air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

:) :) :) Takový let jsem neměl tu čest. I když kecám, vlastně před pár lety příležitostný let OSR/BTS s A330, tam bych to asi nezvládl. A navíc tam nebyla splněna podmínka 10km nad zemí, takže bych na to ani neměl chuť :D


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

PavelD píše:
JackBrno píše:Ale kafe v 10km nad zemí mít musím, to si kupuju i u RYR :)


Pokud si ho stačíš objednat. Mám za sebou stoupání do 7km, tam jsme strávili 2 minuty a šlo se dolů.
Možná by nám autoři tripreportů mohli popsat, co se dá vypít a sníst mezi WRO a WAW

Hawaiian airlines leta se 717 mnohem kratší trasy a pití včetně ranní kávy roznášejí vždy :D

palan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 25. 07. 2011, 20:55
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od palan »

PavelD píše:
JackBrno píše:Ale kafe v 10km nad zemí mít musím, to si kupuju i u RYR :)


Pokud si ho stačíš objednat. Mám za sebou stoupání do 7km, tam jsme strávili 2 minuty a šlo se dolů.
Možná by nám autoři tripreportů mohli popsat, co se dá vypít a sníst mezi WRO a WAW


U LOTu v E195 standardně dávají na WAW - WRO vodu + sušenku, ale na podobně dlouhém letu WAW - KRK nabízí i čaj (kafe nepiju, takže netuším :D, ale když je čaj, tak většinou bývá i kafe)..

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od PavelD »

Nj. Na to kafe a krekry jsem si vzpomněl. Je fakt, že když se to rozhází mezi lidí a nikdo nic neplatí, tak to odsejpá
ale ten kelímek s kafem mi na trase KRK - WAW trhali od huby těsně před přistáním, proto mi to naskočilo. To byl Embík.
Opačně v Dášeně si na nic nepamatuju, tak snad kafe bylo a stihl jsem ho dopít. :D

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od zdenda »

palan píše:
PavelD píše:
JackBrno píše:Ale kafe v 10km nad zemí mít musím, to si kupuju i u RYR :)


Pokud si ho stačíš objednat. Mám za sebou stoupání do 7km, tam jsme strávili 2 minuty a šlo se dolů.
Možná by nám autoři tripreportů mohli popsat, co se dá vypít a sníst mezi WRO a WAW


U LOTu v E195 standardně dávají na WAW - WRO vodu + sušenku, ale na podobně dlouhém letu WAW - KRK nabízí i čaj (kafe nepiju, takže netuším :D, ale když je čaj, tak většinou bývá i kafe)..

Teda vy tady resite triviality....


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zbozivulekral »

Tak nivea se opakovat nebude.

Snímek obrazovky 2018-11-15 v 9.45.50.png
Snímek obrazovky 2018-11-15 v 9.45.50.png (203.2 KiB) Zobrazeno 3686 x

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

zbozivulekral píše:Tak nivea se opakovat nebude.

Snímek obrazovky 2018-11-15 v 9.45.50.png

To se dalo čekat. Tenhle nátěr se bude potom snadněji odstraňovat :)

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

Mnozí tady mají neskutečnou zášt´na všechno. Pod anonymními nicky rozebírají věci, o kterých neví vůbec nic, vypisujou nesmysly, trousí okolo sebe bludy a hrají si na velké znalce letectví, takže nebýt jejich zaručených pseudorad, nikdo by nikam nemohl létat, nic budovat.
Úroveň tohoto fóra patří do 4 cenové skupiny na hl. nádraží.
Těch, co píší konstruktivně je minimum. Mě se projekt air Fischer líbí a budu jednině rád, když vznikne. Nikdo Vás, z těch pisálků, co blekotají nesmysly a plivají všude okolo nenutí, aby jste sem psali. Ale ta obrovská zášt´je tak velká, že musíte vše vypsat tam, kde se anonymně schováte a pěkně vše zašlapete - vaše argumenty jak se dívám, jsou hodně zcestné.
Věřím a doufám, že nikoho z těch, co pracují na projektu air FISCHER ty vaše ztrouchnivělé a mimózní kecy a blekoty neodradí. Přeji všem do air FISCHER aby byli v pohodě a těch zášt´plivajících naprostých chudáků pod anonymy si vůbec nevšímali. Nenechte se od těch anonymních psycho chudáků odradit!!! :ymdevil:
A ted´koukejte zase ihned plivat na všechny a na všechno okolo. Už se těším na nenávistné anonymní komentáře. Bavím se tím:) A určitě nejsem sám:)

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

zbozivulekral píše:Tak nivea se opakovat nebude.

Nový návrh určitě není špatný, existují pochopitelně argumenty pro i proti tradiční nivea livery.
Zdá se, že projekt zatím pokračuje.

Adam96
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 16. 06. 2017, 23:17
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Adam96 »

Tak ja si predevsim myslim, ze tady nikdo vylozene nepreje VF, aby jeho projekt ztroskotal. Spis se tu setkavaji ruzne nazory odborniku na leteckou dopravu, ale i laicke verejnosti. O tom diskuze je.

Ja tomu projektu samozrejme fandim, pokud mi nekdo nabidne letenku do zajimave (pro me) destinace za rozumnou cenu s perfektnim servisem na palube, ktery bude obsahovat neco navic oproti konkurenci, tak si tu letenku u nej rad koupim. Z druheho pohledu jsem vsak k tomuto projektu proste skepticky -- takhle vypadaji profesionalni webovky? posuny vyhlasenych terminu? Pokud to ale rozleta, ukaze se, ze je tohle produkt, po kterem lidi jdou (ano, precejen si vic a vic lidi radeji priplati za tu kvalitu rozumnou castku, treba je ted super nacasovani na spusteni neceho takoveho) a tim padem se mu bude darit, proc ne. Vzdyt at tu kazdeho takoveho skeptickeho jedince presvedci sam VF, ze se mylil.

Prijde mi to, jako kdyby si nekdo vecer nalil vino a z nudy si psal nejaky web o virtualnich aerolinkach, to se na me nezlobte.

ad kava na kratkych letech:
V RYR si davam temer vzdy, protoze ten turek se sitkou ve vicku mi hodne chutna. Na SXF-KRK jsem si stihl objednat, kavu mi prinesla letuska cca 3 minuty pred zacatkem klesani a nez stihla vychladnout na "pitelnou" teplotu, chtela mi je vzit, takze.. spis nic nez moc. A to jsem sedel na 6F.

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1113
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Marty-t »

Adam96 píše:Tak ja si predevsim myslim, ze tady nikdo vylozene nepreje VF, aby jeho projekt ztroskotal. Spis se tu setkavaji ruzne nazory odborniku na leteckou dopravu, ale i laicke verejnosti. O tom diskuze je.


Přidávám se - taky nepřeji VF aby ztroskotal a naprosto rozjezdu jeho projektu fandím protože může v BRQ rozseknout, zda je tamní poptávka jen malou nikou nebo relativně velkou dírou na trhu, která by v případě dočasného úspěchu VF přilákala další velké hráče do BRQ kromě TVS a Ryanu. Bohužel však se nezmůžu zbavit dojmu, že ti velcí by jej poté fakt umlátili cenou...

Beerbar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 23. 02. 2011, 12:13
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Beerbar »

Marty-t píše:
Adam96 píše:... by v případě dočasného úspěchu VF přilákala další velké hráče do BRQ kromě TVS a Ryanu. Bohužel však se nezmůžu zbavit dojmu, že ti velcí by jej poté fakt umlátili cenou...



a není to to nejlepší co si můžeme přát? Při vší úctě k penězům investorů, které by v tom zahučeli.... bo moje to nebudou :D

unzemi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 09. 11. 2018, 23:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od unzemi »

amey píše:Mnozí tady mají neskutečnou zášt´na všechno. Pod anonymními nicky rozebírají věci, o kterých neví vůbec nic, vypisujou nesmysly, trousí okolo sebe bludy a hrají si na velké znalce letectví, takže nebýt jejich zaručených pseudorad, nikdo by nikam nemohl létat, nic budovat.
Úroveň tohoto fóra patří do 4 cenové skupiny na hl. nádraží.
Těch, co píší konstruktivně je minimum. Mě se projekt air Fischer líbí a budu jednině rád, když vznikne. Nikdo Vás, z těch pisálků, co blekotají nesmysly a plivají všude okolo nenutí, aby jste sem psali. Ale ta obrovská zášt´je tak velká, že musíte vše vypsat tam, kde se anonymně schováte a pěkně vše zašlapete - vaše argumenty jak se dívám, jsou hodně zcestné.
Věřím a doufám, že nikoho z těch, co pracují na projektu air FISCHER ty vaše ztrouchnivělé a mimózní kecy a blekoty neodradí. Přeji všem do air FISCHER aby byli v pohodě a těch zášt´plivajících naprostých chudáků pod anonymy si vůbec nevšímali. Nenechte se od těch anonymních psycho chudáků odradit!!! :ymdevil:
A ted´koukejte zase ihned plivat na všechny a na všechno okolo. Už se těším na nenávistné anonymní komentáře. Bavím se tím:) A určitě nejsem sám:)


Anonymní nick amey, zřejmě chovatel Lam alpaka vzhledem k jeho fascinaci pliváním a znalec restaurací 4. cenové skupiny útočí na ostatní anonymní nicky. Vtipné... zdraví anonym unzemi :mrgreen:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

amey píše:Mnozí tady mají neskutečnou zášt´na všechno. Pod anonymními nicky rozebírají věci, o kterých neví vůbec nic, vypisujou nesmysly, trousí okolo sebe bludy a hrají si na velké znalce letectví, takže nebýt jejich zaručených pseudorad, nikdo by nikam nemohl létat, nic budovat.
Úroveň tohoto fóra patří do 4 cenové skupiny na hl. nádraží.
Těch, co píší konstruktivně je minimum. Mě se projekt air Fischer líbí a budu jednině rád, když vznikne. Nikdo Vás, z těch pisálků, co blekotají nesmysly a plivají všude okolo nenutí, aby jste sem psali. Ale ta obrovská zášt´je tak velká, že musíte vše vypsat tam, kde se anonymně schováte a pěkně vše zašlapete - vaše argumenty jak se dívám, jsou hodně zcestné.
Věřím a doufám, že nikoho z těch, co pracují na projektu air FISCHER ty vaše ztrouchnivělé a mimózní kecy a blekoty neodradí. Přeji všem do air FISCHER aby byli v pohodě a těch zášt´plivajících naprostých chudáků pod anonymy si vůbec nevšímali. Nenechte se od těch anonymních psycho chudáků odradit!!! :ymdevil:
A ted´koukejte zase ihned plivat na všechny a na všechno okolo. Už se těším na nenávistné anonymní komentáře. Bavím se tím:) A určitě nejsem sám:)

Tvoje poznámka o anonymovi je opravdu velmi hloupá a platí 100% na tebe :) protože spousta lidí tady na rozdíl od tebe je už spousty let a v letectví jich dost přímo pracuje/pracovalo. Ale k tomu, aby člověk viděl, že to je nereálný pokus nemusí být člověk žádný génius, stačí trocha selského rozumu a nenasazovat si růžové brýle :D Letectví je tvrdý byznys a zejména chartery pro široké masy jdou s náklady až na krev a není tam žádný prostor pro něco, co kdysi VF uměl. Tohle je už dávno pryč ty jsi až směšně naivní, jak to obhajuješ ;) jestli sis nevšimnul, tak jsem tady vypsal hromady konkrétních argumentů, proč nejde zopakovat návrat VF ve velkém stylu s luxusem na palubě. Ano, VF umí nabídnout skvělé služby a možná i o dost lepší, než umí ostatní, ale ani on to nedokáže za přijatelných nákladů, aby vůbec mohl konkurovat. Takže než tady budeš zase prskat, tak se obtěžuj přečíst aspoň pár mých příspěvků a pokus se to nejak vyvrátit ;) Jinak raději mlč... A na závěr dodávám, že ano, byl jsem se službami Fischer Air i jeho CK velmi spokojen, takže budu neskonale rád, když se mu návrat povede, ale nevidím jedinou věc, čím by mohl prorazit. Takže čekám, že nás poučíš ;)

P.S. označovat realistická očekávání za zášť může jen pitomec...

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

A co na to společnost s opravdu špičkovými službami na palubě ? https://zdopravy.cz/emirates-hlasi-pokl ... ARu5gQunts
Omlouvám se za OT,ale v souvislosti s debatou o službách mi to nedalo.


Odpovědět