Michalovy tripy: Polské trojměstí

Odpovědět
michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Indie

Příspěvek od michal4 »

Globik píše:
michal4 píše:Ahoj, byla tu extrémní poptávka po Indii. Tak tu konečně je a doufám, že nezklame.
10 dní, 7 letů, 2 vlaky, 4 hodiny zpoždění, 6 navštívených míst a průměrná teplota 40°C. Někdo to má rád horké a suché.

:arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/ ... obily.html

map.gif

Tak to je masakr! Nebylo by levnější jet na výlet s Holanem? :lol:
Kdo kčertu je Holan?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Indie

Příspěvek od Globik »

michal4 píše:
Globik píše:
michal4 píše:Ahoj, byla tu extrémní poptávka po Indii. Tak tu konečně je a doufám, že nezklame.
10 dní, 7 letů, 2 vlaky, 4 hodiny zpoždění, 6 navštívených míst a průměrná teplota 40°C. Někdo to má rád horké a suché.

:arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/ ... obily.html

map.gif

Tak to je masakr! Nebylo by levnější jet na výlet s Holanem? :lol:
Kdo kčertu je Holan?

Pardon, Hollan. Bývalý brněnský radní pro dopravu za Žít Brno, který ani nevlastní řidičák. Byl na masochistickem výletě ve Lvově, "kamarád" ho tam natočil při výprasku v bordelu a zveřejnil.

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Indie

Příspěvek od michal4 »

Globik píše:
michal4 píše:
Globik píše:Tak to je masakr! Nebylo by levnější jet na výlet s Holanem? :lol:
Kdo kčertu je Holan?

Pardon, Hollan. Bývalý brněnský radní pro dopravu za Žít Brno, který ani nevlastní řidičák. Byl na masochistickem výletě ve Lvově, "kamarád" ho tam natočil při výprasku v bordelu a zveřejnil.

Tak to mi pustíš odpustit, ale v tomto horku mi to nějak nemyslí a ta souvislost mi stejně nedochází :oops: :mrgreen:
Jinak doprava vyšla celkem na něco pod 500 €, tak si nemyslím, že by to bylo nějak extra drahé :wink:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Indie

Příspěvek od Globik »

michal4 píše:
Globik píše:
michal4 píše:Kdo kčertu je Holan?

Pardon, Hollan. Bývalý brněnský radní pro dopravu za Žít Brno, který ani nevlastní řidičák. Byl na masochistickem výletě ve Lvově, "kamarád" ho tam natočil při výprasku v bordelu a zveřejnil.

Tak to mi pustíš odpustit, ale v tomto horku mi to nějak nemyslí a ta souvislost mi stejně nedochází :oops: :mrgreen:
Jinak doprava vyšla celkem na něco pod 500 €, tak si nemyslím, že by to bylo nějak extra drahé :wink:

Tak to bylo zadarmo. Rypl jsem si proto, že tento druh cestování nesnáším. Rád v každém místě pobudu víc než je zdravo, abych si odnesl komplexnější zážitek, místo více vychutnal a podíval se i na netradičnější části míst. A to vedro k tomu, to už by mě zabilo.

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Indie

Příspěvek od michal4 »

Poskládal jsem si výlet na podzim :mrgreen: Jednoduchá myšlenka se trochu zvrtla :lol:

65822306_670424980051874_5465765068673122304_n.png
65822306_670424980051874_5465765068673122304_n.png (154.41 KiB) Zobrazeno 6470 x


michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Sinsheim

Příspěvek od michal4 »

Koukám, že jsem to tu trochu zanedbával...

Ačkoliv jsem se jeden zářijový víkend neodlepil nohama, byl jsem takřka nonstop kolem letadel. V sobotu jsem byl v Sinsheimu a v neděli na to v Leteckém muzeu ve Kbelích:
:arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/ ... -nebo.html

TU-144
TU-144
2019-09-14+12.06.23a.jpg (54.54 KiB) Zobrazeno 5776 x


Zájemci si můžou počíst o Charkově, Bukurešti nebo Lille, ale z leteckého pohledu je to šedá wizzo-ryanní nuda.

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Neapol

Příspěvek od michal4 »

Jak se zdá, můj poslední letošní trip - víkend v Neapoli - nejspíš poslední tripreport z předkoronavirové Itálie.
:arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/ ... oronu.html

Itálie je mi líto. Zrovna v Kampánii se na letišti jako jediní snažili. Jinak ve zbytku Evropy byla prevence na bodu mrazu. Podobně jako v Neapoli na nádraží, kde se na to vykašlali.

Odjel jsem ze země s nula nakaženými, na místo se čtyřmi nakaženými, abych se vracel do země s třemi případy přes Rakousko s deseti. V době odjezdu v Neapoli už 17 případů. Letadlo v sobotu tam takřka plné, v neděli nazpátky jsem si mohl vybrat místo z 63 prázdných.

Dlouho jsem věřil, že hygienci a epidemiologové u nás pracují podobně usilovně jako ti ve Wakajamě, ale marně:
https://www.lidovky.cz/svet/japonsky-re ... ranici_mha Výsledek všichni známe.

Západ slunce nad Neapolí a Vesuvem.
Západ slunce nad Neapolí a Vesuvem.
2020-02-29+17.52.09.jpg (288.95 KiB) Zobrazeno 5295 x

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Michalovy tripy: Polské trojměstí

Příspěvek od michal4 »

Protože se tu nic neděje, dovoluji si přidat odkaz na svůj report z posledního ani ne týden starého tripu z linky Vídeň-Gdaňsk. V Polsku bylo fajn, jen se nenaplnilo očekávání ohledně chladnějšího počasí a bylo těsně pod 30.

:arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/ ... -helu.html

2020-08-08+07.29.04.jpg


Odpovědět