air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Orus-x »

Tak teď bude sildlit na velice noblové adrese: Rybná 24 :lol:


Adam96
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 16. 06. 2017, 23:17
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Adam96 »

Pratele, tak je to jasny, starecka demence. Tohle prece nemuze do sveta vypustit normalni clovek, natoz otrkany podnikatel. Vzdyt je to snuska nicnerikajicich, ubrecenych a zoufalych kydu. Plany naprosto nekonkretni bez nejakeho podkladu - ma vubec nejake licence? co je to za letadla? nejaky planovany letovy rad? Zatim jsem nic takoveho nevidel, takze muj tip je dalsi odlozeni zacatku a postupny upad v zapomneni.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

Globik píše:Proboha, to snad není možný!!!


...jak řekl klasik.. Není pravda že s věkem vždy přichází moudrost. Někdy přichází věk sám...

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Je hodně divné, když někdo, kdo všude ruzhlašuje, jak jej Český stát okradl, říká, že je schopen stáhnout arbitráž za 10% požadované ceny - škody.

Tím více - méně dává najevo, jak moc ve svůj úspěch v nezávislé arbitráži věří.
Popravdě, kdyby mne opravdu stát okradl, tak budu chtít vše do poslední koruny. Já jsem ale asi mamonář a nejsem takový lidumil jako Fischer :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

Řešilo se tu na fóru někdy, jak to bylo s legalitou zabavení letadel? Letadla patřila nějaké firmě a ta firma tu, pokud je mi dobře známo, nebyla v konkurzu. Sice byla personálně spojená s CKF, ale to snad není nějak relevantní, ne? Byla tam nějaká klička nebo to byla naprostá partyzánština exekutora? A pokud je B správně, jak to, že se to nechalo jen tak projít?


Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Prngr »

pettte píše:Je hodně divné, když někdo, kdo všude ruzhlašuje, jak jej Český stát okradl, říká, že je schopen stáhnout arbitráž za 10% požadované ceny - škody.
Tím více - méně dává najevo, jak moc ve svůj úspěch v nezávislé arbitráži věří.
Popravdě, kdyby mne opravdu stát okradl, tak budu chtít vše do poslední koruny. Já jsem ale asi mamonář a nejsem takový lidumil jako Fischer :D

Přesně :idea:
Resp pochopím, že má nějaké roky a chce prachy rychleji, ale kdyby jeho pozice byla trochu seriózní, nebyl by problém prodat svou pohledávku za 50 % - tedy za 5x tolik.
Pokud veřejně prohlásí, že mu stačí 10 % - zřejmě by se nechal usmlouvat ještě níže.
To zabavení letadel se mi trochu nezdálo, ale nijak jsem to nestudoval. Ale ochota jít na pouhých 10 % naznačuje, že žádné relevantní argumenty nemá a zabaveno to bylo po právu

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JiS_Progressus »

Obrázek

Jsou nabídky, které se neodmítají. Tuto trumfne snad už jen investiční potenciál výročních mincí od ČNB ...

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

http://www.fischervaclav.com/EMISE-dluhopis/ Akorát na to koukám. Koupíme si ? :mrgreen:

BONUS:

- ke každému dluhopisu ve jmenovité hodnotě 10 000 Kč jedna zpáteční letenka se slevou 25 % z Brna nebo Pardubic na kanárské ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura nebo Tenerife v listopadu 2019 nebo lednu 2020.

NEBO

- ke každému dluhopisu ve jmenovité hodnotě 50 000 Kč dvě zpáteční letenky se slevou 50 % z Brna nebo Pardubic na kanárské ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura nebo Tenerife v listopadu 2019 nebo lednu 2020.

NEBO

- ke každému dluhopisu ve jmenovité hodnotě 100 000 Kč dvě zpáteční letenky ZDARMA z Brna nebo Pardubic na kanárské ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura nebo Tenerife v listopadu 2019 nebo lednu 2020.

sv.i
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 78
Registrován: 14. 06. 2007, 19:58
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od sv.i »

http://www.fischervaclav.com/EMISE-dluhopis/

Příklad:

Zakoupíte jeden dluhopis v nominální hodnotě 10 000 Kč.

Obdržíte úrok ve výši 1000 Kč - 500 Kč Vám bude proplaceno 31.7.2019 a dalších 500 Kč k 31.1.2020. Ke stejnému dni Vám bude vrácena Vaše investice ve výši 10000 Kč. Celkem obrdžíte 11.000 Kč plus jednu letenku na Kanárské ostrovy se slevou 25 % Sleva představuje další bonus ve výši cca 2 500 Kč.

Úrok 1000 Kč plus bonus 2500 Kč, celkem 3500 Kč

Příklad:

Zakoupíte 10 dluhopisů v nominální hodnotě celkem 100 000 Kč.

31.7.2019 Vám bude vyplacen úrok ve výši 5 000 Kč, 31.1.2020 Vám bude vyplacen úrok ve výši 5000 Kč. Ke stejnému dni Vám bude vrácena Vaše investice ve výši 100 000 Kč.Celkem obdržíte 110 000 Kč plus dvě letenky v hodnotě ca 15 000 Kč jako bonus.

Úrok 10 000 Kč plus bonus v hodnotě 15 000 Kč, celkem 25 000 Kč.


Ale počty má zajímavý ... 2 letenky jsou za 15000,-Kč, ale jedna je za 10000,-Kč (25% z 10000,- = 2500,-) :D

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JiS_Progressus »

sv.i píše:http://www.fischervaclav.com/EMISE-dluhopis/

Příklad:

Zakoupíte jeden dluhopis v nominální hodnotě 10 000 Kč.

Obdržíte úrok ve výši 1000 Kč - 500 Kč Vám bude proplaceno 31.7.2019 a dalších 500 Kč k 31.1.2020. Ke stejnému dni Vám bude vrácena Vaše investice ve výši 10000 Kč. Celkem obrdžíte 11.000 Kč plus jednu letenku na Kanárské ostrovy se slevou 25 % Sleva představuje další bonus ve výši cca 2 500 Kč.

Úrok 1000 Kč plus bonus 2500 Kč, celkem 3500 Kč

Příklad:

Zakoupíte 10 dluhopisů v nominální hodnotě celkem 100 000 Kč.

31.7.2019 Vám bude vyplacen úrok ve výši 5 000 Kč, 31.1.2020 Vám bude vyplacen úrok ve výši 5000 Kč. Ke stejnému dni Vám bude vrácena Vaše investice ve výši 100 000 Kč.Celkem obdržíte 110 000 Kč plus dvě letenky v hodnotě ca 15 000 Kč jako bonus.

Úrok 10 000 Kč plus bonus v hodnotě 15 000 Kč, celkem 25 000 Kč.


Ale počty má zajímavý ... 2 letenky jsou za 15000,-Kč, ale jedna je za 10000,-Kč (25% z 10000,- = 2500,-) :D


Tak matematika nikdy nebyla jeho silná stránka. Ale to už tu párkrát bylo :-D

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Před pár dny, proběhlo na internetu, kolik lidí se nechalo nachytat na firemní dluhopisy, které, jaké překvapení, firmy nesplácejí.
S LEO express se řešilo, jak zoufale vypadá jejich nabídka dluhopisů za 9,1% a to přitom jim aspoň nějaké vlaky jezdí, a nějakou aktivitu vyvíjí.

Spousta lidí má screeny webovek Fischera, který tvrdil, že má Švýcarského investora..... a teď chce vydávat dluhopisy, dluhopisy na sliby? Kdyby nabídnul 30% tak se třeba nachytá více hejlů.
Perličkou je již zmíněné, kdy na webu nabízel info pro investory, kde Vás to hodilo do nějaké e-shopu prodávající turistické vybavení. Že by s tak skvělou prezentací nezískal žádné investory?
Třeba podá žalobu na všechny občany za to, že od něj nechtějí koupit dluhopisy na neexistující sny..... Popravdě, raději si koupím letenku od podobného snílka Muska na jeho Xspace, protože subjektivně považuji za pravděpodobnější, že poletím s Muskem do vesmíru, než s Fischerem v roce 2020 na Kanáry. A to fakt nejsem fanda Muska.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Ještě taková drobnost. Vím, že jsem asi nemístný šťoural, ale na stránkách airfischer.com, píše, že 1.9.2019 začne létat na německé AOC, což je první aktivita, kterou již pár měsíců uvádí.
U dluhopisů ale píše, že první "pětistovku" z každých 10.000,-CZK investoři dostanou již 31.7.2019. Tedy měsíc, před zahájením první ohlášené aktivity.
Asi by se měl nějaký investigativní novinář zeptat, jak je vydělá, když ještě nebude létat? Chápu, že již neexistuje moc novinářů, kteří u něj nejsou na black listu.
Napadají mne teď dvě možnosti:
Půjčí si éro a zaletí do Kolumbie koupit koks, který pak střelí v "dojčlandu" a z výnosu zaplatí úroky dluhopisů.

Nebo

Nebo si utrhne od huby, a ž každých 10.000,-CZK , těm zoufalcům kteří mu půjčí, vrátí z jejich peněz tu pětistovku, aby se to hned neprofláklo, ostatně většina "letadel" (jak příznačný název) takto funguje.

To bylo jen takové zamyšlení, možná si řeknete, že jsem škarohlíd, ale prostě mi to nějak "neštymuje". Teď mne napadlo, že v té Kolumbii může koupit banány, jenom mu nesmí shnít, na druhou stranu, by to byl špatný podnikatelský záměr, a nikdo by jej o ty prachy nemohl uhánět.

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

pettte píše: že 1.9.2019 začne létat na německé AOC


Někde na dlouhých letištních chodbách jsem zaslechl,že údajně proběhly nějaké techtle mechtle VF s Germania Airways. Na rovinu ovšem říkám,že tato informace je velice,ale opravdu velice neověřená a vůbec to nemusí být pravda. Čas ukáže

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Myslel jsi tuhle Germanii?

https://zdopravy.cz/dalsi-evropska-aero ... ora-21869/

Ten výsledek by těm "námluvám" odpovídal. =)) Ale to už je vyložená škodolibost. Ale když to byla nahrávka na smeč, která se nedala odmítnout!

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JiS_Progressus »

pettte píše:Ještě taková drobnost. Vím, že jsem asi nemístný šťoural, ale na stránkách airfischer.com, píše, že 1.9.2019 začne létat na německé AOC, což je první aktivita, kterou již pár měsíců uvádí.
U dluhopisů ale píše, že první "pětistovku" z každých 10.000,-CZK investoři dostanou již 31.7.2019. Tedy měsíc, před zahájením první ohlášené aktivity.
Asi by se měl nějaký investigativní novinář zeptat, jak je vydělá, když ještě nebude létat? Chápu, že již neexistuje moc novinářů, kteří u něj nejsou na black listu.
Napadají mne teď dvě možnosti:
Půjčí si éro a zaletí do Kolumbie koupit koks, který pak střelí v "dojčlandu" a z výnosu zaplatí úroky dluhopisů.

Nebo

Nebo si utrhne od huby, a ž každých 10.000,-CZK , těm zoufalcům kteří mu půjčí, vrátí z jejich peněz tu pětistovku, aby se to hned neprofláklo, ostatně většina "letadel" (jak příznačný název) takto funguje.

To bylo jen takové zamyšlení, možná si řeknete, že jsem škarohlíd, ale prostě mi to nějak "neštymuje". Teď mne napadlo, že v té Kolumbii může koupit banány, jenom mu nesmí shnít, na druhou stranu, by to byl špatný podnikatelský záměr, a nikdo by jej o ty prachy nemohl uhánět.


Ten nápad s koksem bych nezavrhoval.
Kdyby se to vzalo kolem a kolem, nové vedení OKD by mohlo zalobovat na Krajském úřadu v Ostravě!!!, kde už mají zavedenu metodiku pro podporu leteckých podniků a v naději, že by havíři z Paskova mohli létat na vysněnou dovolenou z Engelswaldu (only 23km S from Ostrava). Navíc by za rok mohli odbavit tolik cestujících jako Ruzyně za prvních 12 dní roku, ne jako stávajících 11, to už, uznejte, je úplně jiná cifra.
A mimo to by odpadl ten zbytečný prázdný přelet do Bogoty.


Odpovědět