Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Příspěvek od Lkprak »

LeeMer píše:Díky za krásný trip report a zejména popis pozemní části. Po Maroku jsem párkrát pokukoval a vidím, že to je přijatelná destinace i pro single cestování. A kde máme fotku Gladys? : 8)


Děkuju moc za pochvalu. Maroko je myslím spíš pro nějakou větší partu nebo pár, sám jsem se tam chvílemi dost nudil (ono sedět sám třeba v nějaké té jejich venkovní restauraci je dost nuda). S Gladys se dál "přátelím" přes a FB snažím se jí nalákat na výlet do Prahy. Posledně jsem postoval fotku s Týnským chrámem a to se jí docela líbilo.


gigy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 64
Registrován: 12. 04. 2014, 16:33
Stav: Offline

Re: Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Příspěvek od gigy »

Super čtení!!! Vždycky mě ty tvoje TR nalákají na to podniknout podobnou cestu. Teď co spáchat nejdřív, Izrael, Kanáry nebo Maroko? První na řadu přijdou asi ty Kanáry. :)

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Příspěvek od MarcosFT »

Kamaráde pěkný výlet. Maroko je pro mě velká neznámá, tak díky za report :)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Příspěvek od Lkprak »

gigy píše:Super čtení!!! Vždycky mě ty tvoje TR nalákají na to podniknout podobnou cestu. Teď co spáchat nejdřív, Izrael, Kanáry nebo Maroko? První na řadu přijdou asi ty Kanáry. :)


Díky moc za pochvalu. Člověka to potěší, když ví, že to nepíše zbytečně :D A kdybych si měl vybrat, co z těch výletů nejdřív zopakovat, tak asi taky ty Kanáry. Přeci jenom, třeba ty pláže na Gran Canarii v okolí Maspalomas, ty duny a tak...životní zážitek.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Velká cesta Marokem (a zahřívací kolo po Francii)

Příspěvek od Lkprak »

MarcosFT píše:Kamaráde pěkný výlet. Maroko je pro mě velká neznámá, tak díky za report :)


No a proto taky na ty cesty vyrážíme, viď, aby se země, jež je pro nás dosud velkou neznámou, stala stará (a dobrá) známá. Mimochodem, moc se těším na trip report z tvé současné cesty.


Odpovědět