Video killed the tripreport star (hotovo)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od bugr »

Negativni komentare pod videem muzou pekne rozjet diskuzi a nasledne nahledy. Takze dost casto i pomahaj.
Jinak me zaujalo proc ma nekdo potrebu resit to kudy si letel. :lol:
Lide jsou ruzni...

BTW: do gopro 3 sel pripojit mikrofon pres redukci na usb tak by to mohlo jit i na 4.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od flyingblue »

cocik píše:Priznejte se, kdo me schvalne trollite v komentarich na youtube? :D

OMG!!! Snob, snob, snob! Radši poletí 30 hodin s dvěma stopama jakože kvůli čínským cestujícím, než přímým letem 11hodin v businessu (na který zjevně má), když stejně ze Sin do Pvg s číňanama letí. A o vynálezu jako např. iPhone jsi slyšel, ty punk/rock/metalisto? A vrchol je, že MUSÍ použít sprchu v salonku na letišti, protože je moc zevl se umýt na hotelu. I say show-off!! ..a nejhorší je, že si nemohl v Private roomu dát jídlo, protože už byl přežraný ze suitu... fakt blbý, no.


Má to pel opravdovosti, asi to bude skutečnej hejtr :-)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od Night fly »

flyingblue píše:
cocik píše:Priznejte se, kdo me schvalne trollite v komentarich na youtube? :D

OMG!!! Snob, snob, snob! Radši poletí 30 hodin s dvěma stopama jakože kvůli čínským cestujícím, než přímým letem 11hodin v businessu (na který zjevně má), když stejně ze Sin do Pvg s číňanama letí. A o vynálezu jako např. iPhone jsi slyšel, ty punk/rock/metalisto? A vrchol je, že MUSÍ použít sprchu v salonku na letišti, protože je moc zevl se umýt na hotelu. I say show-off!! ..a nejhorší je, že si nemohl v Private roomu dát jídlo, protože už byl přežraný ze suitu... fakt blbý, no.


Má to pel opravdovosti, asi to bude skutečnej hejtr :-)


Ale nejlepsi je ten koment pod tim, jehoz autorem je dalsi z vazenych clenu tohoto fora:

je to len pozer. V reale je to socka, nema ani staru feldu a do roboty musi chodit metrom...


:)) :)) :))

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od Tonda 2 »

Dobrá je i druhá část, díky za ni. Jinak já vůbec netušil, že v tom SIN jsou ty salonky tak diferencované, já se nedostal dál než do toho sociálního pro C :-)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

bugr píše:BTW: do gopro 3 sel pripojit mikrofon pres redukci na usb tak by to mohlo jit i na 4.


Do GoPro4 Session bohuzel nejde, do klasicky velky GoPro4 jo...


krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od krakra »

Toto video bylo hodně zajímavé

Sranda byla "žádná rocková, žádná punková, žádná metalová písnička" - to chtějí Singapurci udělat z Evropanů Singapurce? :)

Co se týče těch suit, mě to připadalo takové nějaké neosobní, prostě uzavřen v takové malé s prominutím "kobce". A co když poletí dva partneři a budou chtít být spolu?
Když se budu chtít převléknout do pyžama, tak to udělám v té sprše?, to potom budu chodit po letadle v pyžamu? - připadá mi to zvláštní, ale samozřejmě nic co vadilo.

Tu postel, tu si pasažér rozloží sám, nebo si musí zavolat letušku?

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

Prostredni suites jsou "dvojpokojaky", takze muzou v pohode cestovat dva lidi spolu. A ano, tech cca 10 kroku udela clovek po letadle v pyzamu (zatimco letuska rozklada postel), ale protoze je celej prostor oddelenej od zbytku letadla, tak potka maximalne 1-2 letusky. Neni to tak, ze by clovek v pyzamu korzoval mezi radama economy :D

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od krakra »

V prvním díle na cca. 16:30 je setkání s radilem na držení kamery, pokud mě zrak neklame je to také youtuber, to setkání bylo náhodné?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od whiskey »

krakra píše:V prvním díle na cca. 16:30 je setkání s radilem na držení kamery, pokud mě zrak neklame je to také youtuber, to setkání bylo náhodné?

Jasne, cista nahoda. Prileti typek z Ciny pod orloj experimentujuc s videom, a tam uplnou nahodou narazi na najznamejsieho ceskeho jutubera...

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od cocik »

To nebyl orloj, ale Obecni dum. Kazdopadne chapu, ze u vas v Ljubljani se o cesky pamatky moc nezajimate :D

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od whiskey »

cocik píše:To nebyl orloj, ale Obecni dum. Kazdopadne chapu, ze u vas v Ljubljani se o cesky pamatky moc nezajimate :D

na zakladnej skole v Cine sa na literature neuci hyperbola?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od flyingblue »

Night fly píše:Ale nejlepsi je ten koment pod tim, jehoz autorem je dalsi z vazenych clenu tohoto fora:

je to len pozer. V reale je to socka, nema ani staru feldu a do roboty musi chodit metrom...


:)) :)) :))


Tohle ale nema stavu, je videt, ze se pisatel musi do toho hejtu nutit.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od bugr »

cocik píše:Do GoPro4 Session bohuzel nejde, do klasicky velky GoPro4 jo...


jsem netušil, že existují nějaké mutace gopro, člověk se učí celý život.

jinak já na jaře přešel na tohle. byla v akci i s dálkopu za 4999kč v zimě.
https://www.czc.cz/sony-hdr-az1-action- ... 42/produkt
má stereo zvuk a dá se to opravdu použít. vyýhodou je možnost našroubovat na stativový šroub.
Gopro má sice víc možností nastavení obrazu jenže já už o dvě přišel tak jsem se bál koupit další.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od whiskey »

bugr píše:jinak já na jaře přešel na tohle. byla v akci i s dálkopu za 4999kč v zimě.
https://www.czc.cz/sony-hdr-az1-action- ... 42/produkt
má stereo zvuk a dá se to opravdu použít. vyýhodou je možnost našroubovat na stativový šroub.
Gopro má sice víc možností nastavení obrazu jenže já už o dvě přišel tak jsem se bál koupit další.

osobne tiez preferujem tento typ dizajnu, a mam Contour. Tie hranate krabice gopro ma nikdy neoslovili.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Video killed the tripreport star (hotovo)

Příspěvek od bugr »

jojo, aspoň to vypadá jako kamera a člověk nevypadá jako stádo s gopro :)
na tyhle reporty to udělá stjnou službu jen je tam opravdu zvuk.
já na to točím i koncerty.
(jinak sorry za off topic) 8)


Odpovědět