air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
pepa007
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Status: Offline

Re: air Fischer

Příspěvekod pepa007 » 23. 10. 2019, 13:28

pettte píše:Tak máme 1.10. Zaznamenali jste někdo, že náš skvělý podnikatel Václav Fischer začal létat, tak jak sliboval? Já jsme nic nenašel. A to má tolik možností! Navíc teď po krachu Thomas Cook může udělat díru do světa.

Já vždycky přemýšlím, jak takovej sedmilhář a obchodník s teplou vodou mohl vůbec kdysi být relativně úspěšnej

pettte
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod pettte » 23. 10. 2019, 14:33

pepa007 píše:
pettte píše:Tak máme 1.10. Zaznamenali jste někdo, že náš skvělý podnikatel Václav Fischer začal létat, tak jak sliboval? Já jsme nic nenašel. A to má tolik možností! Navíc teď po krachu Thomas Cook může udělat díru do světa.

Já vždycky přemýšlím, jak takovej sedmilhář a obchodník s teplou vodou mohl vůbec kdysi být relativně úspěšnej

No, ať jej jenom nehaníme, když on začínal před těmi desítkami let v D s cestovkou, tak asi nějakou díru na trhu našel a asi i něco vybudoval, byť se ale už i o té době jeho podnikání v D někdy hovoří, že tam měl taky "úlety".....

pepa007
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757

Příspěvekod pepa007 » 23. 10. 2019, 15:27

pettte píše:
pepa007 píše:

No, ať jej jenom nehaníme, když on začínal před těmi desítkami let v D s cestovkou, tak asi nějakou díru na trhu našel a asi i něco vybudoval, byť se ale už i o té době jeho podnikání v D někdy hovoří, že tam měl taky "úlety".....

no a to je mi právě záhadou – když všichni vidíme jakej je to babrák a slibotechna, tak nechápu jak mohl kdysi v tom německu fungovat. jestli on tam nebyl jen nějakej nastrčnej maskot..

Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž

Příspěvekod Globik » 23. 10. 2019, 22:13

pepa007 píše:
pettte píše:
pepa007 píše:

no a to je mi právě záhadou – když všichni vidíme jakej je to babrák a slibotechna, tak nechápu jak mohl kdysi v tom německu fungovat. jestli on tam nebyl jen nějakej nastrčnej maskot..

Uvědom si, že byl o nějakých 40 let mladší.

pettte
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod pettte » 23. 10. 2019, 22:23

Lidi se se stářím mění, nejlepším či nejhorším příkladem je třeba Zeman. Spousta je jich ve stáří ukřivděných, možná ani my nebudeme jiní.....

I když tak hluboko bych se dostat nechtěl...

Na druhou stranu, český trh, pokud by konkuroval cestovkám potažmo SW potřebuje konkurenci jako pes drbání. Otázkou je, jestli a nakolik by byl reálnou konkurencí.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvekod Petr31 » 23. 10. 2019, 23:33

pettte píše:Lidi se se stářím mění, nejlepším či nejhorším příkladem je třeba Zeman. Spousta je jich ve stáří ukřivděných, možná ani my nebudeme jiní.....

Na druhou stranu, český trh, pokud by konkuroval cestovkám potažmo SW potřebuje konkurenci jako pes drbání. Otázkou je, jestli a nakolik by byl reálnou konkurencí.

...myslíš třeba takovou?
https://www.airways.cz/zprava/laudamoti ... mestnance/
Dobře si to pánově přečtěte, především nabízené pracovní podmínky....MOL jim nabízí skvělých 1130EUR brutto měsíčně s nepravidelnou pracovní dobou a prima šikanou k tomu. Pro rychlé srovnání uvedu, pekáren Stroeck ve Vídni hledá prodavače za 1540EUR, pravidelná pracovní doba 40hodin týdně a žádné noční....
https://stroeck.at/de/karriere/verkaufstalente-teilzeit

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod Paul1 » 24. 10. 2019, 08:05

Petr31 píše:
pettte píše:Lidi se se stářím mění, nejlepším či nejhorším příkladem je třeba Zeman. Spousta je jich ve stáří ukřivděných, možná ani my nebudeme jiní.....

...myslíš třeba takovou?
https://www.airways.cz/zprava/laudamoti ... mestnance/
Dobře si to pánově přečtěte, především nabízené pracovní podmínky....MOL jim nabízí skvělých 1130EUR brutto měsíčně s nepravidelnou pracovní dobou a prima šikanou k tomu. Pro rychlé srovnání uvedu, pekáren Stroeck ve Vídni hledá prodavače za 1540EUR, pravidelná pracovní doba 40hodin týdně a žádné noční....
https://stroeck.at/de/karriere/verkaufstalente-teilzeit

Když už tady házíš výši mezd, tak kolik berou u SW ti, kteří dostali poloviční úvazek nebo neplacené volno? :)

pettte
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod pettte » 24. 10. 2019, 08:32

Co se týká platů, tak RYR a SW si nemají co vyčítat. Divím se, že vůbec za ty peníze vers. nároky ještě někoho najdou, ale mladí jsou hloupí a plní ideálů.
V tomto stavu se divím, že jejich posádky nejsou unavené a raogantní podobně jako se to často píše u SW (resp. odhaduji tak o polovině). Letos jsem letěl s RYR 6 segmentů a fakt si nemůžu na nic stěžovat. A to jsem až do letošního roku byl Ryanairový panic, protože mne úplně děsily zkazky na různých fórech jak je to hrozné.
6 segmentů samozřejmě není úplně přesně vypovídající vzorek, ale za ty peníze si fakt nemohu na nic stěžovat. Pravdou je, že jsem si vždy přikupoval exit.
Při čekání u toalet jsem chvíli pokecal s cca 35-40 letým vedoucím kabiny (českým), a položil mu otázku, jestli to za to ještě stojí. Upřímně mi řekl , že už ani ne, že se chystá doklepat poslední rok a že půjde od toho.

pettte
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod pettte » 25. 10. 2019, 21:29

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stat ... &source=hp

Tak uvidíme jak dokáží hájit zájmy České republiky.

Zpět na “Ostatní české letecké společnosti”