air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

Hmmm,dávám tomu tak sezónu. Maximálně dvě .
Buďto bude poskytovat super služby jako kdysi,ovšem nechá si za to zaplatit - na což dnes cestující neslyší - nebo služby ořeže,jak to půjde,jenže to ho zas převálcuje lowcostová mašinérie.....


amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Airbus380 »

amey: Je hezké mít ideály, ale chce to stát nohama na zemi :)

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pivko »

jvoj píše:Souhlasím, že TVS potřebuje nějakého disruptora. Ale přes to, že charterový trh funguje trošku jinak než ten "normální", mě děsí, co když ten disruptor bude dál pokračovat stejně jak vypadá ten web...


TVS sakra potřebuje disruptora, ale někoho jako TUI nebo Condora, ne tohohle kašpara.

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od jvoj »

pivko píše:
jvoj píše:Souhlasím, že TVS potřebuje nějakého disruptora. Ale přes to, že charterový trh funguje trošku jinak než ten "normální", mě děsí, co když ten disruptor bude dál pokračovat stejně jak vypadá ten web...


TVS sakra potřebuje disruptora, ale někoho jako TUI nebo Condora, ne tohohle kašpara.

Souhlasím. TUI nebo Condor je vlhký sen, ale jsou další, s východními jednotkovými cenami, jako např. Small Planet.


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Pan Václav to rozjíždí:

"Od 13.10.2018 Vám každý den přinesu jeden cestovatelský deal, jeden vybraný hotel a jednu leteckou trasu, na které si budete moci letenky zakoupit jiz za 990 Kč. Nabídka bude platit vždy 40 hodin ( od 8 hodin ráno do půlnoci následujícího dne ) a do vyprodání zásob.

Sledujte mojí stránku, již brzy Vám sdělím, na jaké nabídky se můžete od soboty 13.10.2018 těšit."

http://fischervaclav.com

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zbozivulekral »

Robert píše:http://fischervaclav.com


Stejná šablona i "kvalita" zpracování jako "firemní" web. Člověk by řekl, že zrovna Fischer bude chápat, jak to je s marketingem... Tohle mi připomíná pokusy o zmrtvýchvstání Miry Sládka a jeho homemade televizní studio. :))

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od tramin »

jvoj píše:
pivko píše:
jvoj píše:Souhlasím, že TVS potřebuje nějakého disruptora. Ale přes to, že charterový trh funguje trošku jinak než ten "normální", mě děsí, co když ten disruptor bude dál pokračovat stejně jak vypadá ten web...


TVS sakra potřebuje disruptora, ale někoho jako TUI nebo Condora, ne tohohle kašpara.

Souhlasím. TUI nebo Condor je vlhký sen, ale jsou další, s východními jednotkovými cenami, jako např. Small Planet.

Small Planet asi zrovna ne:
https://www.fly4free.pl/small-planet-airlines-problemy/

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

Nikdo se za x let do česka příliš nehrnul, regionální letiště zejí prázdnotou, totálně prázdná je Ostrava s velkohubými prohlášeními a obrovskými investicemi k ničemu - zaletí tam akorát tak z PRG ATR, to je tak asi celé, mimo léto, slavně otevřená jediná destinace do Londýna.....takže proč neustále kritizovat to, co vzniká? Ještě nic nezačalo a spousta diskutujících je v pozici věštců, co o ničem neví, ale hlavně, že píší své rady...nechme tomu volný průběh. Mě velmi potěší, pokud tady začne létat něco nového - a pokud tomu tak bude, rozhodně s TVS nikam nepocestuji, to mi bylo vnucováno x let bez možnosti výběru. Malá voda za 50, polosuchá bageta za 100, většina letů o ničem. Však se uvidí.Ale nejhorší je monopol.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

amey píše:...Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:

A teď jedna zásadní otázka, je lepší zdánlivé pozlátko vyšší profesionality a lepších služeb pro cesťáky, což je nepochybně mnohem nákladnější a povede nevyhnutelně ke krachu nebo společnost, která nemusí být vždycky tak příjemná, ale funguje a to dlouhodobě a stále roste? ;) Já jsem V. Fischerovi fandil už tenkrát (párkrát jsem s nimi letěl a bylo to na pohodu) a fandím mu i teď, ale jsem si prakticky jistý, že nemá šanci prorazit. S pouhými dvěma letadly bude mít podstatně vyšší režijní náklady na jednoho cestujícího, takže se nemůže dostat ani na podobnou cenu za cesťáka pro CK, nebude mít čím pokrýt případný výpadek letadla a cestovky nebudou ochotny dobrovolně platit víc. A za stejné ceny jako TVS, nebude schopen pro cestovky lítat bez ztráty. Takže je to jen vlhký sen, i když pěkný :)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

amey píše:...Malá voda za 50, polosuchá bageta za 100, většina letů o ničem. Však se uvidí.Ale nejhorší je monopol.

Jen dotaz, který evropský charter ti v dnešní době dá něco víc? ;) Jestli čekáš, že přijde Fischer a doba se vrátí o 20 let zpátky včetně služeb, tak si dej nohy do vlažné vody. Fischer na neadekvátně dobré služby zkrachoval už tenkrát a za těch 20 let se konkurence a osekávání služeb ještě výrazně vyhrotilo, takže pokud nebude chtít dopadnout stejně jako tenkrát a ještě rychleji, tak se bude muset přizpůsobit horšímu standardu, ať chce nebo nechce. Lidi/CK prostě nejsou většinově ochotni na 2hod charterech po Evropě platit víc a kdo se bude snažit za stejnou cenu nabídnout lepší služby, tak je odsouzený ke krachu. Tím spíš, když to bude nováček se dvěmi letadly a nevyhnutelně mnohem vyššími režijními náklady. Samozřejmě bych byl rád, kdyby to tak nebylo, ale nevidím žádný způsob, jak by to mohl udělat ;)

kubi27
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 17. 11. 2007, 14:16
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od kubi27 »

amey píše:Mě velmi potěší, pokud tady začne létat něco nového - a pokud tomu tak bude, rozhodně s TVS nikam nepocestuji, to mi bylo vnucováno x let bez možnosti výběru. Malá voda za 50, polosuchá bageta za 100, většina letů o ničem. Však se uvidí.Ale nejhorší je monopol.


Tohle stěžování na občerstvení moc nechápu. Při letech po Evropě ti už zadarmo najíst a napít nedá skoro žádná aerolinka. A pokud člověk ty 2 hodiny letu nevydrží bez jídla a ví kolik to v letadle bude stát, tak co mu brání koupit si např. v Bille na letišti polosuchou bagetu o polovinu levněji? Neříkám, že by nebylo dobrý kdyby někdo nový přišel, ale tyhle argumenty mi přijdou trochu mimo.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zbozivulekral »

amey píše:Mě velmi potěší, pokud tady začne létat něco nového - a pokud tomu tak bude, rozhodně s TVS nikam nepocestuji, to mi bylo vnucováno x let bez možnosti výběru. Malá voda za 50, polosuchá bageta za 100, většina letů o ničem. Však se uvidí.Ale nejhorší je monopol.


Dvě Eura za vodu, kdo to kdy viděl?!? :)) Radši necestuj do žádné turistické metropole, možná by tě z toho trefilo... :))

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HighFlyer »

Václav Fischer podpořil na billbordech na Praze 4 Evu Sykovou, kandidátku do Senátu za ANO, takže holding reklamní službu velkoryse oplácí:

https://zpravy.idnes.cz/fischer-navrat- ... domaci_zaz

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

50 Kč za vodu a 100 za bagetu - ne netrefí mě z toho, samozřejmě, Stačí se podívat, kdo si co při charterech za ty ceny objednává...stejné u Ryanair. Téměř nikdo nic - a proč taky. Jenže ono se dá velmi slušně prodat i za poloviční cenu s vyšším obratem a stejným ziskem. Jenže ceny pro západní turisty jsou pro čechy a slováky mnohdy neakceptovatelné, takže když se letí linka, češi a slováci většinou nic a západní turisté v pohodě skupují kde co...je to o platech. Tak to je a jinak to není. To je celé.


Odpovědět