celý obejít

Dobrá místa pro fotografování, co zajímavého přiletí...
Odpovědět
boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

celý obejít

Příspěvek od boocha »

Mám dotaz, celkem prostý, ale nejsem pražák.. Dá se nějak šikovně, tj. co nejblíže k plotu obejít celý letiště?? za předpokladu, že bych začal u Carga a skončil u plotu od kterýho se dostanu do Hostivic?? zkoušel jsem to v létě, ale v ceste je ta pitomá betonárka nebo co to je... tak sem se vrátil zpět k terminálům. Dá se tou betonárkou nějak šikovněji projít, abych se objevil na konci dráhy???? :roll:


Bumpy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 85
Registrován: 16. 02. 2007, 11:12
Stav: Offline

Příspěvek od Bumpy »

Kdysi jsem to zkoušel od hangáru Policie na práh 06 a zpátky a to v létě...už nikdy víc takovou blbost neudělám.

Ian
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 08. 07. 2006, 19:19
Stav: Offline

Příspěvek od Ian »

Jediná překážka je podle mě světelná řada dráhy 24, je tam pod ní dost husté křoví a nenapadá mě, jak ho obejít, pak by se to už obejít mělo dát.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: celý obejít

Příspěvek od Yankee Alpha »

boocha píše:Mám dotaz, celkem prostý, ale nejsem pražák.. Dá se nějak šikovně, tj. co nejblíže k plotu obejít celý letiště?? za předpokladu, že bych začal u Carga a skončil u plotu od kterýho se dostanu do Hostivic?? zkoušel jsem to v létě, ale v ceste je ta pitomá betonárka nebo co to je... tak sem se vrátil zpět k terminálům. Dá se tou betonárkou nějak šikovněji projít, abych se objevil na konci dráhy???? :roll:

Jj, kolem betonárky se projít dá, musíš teda po poli, takže nedoporučuju po dešti... Ale je to fakt pěkná štreka. Já to jednou chtěla objet na kole, takže jsem ho v tom hnusným poli u betonárky táhla za sebou :) Ale jinak se letiště obejít snad dá celý, kromě toho úseku u kladenský (rychlostní komunikace na Kladno), tam jedině prolízt křovím :)

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Osiris píše:Jediná překážka je podle mě světelná řada dráhy 24, je tam pod ní dost husté křoví a nenapadá mě, jak ho obejít, pak by se to už obejít mělo dát.


tak presne tamtudy sem uz nekolikrat šla a teda bylo to dost o hubu :lol:


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Osiris píše:Jediná překážka je podle mě světelná řada dráhy 24, je tam pod ní dost husté křoví a nenapadá mě, jak ho obejít, pak by se to už obejít mělo dát.


Kdyz je sucho, tak neni problem, kdyz se nenapichnes na ostnatej drat. :D Kdyz je bahno, tak je to o hubu, ale staci se drzet plotu...

boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: celý obejít

Příspěvek od boocha »

To Yankee Alpha:A kudy to tam projdeš?? Já teda šel myslim z Kněževse, nebo jak se to tam jmenuje, až k betonarce. vešel jsem do ní a tam nic, pak tam vylez nějakej týpek z taký boudy, tak sem se optal jesi to tam de projít a říkal, že vůbec, tak nevim.. asi neměl rád spottery.. :) Pak sem myslel vzít si tam kolo a z Kněževse normálně po silnici přes nějaký ty p****e až na konec drahy... Co ty myslíš?? Jsi přeci jen tamní.. :wink:
Naposledy upravil(a) boocha dne 18. 02. 2007, 22:49, celkem upraveno 1 x.

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

stevard píše:
Osiris píše:Jediná překážka je podle mě světelná řada dráhy 24, je tam pod ní dost husté křoví a nenapadá mě, jak ho obejít, pak by se to už obejít mělo dát.


Kdyz je sucho, tak neni problem, kdyz se nenapichnes na ostnatej drat. :D Kdyz je bahno, tak je to o hubu, ale staci se drzet plotu...


Da se to projit celkem v pohode, i po desti. Musis se pridrzet plotu, ale v pohode to jde, je to vyslapany. Jen hrozi zaspineni a vyvaleni se v bahne. Nic moc horsiho se stat nemuze. Na tom asi 30 m kousku mezi plotem a silnici R7 jste od silnice kryty svodidlama.

boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od boocha »

Bumpy píše:Kdysi jsem to zkoušel od hangáru Policie na práh 06 a zpátky a to v létě...už nikdy víc takovou blbost neudělám.
Bumpy: Jakto?? :?:

boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od boocha »

OR: Joo, tam to projít, to je pohodička, horší je ta betonárka tam vzádu... U tý chomutovský rychlostní silnice sem to procházel několikrát a bez problému, akorát bylo pěkně, takže v bláťě to asi neni tak lehký.. :lol:

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Já jsem to jel dokola párkrát na kole, severní část jsem ale vždycky objížděl přes Dobrovíz a Kněževes. Práh dráhy 24 se dá buď objet přes Tuchoměřice a Kopaninu, ale i s kolem jsem to jednou tím křovím u dálnice zvládnul. Pak to bylo blbé od nynější Šestky (kam jsem samozřejmě dojel zákazem vjezdu, ale proti osamocenému cyklistovi zatím nikdo nic neměl) k prahu dráhy 31 - jednou jsem to zkusil a brodil jsem se blátem, tak jsem to při dalších pokusech vzal dolů kolem ruzyňského nádraží a podél trati. Primárním účelem ale nebylo letiště objet, nýbrž dostat se do Kněževsi k plotu a nejet dvakrát stejnou trasou :)

boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od boocha »

kober píše:Já jsem to jel dokola párkrát na kole, severní část jsem ale vždycky objížděl přes Dobrovíz a Kněževes. Práh dráhy 24 se dá buď objet přes Tuchoměřice a Kopaninu, ale i s kolem jsem to jednou tím křovím u dálnice zvládnul. Pak to bylo blbé od nynější Šestky (kam jsem samozřejmě dojel zákazem vjezdu, ale proti osamocenému cyklistovi zatím nikdo nic neměl) k prahu dráhy 31 - jednou jsem to zkusil a brodil jsem se blátem, tak jsem to při dalších pokusech vzal dolů kolem ruzyňského nádraží a podél trati. Primárním účelem ale nebylo letiště objet, nýbrž dostat se do Kněževsi k plotu a nejet dvakrát stejnou trasou :)
A když teda začneš v Hostivicích u toho plotu a jdeš dál na západ podél plotu, tak dojdeš na začátek 06-tam se do dá projít hned kolem plotu až se dostaneš na silnici z Jenče do Dobrovízu nebo se musí jen přes pole??? :?:

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

boocha píše:
kober píše:Já jsem to jel dokola párkrát na kole, severní část jsem ale vždycky objížděl přes Dobrovíz a Kněževes. Práh dráhy 24 se dá buď objet přes Tuchoměřice a Kopaninu, ale i s kolem jsem to jednou tím křovím u dálnice zvládnul. Pak to bylo blbé od nynější Šestky (kam jsem samozřejmě dojel zákazem vjezdu, ale proti osamocenému cyklistovi zatím nikdo nic neměl) k prahu dráhy 31 - jednou jsem to zkusil a brodil jsem se blátem, tak jsem to při dalších pokusech vzal dolů kolem ruzyňského nádraží a podél trati. Primárním účelem ale nebylo letiště objet, nýbrž dostat se do Kněževsi k plotu a nejet dvakrát stejnou trasou :)
A když teda začneš v Hostivicích u toho plotu a jdeš dál na západ podél plotu, tak dojdeš na začátek 06-tam se do dá projít hned kolem plotu až se dostaneš na silnici z Jenče do Dobrovízu nebo se musí jen přes pole??? :?:

Od začátku 06 k silnici vede polní cesta, dokonce je u silnice udusané jakési improvizované spotterské parkoviště (matně se mi ale vybavuje něco o tom, že jsou s tím nějaké potíže). Je to snad jenom pár desítek metrů. mapa
Kolem plotu letiště dále na východ to na kole moc nejde - jednou jsem to zkoušel a raději jsem to otočil - bořilo se to :)
Z Hostivic vede ta asfaltka k TWY F, tam je ale brána a musí se taky po poli. Loni to na podzim rozorali, takže se tam dalo jít akorát pěšky, letos to naštěstí traktor nechal na pokoji, v listopadu jsem tam na kole jel...


Odpovědět