--- Trip reporty post mortem ---

Odpovědět
salamio PM
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 25. 07. 2016, 17:33
Stav: Offline

--- Trip reporty post mortem ---

Příspěvek od salamio PM »

Na toto fórum už vlastně nechodím, ale dostalo se ke mně prodejcovo laudatio na adresu zakladatele máslové tradice. Protože jsem změnil hosting obrázků, původní trip reporty již bohužel nejsou funkční.

Dal jsem je zde sem tedy znovu, aby pochodeň namočená v máselném tuku mohla osvětlovat cestu i dalším generacím:



P.S.: od letušek jsem včera po přistání v ATL dostal flašku 2011 Château Le Vieux Fort Cru Bourgeois Médoc, protože jsem se skoro deset hodin staral o svou spolucestující, vedl s ní nenucenou konverzaci, půjčil jí tablet, dělil se s ní o jídlo, hrál si s nafukovacím balónem a dohlížel na její bezpečnost. Mimojiné jsem se v průběhu společenského hovoru také dozvěděl, že její tatínek je daleko hezčí než já, protože má vlasy, vousy, a není tlustý.

Obrázek

EDIT ADMIN: děkuji Salamiovi za nový post a možnost opět doplnit do trip reportů fotografie. Vzhledem k tomu, že ve fóru není žádný trip report dvakrát, znovu vložené trip reporty jsem smazal a odkazy v tomto postu jsem propojil s původními trip reporty.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: --- Trip reporty post mortem ---

Příspěvek od prodejce »

Hm, tohle mi připomíná povídku od Gorkého ze sbírky Stařena Izergil. Jakýsi průkopník Danko si tam vyrval z hrudi své planoucí srdce, aby s ním - drže je vysoko nad hlavou - posvítil lidem na cestu. No a bez toho srdce v hrudi samozřejmě za pár okamžiků umřel, čehož už si ti osvícení lidé ale vůbec ani nevšimli! A přesně takový je typický osud průkopníků. Zazáří, založí svůj vědní obor, například endokrinologii, anebo butyrologii, a jakmile se ta věda začne považovat za "samozřejmou", její první průkopník tiše zemře v ústraní.

A tak tedy ode mne pozdravuj v digitálním Hádu, milý salamio. Však já tam za tebou také jednou dopluju. Ale jak by řekl doktor Štrosmajer: "To až za dýl, mladý muži."

***

P.S.: S tím vínem za čtyři stovky, to se teda letuška moc nepředala...

Odpovědět