air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

To je přímo učebnicová ukázka nezvládnutí krizové komunikace. To se učí snad v prvním ročníku každého manažerského oboru. Udělali na začátku zásadní chybu, že slibovali konkrétní termíny, aniž by měli cokoliv reálně zajištěného a teď druhou chybu, že takto agresivně reagují. Muselo jim být jasné, že když tak známá osobnost ohlásí návrat do byznysu, že to zaujme nejen laickou veřejnost, ale i novináře a že ti se nespokojí s tím, co jim bude po kouskách předhazovat na vlastním webu. Prostě amatérismus největšího kalibru...


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

HonzaLB píše:
Yirina píše:Z toho příspěvku doslova tryská profesionalita a důvěryhodnost... :D :D :D
Teď už mám opravdu pochybnosti, jestli to je opravdu zamýšlený projekt a nebo jen nějaká legrace....

To podezření mám od začátku, nicméně stále je ta založená firma, kde je VF společníkem:))ale možná to chtěl jen dotáhnout do konce, že i investoval do firmy, která nebude vyvíjet činnost:)kdyby zůstalo jen u fb profilu a webu, tak by o tom nešlo ani psát:)


Tak porad je mozny, ze to zalozil nejaky snilek, ktery nostalgicky vzpomina na dobu Nivei, a aby tomu dal "jmeno", tak k tomu dotah VF, ktery teda popravde nema moc duvodu proc by se tomu mel branit.

Jinac prirovnani k BlueSlovakia taky neni spatne :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

On stačí jen začátek toho pamfletu: "Vážení přátelé,
v jednom z internetových článků (viz označení) nám neznámý, ale jinak asi velmi snaživý pan Jan Sůra, vehementně a usilovně pátrá po tom, jakým procesem air FISCHER právě prochází. Nikdo jej o to nežádal, nikdo jej k tomuto ze strany air FISCHER nevyzval a ani nám není známo proč se tak usilovně o toto snaží a co tím sleduje."
Nikdo jej o to nežádal... Jak to mohou vědět, co žádají čtenáři Zdopravy? A není nám známo, proč se tak snaží a co tím sleduje? Že by nepochopili, že cestovní ruch není jediný byznys na světě? U Standy se dá očekávat, že má 20 let nebo naopak 75. U autora toho FB pamfletu by se dal očekávat věk tak 16.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Yirina »

Jsem si nastavila na ten příspěvek na FB notifikaci a někdo tam usilovně maže jakýkoliv komentář, ve kterém je nějaká pochybnost nad konáním této společnosti (nejde o žádné vulgarity)...Cinkne mi vždy nový komentář, přečtu ho a za dvě minuty je pryč. Je to samozřejmě jejich profil a můžou si mazat co chtějí, jen to působí úplně dětinsky....
Možná z toho bude nakonec nějaký studentský projekt nebo výzkum, kterému se VF rozhodl pomoci svým jménem...

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od PavelD »

Nějak jsem přehlédl nové módní spojení výrazů novinář a hyena. Možná se objeví v druhém kole :-)


Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

Yirina píše:...Možná z toho bude nakonec nějaký studentský projekt nebo výzkum, kterému se VF rozhodl pomoci svým jménem...

Mám pocit, že u původní zprávy se ČTK odvolávala na osobní rozhovor s VF. Kromě toho, nemyslím si, že by se VF tak blamoval kvůli nějakým studentům.

Podle mě je ta reakce na pana Sůru zbytečně moc podrážděná. Pokud to VF myslí vážně, bylo by lepší, kdyby vystupoval více decentně. I když v dnešní vypjaté době to ne každý zvládá.

U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HonzaLB »

Hned v prvním dealu, jsou velké perly:)
"doporučujeme Vám zajistit si dopravu přes ČD nebo SŽ přes Vídeň a Salzburk do Kufteinu." Překlep pominu, ale nevíte, za dopravce je SŽ?)

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od bureaucrat »

Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D

Píšou tam "PRODEJ: úterý 27.11. od 14 hodin". Takže si musíme ještě hodinku počkat. :D :D

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Yirina »

To musí být opravdu nějaký fór... Ty fotky?!

http://fischervaclav.com/TOP-DEAL/Gasthof-Baeckeralm/

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

HonzaLB píše:Hned v prvním dealu, jsou velké perly:)
"doporučujeme Vám zajistit si dopravu přes ČD nebo SŽ přes Vídeň a Salzburk do Kufteinu." Překlep pominu, ale nevíte, za dopravce je SŽ?)


napadá mě slovenská železnice :) i na Slovensku měl Václav Fischer řadu zákazníků, tak myslí teď i na ně...

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D

Trochu krkolomné, ale je to tam:
Rádi Vám zprostředkujeme pobyt v hotelu nebo letenky air FISCHER. Zvolte jednotlivou nabídku a pošlete nám v době, kdy prodej probíhá E MAIL s následujícími údaji:
Číslo a název nabídky
Termín
Jména cestujících
adresa, telefon a E MAIL objednatele pobytu nebo letenek..
Obratem o nás obdržíte potvrzení a všechny další důležité informace.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se omlouvám, toto jsem přehlédl:

Knihování cestovních nabídek od Václava Fischera je velmi jednoduché:

Rádi Vám zprostředkujeme pobyt v hotelu nebo letenky air FISCHER. Zvolte jednotlivou nabídku a pošlete nám v době, kdy prodej probíhá E MAIL s následujícími údaji:

Číslo a název nabídky

Termín

Jména cestujících

adresa, telefon a E MAIL objednatele pobytu nebo letenek..

Obratem o nás obdržíte potvrzení a všechny další důležité informace.


Naše E MAILOVÉ adresy:

knihování letenek air FISCHER: letenky@fischervaclav.com

knihování hotelů: hotel@fischervaclav.com


Způsob rezervace na dnešní svět online trochu netradiční...

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od bureaucrat »

Robert píše:
HonzaLB píše:Hned v prvním dealu, jsou velké perly:)
"doporučujeme Vám zajistit si dopravu přes ČD nebo SŽ přes Vídeň a Salzburk do Kufteinu." Překlep pominu, ale nevíte, za dopravce je SŽ?)


napadá mě slovenská železnice :) i na Slovensku měl Václav Fischer řadu zákazníků, tak myslí teď i na ně...

"Slovenske železnice" jsou slovinské. Na Slovensku je dopravcem Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK).
Takže další amatérizmus AF :crazy:

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Yirina píše:To musí být opravdu nějaký fór... Ty fotky?!

http://fischervaclav.com/TOP-DEAL/Gasthof-Baeckeralm/


Ještě k tomu prvnímu dealu - cena je to dost neuvěřitelná - 5 přenocování s polopenzí za 99 €, to znamená nějakých 20 € se snídaní a večeří na den.


Odpovědět