air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pepa007 »

Je na tom webu nějaká stránka co nevrací 404? :D

Zcela vážně, není Fischer jedním z těch lidí, kterým letadla zkurvily život? Dokud se nezačal míchat do letadel, tak byl úspěšnej podnikatel. Pak asi převládlo ego a na letadlech zdá se prodělal kalhoty. A teď ještě pořád v 70 letech si zkouší dokazovat že na to přecejen má?


pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Globik píše:
05. 03. 2024, 20:37
pettte píše:
05. 03. 2024, 12:51
https://www.cestyavylety.cz/zajimavosti ... -o-podvodu

Ten člověk je buď dementní, nebo se regulérně zbláznil. Pořád si říkám, jestli to má na stáří zapotřebí....
Počkej do zítřka, v 18 hodin se údajně otevírá nový prodej s rozšířeným počtem letů :shock: :lolno:
https://www.fischerair.eu
Už mám nažhavenou kreditku! :lol:

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Tak jsem kreditku zase schoval. Vyzkoušel jsem na několik termínů Pardubice Tenerife a následně Mnichov Tenerife, které tam je předepsané, schválně jsem zkoušel asi 8 dní za sebou, od 5.7. , když se tím tak Fischer oháněl na stránkách, že má i termíny na tyto svátky. takže opět lež...
Jako jestli opravdu někdy, začne něco prodávat, tak si to u něj koupí jenom naprostý šílenec. Nějaký letový řád, je pro něj sprosté slovo. Každá stránka, na kterou jsem kliknul, háže "404", některé se dokonce zacyklily. Jiná zase změnila jazyk na angličtinu a při snaze to vrátit na CZ, vyhazovala oblíbenou "stránku 404".
A pokud se najde nějaký ředitel českého letiště, který by s ním podepsal smlouvu a nepožadoval zároveň platbu předem za rezervované sloty a služby, by si po těchto zkušenostech opravdu zasloužil trestní oznámení pro porušení povinností, při správě cizího majetku.
Škoda, že žádná sázková kancelář nevypsala sázky, protože tady by to byla jasná výhra. I když sázka na událost, jejíž výsledek je dopředu známý, není sázka. :D
Teď jsem ještě zkusil let, který dne 18.2.2024, zveřejnili na facebooku: Bratislava - Gran Canaria, dne 29.6.2024, za 99EUR.

A teď pozor, je to otázka za 3 bludišťáky! Najde to nějaký let?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HighFlyer »

Zo slovenského obchodného registra:

Obchodné meno: Fischer Air s. r. o.
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
IČO: 55 775 021
Deň zápisu: 05.10.2023
Spoločník + konateľ: Ing. Václav Fischer [...] Praha 110 00, Česká republika
Predmet podnikania:
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby


Jejda jejda, subjekt, který nemá v předmětu obchodní leteckou dopravu, prodává jednotlivé letenky. To už by mohlo - nebo spíš mělo - zajímat Dopravný úrad (obdoba našeho Úřadu pro civilní letectví). Kdo jste tady ze Slovenska, nemáte nějaké info, jestli se tím Úrad zaoberá?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

HighFlyer píše:
07. 03. 2024, 00:33
Zo slovenského obchodného registra:

Obchodné meno: Fischer Air s. r. o.
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
IČO: 55 775 021
Deň zápisu: 05.10.2023
Spoločník + konateľ: Ing. Václav Fischer [...] Praha 110 00, Česká republika
Predmet podnikania:
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby


Jejda jejda, subjekt, který nemá v předmětu obchodní leteckou dopravu, prodává jednotlivé letenky. To už by mohlo - nebo spíš mělo - zajímat Dopravný úrad (obdoba našeho Úřadu pro civilní letectví). Kdo jste tady ze Slovenska, nemáte nějaké info, jestli se tím Úrad zaoberá?
Jenže on je neprodává :D


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HighFlyer »

Globik píše:
07. 03. 2024, 00:44
Jenže on je neprodává :D
Momentálně ne, ale už prodával s platbou převodem. Nebo si to pletu s jeho předchozím extempore?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

HighFlyer píše:
08. 03. 2024, 17:07
Globik píše:
07. 03. 2024, 00:44
Jenže on je neprodává :D
Momentálně ne, ale už prodával s platbou převodem. Nebo si to pletu s jeho předchozím extempore?
Samozřejmě jsem si dělal srandu. Ono stačí, aby nabízel a pokud k tomu nemá oprávnění, tak je to samozřejmě černota.


Odpovědět