Air force One 2007

Dobrá místa pro fotografování, co zajímavého přiletí...
boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Air force One 2007

Příspěvek od boocha »

Zdrávim, Mám dotaz, nevíte prosim někdo jak to bude s příletem Air Force one?? Zajimalo by mě jestli třeba nevíte jak bude přistávat, jestli normalne na drahu která bude v provozu, nebo kvuli bezpečnosti třeba jen na drahu 31? Chtel bych ho totiž vidět jak seda a nevim kam mam jit, dekuji za pripadné odpovědi..


ok
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 28. 01. 2003, 08:59
Bydliště: Morgantown
Stav: Offline

Příspěvek od ok »

Pristavat bude na drahu v provozu, ale letiste bude asi na 20 minut uzavrene pro ostatni provoz. Alespon to tak bylo minule.

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

A jak to minule vypadalo kolem plotů?
Na planes.cz se v diskuzi předběžně probírá že se má ukázat kolem osmé, což vypadá docela nadějně i pro nás pracující i pro fotografy (západ slunce 21:05, soumrak 21:50).

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

nevite do kdy je zavrena 31, ze by se dala predem vyloucit ?

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Zdenek píše:nevite do kdy je zavrena 31, ze by se dala predem vyloucit ?

Jenom do pozítří...


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Kdy má tedy vlastně přiletět? Někdo říká, že 4. sem a 5. pryč a dřív se zas říkalo 5. sem a 6. pryč....mám 6. ráno letět ven, tak se bojim, aby zrovna stejný úmysl neměl i pan Bush a věci poněkud nezkomplikoval. :)

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Já letim pátýho takže jestli mi Jirka Keřů zkomplikuje život tak ho budu pěkně nenávidět!

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Skybob píše:Já letim pátýho takže jestli mi Jirka Keřů zkomplikuje život tak ho budu pěkně nenávidět!


Kdybych byl prazak, taky bych tam vyrazil. Takhle se aspon budu tesit na fotky :)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

nechápu proč se tu někdo na uzavírky drah který jsou na planes.cz i tady, jsou na oficiálním webu Ruzyně, fakt to už je totální lenost :(

A dotaz kdy přiletí GB to je jak u malých dětí, pro ty méně chápavé, to je neveřejná informace kterou pravděpodobně neví nikdo mimo týmo okolo prezidenta. Oni vědi že kdyby to tady někomu řekli tak je to za pár hodin v Blesku :-)

boocha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 10. 02. 2007, 11:30
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od boocha »

jo jasný.. Ted uz je to i na planes nejaky info o tom.. celkem me prekvapila ta triple sedmička, tak jen pevně doufám, že nebude celej pondělní podvečer pršet... :twisted: :roll: :D

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Podklad k publikaci omezení letového provozu ve FIR Praha pro zabezpečení návštěvy prezidenta USA v Praze (stav k 29.5.2007 12:00)

Publikujte NOTAM s datem účinnosti od 4.6.2007 17:00 UTC do 5.6.2007 18:00 UTC obsahující následující omezení letového provozu ve vzdušném prostoru České republiky:


1) Omezený prostor „ALPHA“
- horizontálně vymezený kružnicí se středem v bodě o souřadnici 50 05 26,72N 014 24 01,68E (Pražský hrad) a o poloměru 27,8 km/15 NM
- vertikálně od GND do FL 100
- časově od 4.6.2007 17:00 UTC do 5.6.2007 18:00 UTC

V prostoru jsou zakázány všechny lety, kromě letů:
- letadel Policie ČR,
- vojenských letadel,
- letadel plnících úkoly SAR, LZS a letecké hasičské služby,
- pravidelné a nepravidelné letecké dopravy, provádějící lety IFR z/na letiště LKPR, LKVO a LKKB.

Vstup výše uvedených letů do tohoto omezeného prostoru podléhá získání letového povolení příslušného ATC.
V tomto prostoru je zakázáno provádění vizuálních přiblížení na LKPR, LKVO a LKKB. Radarové vektorování do ILS RWY 24 a RWY 31 na LKPR od IAF RASIM a DEVIN je povoleno pouze z hladiny 4000 ft AMSL.



2) Omezený prostor „BRAVO“
- horizontálně vymezený kružnicí se středem v bodě o souřadnici 50 05 26,72N 014 24 01,68E (Pražský hrad) a o poloměru 55,6 km/30 NM
- vertikálně od GND do FL 180
- časově od 4.6.2007 17:00 UTC do 5.6.2007 18:00 UTC

V prostoru jsou zakázány všechny lety, kromě letů:
- letadel Policie ČR,
- vojenských letadel,
- letadel plnících úkoly SAR, LZS a letecké hasičské služby,
- pravidelné a nepravidelné letecké dopravy, provádějící lety IFR z/na letiště LKPR, LKVO a LKKB.
- průletů pravidelné a nepravidelné letecké dopravy, provádějící let IFR po tratích ATS nebo podle povolení ATC. Tyto lety nesmí vstoupit do prostoru „ALPHA“.
Vstup výše uvedených letů do tohoto omezeného prostoru podléhá získání letového povolení příslušného ATC.

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

http://www.novinky.cz/domaci/bushova-na ... nb679.html
A zrovna den, kdy mám letět já toho Busche proklínám :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Skybob píše:http://www.novinky.cz/domaci/bushova-navsteva-omezi-provoz-na-ruzyni-i-v-ulicich-prahy_116166_nb679.html
A zrovna den, kdy mám letět já toho Busche proklínám :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Klídek , až ty omezení budou platit ty už budeš dávno tahat kufry na cílovém letišti... 8) Takhle jsi nám jen dvakrát vysvětlil jak nemáš rád George W Busche :D

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Ano,Busche opravdu nemusím... ale ty opatření se boužel týkají i úterka :evil: takže se mě to asi týkat bude boužel :)

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Skybob píše:Ano,Busche opravdu nemusím... ale ty opatření se boužel týkají i úterka :evil: takže se mě to asi týkat bude boužel :)


Pokud se nepletu tak má mít LKPR uzavírku cca. 30 minut při příletu a odletu. To už budeš fuč ne ?


Odpovědět