air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

air Fischer

Příspěvek od Pavel »



Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

Pavel píše:http://www.airfischer.com/ZNOVU-NA-STARTU/


...a nedá si říct a nedá si říct..2 cestovky už přivedl na buben a leteckou společnost navrch.... :crazy: O krachu Fischerů se všeobecně ví, přidávám odkaz pro nezasvěcené.... Tomi Tour, ano, taktéž spřízněnou s tím černým světákem: :crazy:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tomi_Tour

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od jvoj »

Podle kvality webu obsahujícího "fotku" jejich letadel z FS si skoro říkám, jestli to není nějakej fejk :P

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

jvoj píše:Podle kvality webu obsahujícího "fotku" jejich letadel z FS si skoro říkám, jestli to není nějakej fejk :P


Taky jsem si vsim.

Ale vole ono to fakt v rejstriku existuje, air FISCHER s.r.o. ve vlastnictvi Vaclava Fischera, bytem Berlin.

no ty vole.

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Eidi »

I přes to, jak ty stránky vypadaj nedůvěryhodně a hodně zle zpracovaný, si nemyslim, že by to byl fejk. Kdo by si totiž troufl se podepsat na fejkovou stránku jako Václav Fischer? To by si ten někdo koledoval o právní trable. Ale třeba se pletu...

Nicméně by mohlo bejt dobrý, pokud by přibyl v ČR na charterovym trhu (vyjma Prahy) novej dopravce. Ovšem za podmínky, že se poučili z minulosti.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Lkprak »

To je úžasný, jak na webu zdopravy.cz se hned vyrojili nadšené komentáře a že všichni drží panu Fischerovi palce, zatímco tady je to samý pesimista. Na druhou stranu, přiznám se, že zdejší "pesimistický" pohled je mi mnohem bližší. A když jsem si tu zprávu poprvé přečetl, musel jsem se podívat do kalendáře, zda náhodou není 1. dubna :biggrin:

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Na mne tohle vyskočilo před pár dny, kdy loboval jako podporovatel nějaké ženské z ANO. Taky jsem kouknul na ty stránky, ale kdo trochu zná jeho historii tak mu nemůže věřit.
jak už někdo psal výše položil Tomi tour a další. Kdysi v Německu se mu podařilo celkem uspět, pak přišel do ČR s tím, že je pan někdo a odmítal sdílet letadla s jinými cestovkami, což byl začátek jeho konce, když změnil názor tak už bylo pozdě....

I když TVS by potřeboval konkurenci jako sůl (spíše jako draselnou sůl, ta je agresivnější :D )

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od jvoj »

Souhlasím, že TVS potřebuje nějakého disruptora. Ale přes to, že charterový trh funguje trošku jinak než ten "normální", mě děsí, co když ten disruptor bude dál pokračovat stejně jak vypadá ten web...

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Záměr je asi opravdový, protože jak bylo uvedeno air Fischer skutečně existuje. Na stránkách mi přijde zajímavý obrázek air FISCHER 2018, kde je 737-700 s nápisem Fischer Virtual vzatý z této stránky - http://fischervirtual.websnadno.cz/Download.html. Jinak stránky jsou vytvořeny v online editoru poskytovatele hostingu, takže si to asi vytvořil sám vlastník.
Jinak mi přijde příznačné sdělení: „Prodej letenek zahájíme po instalaci našeho nového rezervačního systému 1.11.2018.“. Předpokládám, že během 23 dnů si nevyřídí potřebnou licenci pro provozování dopravy.
Mezinárodní arbitráž A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co. KG. proti České republice stále probíhá?

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od beardie »

pettte píše:I když TVS by potřeboval konkurenci jako sůl (spíše jako draselnou sůl, ta je agresivnější :D )
ako to vyzerá na poľskom trhu s Ryanair Holidays?

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

Lkprak píše:To je úžasný, jak na webu zdopravy.cz se hned vyrojili nadšené komentáře a že všichni drží panu Fischerovi palce, zatímco tady je to samý pesimista. Na druhou stranu, přiznám se, že zdejší "pesimistický" pohled je mi mnohem bližší. A když jsem si tu zprávu poprvé přečetl, musel jsem se podívat do kalendáře, zda náhodou není 1. dubna :biggrin:


...nediv se našemu pesimismu, něco o tom víme..Přidávám větu z odkazu, který jsem již zveřejnil výše:

Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.

Já bych čekal, že je Fischer zalezlý v koutě, aby nepřišel k úhoně...... :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

Petr31 píše:
Lkprak píše:To je úžasný, jak na webu zdopravy.cz se hned vyrojili nadšené komentáře a že všichni drží panu Fischerovi palce, zatímco tady je to samý pesimista. Na druhou stranu, přiznám se, že zdejší "pesimistický" pohled je mi mnohem bližší. A když jsem si tu zprávu poprvé přečetl, musel jsem se podívat do kalendáře, zda náhodou není 1. dubna :biggrin:


...nediv se našemu pesimismu, něco o tom víme..Přidávám větu z odkazu, který jsem již zveřejnil výše:

Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.

Já bych čekal, že je Fischer zalezlý v koutě, aby nepřišel k úhoně...... :D


Pripominam, ze situace Tomi Tour se diskutovala i tady: viewtopic.php?p=100188#p100188

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Lkprak »

Fabo píše:
Petr31 píše:
Lkprak píše:To je úžasný, jak na webu zdopravy.cz se hned vyrojili nadšené komentáře a že všichni drží panu Fischerovi palce, zatímco tady je to samý pesimista. Na druhou stranu, přiznám se, že zdejší "pesimistický" pohled je mi mnohem bližší. A když jsem si tu zprávu poprvé přečetl, musel jsem se podívat do kalendáře, zda náhodou není 1. dubna :biggrin:


...nediv se našemu pesimismu, něco o tom víme..Přidávám větu z odkazu, který jsem již zveřejnil výše:

Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.

Já bych čekal, že je Fischer zalezlý v koutě, aby nepřišel k úhoně...... :D


Pripominam, ze situace Tomi Tour se diskutovala i tady: viewtopic.php?p=100188#p100188


Já se Vašemu pesimismu nedivím, já ho sdílím :D Taky jsem o tom lecos slyšel...

Ale mezi "neinformovanými" má Fischer pověst skvělého podnikatele, kterému kšefty překazili mocní...holt PR mu šlo líp než podnikaní :crazy:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HonzaLB »

Lkprak píše:
Fabo píše:
Petr31 píše:
...nediv se našemu pesimismu, něco o tom víme..Přidávám větu z odkazu, který jsem již zveřejnil výše:

Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.

Já bych čekal, že je Fischer zalezlý v koutě, aby nepřišel k úhoně...... :D


Pripominam, ze situace Tomi Tour se diskutovala i tady: viewtopic.php?p=100188#p100188


Já se Vašemu pesimismu nedivím, já ho sdílím :D Taky jsem o tom lecos slyšel...

Ale mezi "neinformovanými" má Fischer pověst skvělého podnikatele, kterému kšefty překazili mocní...holt PR mu šlo líp než podnikaní :crazy:

Zapomínáte, že žijeme v zemi, kde se stačí podívat do žebříčku nejdůvěryhodnějších politiků. Na FB jsou k tomu textu ještě větší perly, jaké to bylo skvělé...létat na dluh a se ztrátou-)

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od marthym »

Ani já mu nevěřím. Ani tomu byznysu. Ale Honza mě nadzvedl...

Copak nevíš, že podnikáním na dluh se živí x současných miliardářů? Jak myslíš, že je na to třeba Křetínský, tedy jeho firmy...? Jak myslíš, že to vedou Číňani :crazy:


Odpovědět