, Volkswagen Santana je super ako taxi, ako som zistil, ked som bol v Shanghaji prvy raz pred 10 rokmi. A podla aktualnej fotky stale dobre funguje :))

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

V Sanghaji je daleko lepsi vozovej park nez v CR. Az na taxiky jsou to vsechno maximalne par let stary auta, vetsinou zapadnich znacek.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od Fabo »

mj. jsem tam zahlid treba Superba, takze kapku strilis do vlastnich radu :D

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od pepa007 »

super reporty. mauzoleum class taky pecka. :)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od Lkprak »

Dokoukaná i druhá část. Je to dobré, až téměř inspirující. Snad to není poslední videoTR tady na fóru. Třeba by to teď mohl zkusit i někdo další.

johnnybeverley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 61
Registrován: 04. 01. 2014, 19:04
Bydliště: Glasgow
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od johnnybeverley »

Skvelé, ani proti remeselnej stránke by som rozhodne nenamietal, s tým zvukom je to zložité bez dôkladnej prípravy, to sa fakt nikomu nedá vyčítať, že to trocha "skáče". Dík!:)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od j.ree »

Cocik, diky za vyborne zvladnuty TR! Jsem zvedav, jestli se nekdo pokusi prekonat vysokou latku. Bavilo me koukat na oba dily techto dokumentarnich poradu po celou jejich dobu. V druhem dile me docela zaujala v case 8:42 voda ve sklence, se pri tom letu ani nehla.. Musel to byt teda dost pohodlny az da se rici nudny let :D (me teda naopak turbulence a ruzne necekane situace dost rajcujou ;) )

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

Priznejte se, kdo me schvalne trollite v komentarich na youtube? :D

OMG!!! Snob, snob, snob! Radši poletí 30 hodin s dvěma stopama jakože kvůli čínským cestujícím, než přímým letem 11hodin v businessu (na který zjevně má), když stejně ze Sin do Pvg s číňanama letí. A o vynálezu jako např. iPhone jsi slyšel, ty punk/rock/metalisto? A vrchol je, že MUSÍ použít sprchu v salonku na letišti, protože je moc zevl se umýt na hotelu. I say show-off!! ..a nejhorší je, že si nemohl v Private roomu dát jídlo, protože už byl přežraný ze suitu... fakt blbý, no.


Odpovědět