Zajímavá letadla v PRG

Dobrá místa pro fotografování, co zajímavého přiletí...
Odpovědět
Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

rozhodně bych se nezlobil


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

já bych měl druhý vánoce!
V tom případě mám ted' 3 vánoce,protože začínaj prázdniny a předpokládám že zbytek týden budu strávit na Ruzyni u plotu a fotit jak šílenej!A to tam vydržim(v létě jsem tam vydržil v ODPOLEDNÍM SLUNCI 3 hodiny)

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Jo, jo. To se tak někdo má. Já mám před sebou 3 dny a 3 zkoušky. Vypadá to, že budu lítat celý týden. Ale pak se mě Ruzyně nezbaví.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

Zejtra kolem 110 tam budu řádit já!(At' napadne sníh at' je co fotit!!!).
Jo a budu se snažit mrknout se i ve čtvrtek na DC9 JATu.

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Docela jo, stránky oč.v PRG pěkně přetejkaj. Koupil jsem si Nikona Coolpix 5700, tak se těším, že konečně přejdu na digitál. Chystám se zveřejnit své fotky na netu. Ale nejdřív si seženu pořádný scanner.


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

Tehle fot'ák berou na airliners.netu tak doufám,že to tam zkusíš!(To bude ten Skowronski z Waršawy čumět!)
Já zjistil že nemám Zoom 2,8 ale 13 takže ted' budu fotit konečně letadla zblízka!
Pošli mi prosím nějaké tvoje fotky na muj majl Praguepix@seznam.cz

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Pár fotek mi teďka zveřejnili na www.planes.cz. Ty fotky jsou fajn, ale HP scanner je zralej na vyhození, takže kavlita se moc nevydařila (ale snaha byla). Richie-vydrž to ještě chvíli, předemnou jsou poslední 2 zkoušky, jakmile je dodělám, půjčuju si od kámoše pořádnej scanner a založim nějaký ama-stránky. Nechci s tím otravovat profi-spootery z LKPR.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

Kdyžtak ty na ty tvoje stránky pučim moje fotky.Stejně je to trochu ostuda že mám 13x Zoom a fotil jsem 2,8x Zoom.zejtra se vynasnažim na Ruzyn' a fotit s většim Zoomem.Taky ty moje fotky z malý přiblíženosti se mi nelíbili a ani na letadla.webz kde je ted' furt budou přidávat.
Jinak ten Skowronski a spol. z Waršawy mi jde fakt na nervy.Ty jejich nový fotky s tim chudáčkme LN-RDO jsou strašný!Koukám že ani ten cockpit starýho TU134 se jim nechyt.Ale taky jsem koukal,že tam je nějakej spotter OFF s megaúspěšnýma fotkama!

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

A další fotky nemáš?
Mám takovej prográmek kterej 3x zlepší kvalitu.Jestli chceš můžeš mi poslat nějakou fotku a ja to tam zkusim co z toho vyjde

Jo a taky jsem si vzpomněl na mýho kamaráda co dělá na Ruzyni šéfa bezpečnosti.Vždycky když byl na Ruzyni Concorde tak jsem jel k němu se na něj podívat.Nejlepší bylo když přistál jeli jsem hned k němu na rampu a ty cestující vycházeli jakoby Concorde nikdy neviděli.Snad mi tam vezme s tim fot'ákem :o))



Změněno uživatelem - Richiee na 13/02/2003 218:34

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Richie - nevím, jetsli to bylo na mě. Doma mám přes 1200 fotek letadel z Evropy (fotek ne negativů). Kdyžtak mi pošli tu adresu, já tam pár fotek pošlu. Jinak já mám k dispozici software za 30000 - Adobe Photoshop Pro 6.0, ale nemám ho doma, a vydat se do Prahy kvůli 6 fotkám se mi fakt nechce. Toho Concorda ti fakt závidím, takový známí nemám. Teďka jsou ale v Sazený 2 piloti ČSA, s kterýma se dá docela slušně pokecat.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

No ale je problém že už nemám víc než jeho.Jinak soused mojí babičky je pilot A310 a je takovej děsně divnej.Nevim co to ČSA zaměstanává.Jinak dneska jsem byl na Ruzyni a chcíplejšíto bejt nemohlo.AT4 a B737 ČSA a GO je fakt nádherný.Jinak zkusil jsem můj Zoom.Viděl jsem ti fot'ákem až na ty cestující,akorát jak to rozjedou tak je nemůžeš prostě chytit celý :-(

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Kde jsi byl? Startovali z 24 nebo 06? Teďka jak je jasno otáčej na 06? Co ochranka, plašej nebo normál? Taky znám jednoho pilota A310 - pan inspektor Ševčík. Dlouho jsem ho ale neviděl. Pak tam mám taky příbuznou - letušku, ale s jejím nosánkem nahoru se k výhodám nedostanu - ale alespoň mám Review.
Dříve jsem měli u ČSA příbuznýho - ale zahynul s Ilušinem v Casablance.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Richiee »

Normál z 24,ale mám radši když lítaj z 06,to mi lítaj na barákem.Letušek tam mám několik-všichni moji známý z ČSA lítaj na A310.

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od Jirka »

Taky mám rád 06. Co ta ochranka?

michalplot
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 13. 01. 2003, 21:15
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zajímavá letadla v PRG

Příspěvek od michalplot »

Co se ochranky týče, asi v PRG pomalu přituhuje. Podle to co sem slyšel v TV má být na letišti během několika hodin znovu rozmístněná armáda. Takže to bude asi něco jako po 11. Září, což znamená, že si muj foťák na nějakou dobu asi oddychne.


Odpovědět