air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od Paul1 »

JackBrno píše:
Paul1 píše:Na to nemusíš říkat nic, sám jsem napsal, že je to jediné pozitivum :wink: Jenže ty jsi samozřejmě prvně reagoval jen na tu část mojeho příspěvku, kde jsem ti "hanil" TVS :D

No mohl sis to odpustit a nedal by sis vlastní gól ;)


Pochybuji,že vůbec chápeš přirovnání "dát si vlastní gól", protože od druhého příspěvku tady kličkuješ jak postřelenej zajíc.


Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od Paul1 »

MarekHollywood píše:
JackBrno píše:
Paul1 píše:Na to nemusíš říkat nic, sám jsem napsal, že je to jediné pozitivum :wink: Jenže ty jsi samozřejmě prvně reagoval jen na tu část mojeho příspěvku, kde jsem ti "hanil" TVS :D

No mohl sis to odpustit a nedal by sis vlastní gól ;)


Tohle pomlouvání TVS je fakt směšný. Nikdy jsem s nima ještě neletěl, poprvé to bude v březnu do Londýna na fotbal, ale musím hodně pochválit nabídku jídel on-line. Když to srovnám s ostatními low-cost, tak podle mě naprosto jedinečný produkt.

A tady VF evidentně ani nedokáže spustit další podvod na zákazníky. Přitom jeho ovce se na to oholení těší.


Od kdy je TVS low-cost? To ti Jack dá:-)

MarekHollywood
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 08. 2017, 11:20
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od MarekHollywood »

Vlastně je v ceně zavazadlo tuším 23 kg a ještě kabinové. Což nemám v ceně ani u Norwegian, Lufthansa a Finnair přes Atlantik. Jen u singapůrců. :crazy:

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

rpet píše:
Robert píše:


Nerozumím tomu, co autor myslí tím, že společnost A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co. KG je právně vedena jako neaktivní...


neaktivní společnost je zapsaná v rejstříku, má všechny administrativní náležitosti existujícího právního subjektu, ale je vedena jako "spící" - tedy nevykonává aktivně jakoukoliv činnost. V UK je porušení dormant statusu porušením zákonů o dani z příjmu a jsou za to docela vysoké pokuty. Jak se na případný stejný přečin nahlíží v právu německém, samozřejmě nevím.

Nic méně podstatné je to, že v současné chvíli (a to je v článku dost jasně uvedeno) nemůže airFischer nebo VF cokoliv slibovat ohledně leasingu letadel od A.M.F., když neví, jak bude probíhat reaktivace společnosti, kdy, za jakých podmínek a jak dlouho to bude trvat.

Příklad (principielní):
Přišel jsem o řidičák na rok. ale už dneska ti slibuju, že tě za rok a den odvezu autem na dovču. Jak to můžu slíbit, když nevím, jak bude probíhat znovu vydání ŘP? (zjednodušil jsem to, aby vynikla ta podstata slibu, který je na hraně, protože nemohu ovlivnit budoucí stav).


Takže znovu: A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co. KG není právně neaktivní. Německý obchodní rejstřík zná jen dva statusy existující (aktuell) a vymazaná společnost (gelöscht)

handelregister-fischer.jpg

I společnost nevykazující žádnou obchodní činnost v průběhu roku je povinná odevzdávat státu příslušné dokumenty. To, že VF nemůže ohledně této společnosti nic slibovat, protože neví, jak bude probíhat "reaktivace" společnosti, je jen fabulace autora a Dopravního magazínu.

A příklad s řidičským příkladem taky nesedí, je to jiná situace, pokud přijdeš o řidičský průkaz na rok, máš ho z moci úřední pozastavený a po tuto dobu nemůžeš s ním disponovat (jezdit). Pokud pominuly důvody odebrání je ti řidičák podle podmínek vrácen.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od jencik »

MarekHollywood píše:Vlastně je v ceně zavazadlo tuším 23 kg a ještě kabinové. Což nemám v ceně ani u Norwegian, Lufthansa a Finnair přes Atlantik. Jen u singapůrců. :crazy:


Mozno keby si s nimi letel, tak by si tu kritiku pochopil. Neletel som s nimi, ale kritici nemaju pravdu, fakt si zabil :clap: =))

Niekto mohol vysvetlit, aky je teda rozdiel v letenke s CSA a SW (napr do LON), mile nedostanem, kufor rovnako, u CSA sa mi viac paci menu. Online check in uz teda maju obe spolocnosti, u CSA je lacnejsia zmena, ale letenka stoji viac o 1500kc.

Finnair samozrejme ma aj podobny tarif ako CSA ci SW, len ma navyse este HBO tarif pre ludi, ktory letia iba s kufrom, takze ponuka tarifov je sirsia


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

Paul1 píše:
Pochybuji,že vůbec chápeš přirovnání "dát si vlastní gól", protože od druhého příspěvku tady kličkuješ jak postřelenej zajíc.

Jistěže chápu, předvedl jsi ho dokonale a teď se z toho snažíš vykličkovat (marně ;))

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od rpet »

Robert píše:Takže znovu: A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co. KG není právně neaktivní. Německý obchodní rejstřík zná jen dva statusy existující (aktuell) a vymazaná společnost (gelöscht)

handelregister-fischer.jpg

I společnost nevykazující žádnou obchodní činnost v průběhu roku je povinná odevzdávat státu příslušné dokumenty. To, že VF nemůže ohledně této společnosti nic slibovat, protože neví, jak bude probíhat "reaktivace" společnosti, je jen fabulace autora a Dopravního magazínu.

A příklad s řidičským příkladem taky nesedí, je to jiná situace, pokud přijdeš o řidičský průkaz na rok, máš ho z moci úřední pozastavený a po tuto dobu nemůžeš s ním disponovat (jezdit). Pokud pominuly důvody odebrání je ti řidičák podle podmínek vrácen.


ok, díky za upřesnění. zeptám se ještě jednou kolegů - se kterými jsem to konzultoval - co na tvůj názor říkají a pokud se potvrdí, že tvoje informace je správná, opravím to.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Nemáte někdo kopii Fischerova "web" vaclavfischer.de ze včerejška? Ten chlap neustále lže, co jiného než lež, je uvádět pod stejným datem 7.12.2018 dva , celkem dost upravené texty:
Kopíruji zde tedy text který jsem viděl 8.12.2018 v 17:05, asi bych měl uvádět i sekundy, protože pan Fischer vše dynamicky mění a upravuje.
TEXT
Vážení přátelé,

milí návštěvníci mých webových stránek.

Možná se trochu divíte, kam jste se to dostali. Hned Vám to vysvětlím.

Moje nové stránky airfischer.com a fischerváclav.com jsou přesměrovány právě sem. Novináři z Dopravních novin, Dopravního magazínu a bohužel též Lidovek napsali o mých výše uvedených stránkách, že jsou podivné a pracovník ČOI se přidal s následujícím trvzením:

“Z pohledu České obchodní inspekce stránky splňují všechny znaky rizikových webů,” říká mluvčí ČOI Jiří Fröhlich. “

ČOI na svých stránkách varuje před mojí internetovou prezentací:

fischervaclav.com

Stránky dnes nabízejí prodej letenek na příští rok 2019 a z webu přitom není nikde zřejmé, kdo je provozovatelem. Podle informací od zákazníka, který chtěl letenku zakoupit, je na jeho bankovním výpisu transakce vedena jako nákup elektroniky v Lucembursku. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva (k dnešnímu dni, tj. 6. prosinec 2018). Česká obchodní inspekce před těmito stránkami spotřebitele proto varuje. Pokud někdo na webu zaplatil převodem kartou, může žádat svoji banku o tzv. chargeback.

To je ovšem jedna velká lež, která poškozuje moje jméno a způsobuje mně škodu.

Na stránce je moje velká fotka, je na ní uvedena moje jméno adresa a dalsí kontakty. Smlouvu spotřebitel uzavírá se mnou a práva uplatňuje vůči mně - jako jedinému majiteli Cestovní agentury Václava Fischera a jedinému společníkovi letecké společnosti air Fischer.

Žádám státní zastupitelství, aby celou záležitost prošetřilo. Paní ministryni Novákovou, do jejíchž kompence ČOI patří prosím, aby zjednala pořádek a ukončila tak poškozování mých práv a ovlivňování probíhajích mezinárodních investičních arbitráží.

Pana předsedu vlády Babiše prosím, aby si udělal pořádek ve svých novinách a aby Lidové noviny nešířily poplašné zprávy a neovlivňovaly probíhající a případně i budoucí arbitráže.

Byl jsem v mé vlasti okraden o výsledky mé celoživotní práce a vedu v současné době 3 mezinárodní investiční arbitráže, ve kterých se dožadují odškodnění. Reaguji proto na podobné pomluvy novinářů a ČOI velmi citlivě. Moje podnikání v ČR bylo po dlouhá léta systematicky ničeno a čeští podnikatelé si za přihlížení české justice rozebrali můj majetek, několik krásných nemovitostí a dvě modrá letadla.

Na mých nových projektech pracuji s mým týmem nadále na plné obrátky a budu se těšit, že přes veškeré pomluvy a poškozování mého majetku a práv, budu moci i klientům z České republiky nabídnout moderní, rychlou, bezpečnou a přitom levnou leteckou dopravu na vysoké úrovni.

Činím Českou republiku odpovědnou za zcizení mého majetku v letech 2003 až 2011 a nebudu přihlížet tomu, jak mně české instituce znehodnocují moje zahraniční investice i dnes a zároveň svými kroky ovlivňují probíhající mezinárodní investiční arbitráže.

V arbitrážích se dožaji odškodnění za letadla , moje akcie v Cestovní kanceláři Fischer a moje podíly ve společnstech Fischer, s.r.o., Fischer air, s.r.o., VF Hotels, s.r.o. v celkové výši 600 000 000 USD - včetně úroků a zcela jistě nemám zapotřebí provozovat podvodné internetové stránky a lákat z lidí peníze.

Německá firma, která na moje stránky implementuje systém na prodej poukázek, omylem zveřejnila letenku z Pardubic na Krétu. I člověk, který umí sotva číst vidí na první pohled, že to nebylo hotové. Obratem jsme nabídku poukázek odstranili. Jednalo se o chybu našeho dodavatele. Mohu Vás však ujistit, že pokud si někdo omylem poukázku koupil, peníze skončí u mně a u klient obdrží po předložení poukázky a dokončení rezervačního systému air FISCHER letenku za mimořádnou cenu 49 €.

Myslím, že bude dobré, když se každý, koho to zajímá, o mém dosavadním i budoucím podnikání doví pravdu. A proto sledujte můj blog. Budu Vám psát také o tom, jak se mně žije a o tom proč jsem naprosto přesvědčen o tom, že v arbitrážích uspěji. Dovíte se také, proč se mě česká konkurence bojí a proč se snaží mé podnikání nekalými praktikami narušovat.



Váš



Václav Fischer 7.12.2018

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Yirina »

Mám ze včera odpoledne toto:

Obrázek

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Teď si dovolím zmínit pár drobností, podle pana Fischera to bude opět brutální útok na jeho osobu a jeho podnikání, nicméně, je to on sám, kdo je zdrojem rozporuplných informací.

Na začátek spíše taková drobnost pro pobavení, včera jsme v jeho textu vidět, že požaduje v arbitráži 500.000.000USD, v dnešní verzi, kde ovšem pořád uvádí včerejší datum, už chce 600mio USD, pokud to tak půjde dále, tak zítra bude chtít 700mio a to vše jen za předpokladu, že to půjde lineárně. U pana Fischera by nemylo neobvyklé, kdyby přešel na exponenciální navyšování :D .

Včera psal, že v pondělí pojede podat oznámení do Prahy na st. zastupitelství, dnes už jen žádá, takže asi očekává, že jak ministrině Nováková, premiér Babiš, ČOIka a další nemají na práci nic jiného, než skenovat celý internet, jakou doménu a kde si zrovna ten který den, pan Fischer založí a kde bude prezentovat své stále upravované texty , ovšem pod stále stejným datem.
Když už tak strašně zve na čtení jeho blogu, tak případné korekce měl provést v něm nebo dalším článkem, tímto krokem se opět pouze dehonestuje a hlavně před st. zastupitelstvím a soudy snižuje hodnotu svého svědectví....

Tady bych si pana Fischera dovolil požádat, aby nám osvětlil, jak to bylo a je s jeho nabídkou hotelu na Krétě, kde proběhlo tiskem, že jeho osobu v daném hotelu prý vůbec neznají a nemají s ním uzavřenou žádnou obchodní smlouvu. Pokud to je pravda, tak subjektivně hodnoceno, toto jednání nese znaky trestného činu PODVODU, ve stádiu přípravy.

Dále mne osobně uráží toto vyjádření pana Fischera:
Německá firma, která na moje stránky implementuje systém na prodej poukázek, omylem zveřejnila letenku z Pardubic na Krétu. I člověk, který umí sotva číst vidí na první pohled, že to nebylo hotové. Obratem jsme nabídku poukázek odstranili. Jednalo se o chybu našeho dodavatele. Mohu Vás však ujistit, že pokud si někdo omylem poukázku koupil, peníze skončí u mně a u klient obdrží po předložení poukázky a dokončení rezervačního systému air FISCHER letenku za mimořádnou cenu 49 €.
Já umím číst velice dobře, umím dokonce hledat informace a dávat je do souvislostí, ale jeho nabídka letenek mimo sezónu za 49EUR byla zcela jasná a uvěřitelná, neboť je běžně v prodeji u jiných prodejců i za 1EUR, současně vzhled dané stránky nijak nevybočoval z dlouhodobého standartu těchto stránek pana Fischera, běžné gramatické chyby, investoři se hlásí přes e-shop, tedy, jak jsem napsal výše, setrvalá, nízká kvalita, kterou popsal i redaktor LN.
Hodně s podivem je i to, že píše "pokud si někdo omylem koupil letenku", tak zde je třeba uvést, že v omyl jej uvedl pan Fischer, což je také trestný čin, více fascinující ovšem je, že mu někdo údajně vytváří, tak skvělý systém, ve kterém ani po 3 dnech nevidí kolik lidí si letenku zakoupilo.
K tomu mne napadá, že by nám mohl prozradit jméno té společnosti, abychom se jí všichni ostatní vyhnuli, protože společnost, která vyrábí systém na prodej letenek, překopáním systému prodeje vstupenek, je dovolím si říct v Evropě hodně originální a ještě více netradiční =))
Takže toto vyjádření pana Fischera je minimálně pro mne urážející, a současně je na něm aby prokázal, že není lživé, těch důkazů různých nepravd a lží je nejen tady více než dostatek. Pan Fischer sám dehonestuje svou práci a práci "týmu se kterým maká na plné obrátky" =))

Dále bych asi nejen já věděl, jak sám zmiňuje a nabízí, proč se jej konkurenti bojí? Zde prosím aby jmenoval kdo je podle něj jeho konkurence jmenovitě. popravdě, nejsem v letecké dopravě tolik kovaný, ale byť opravdu nemám rád TVS, tak ta pro něj konkutencí není, TVS na něj a jeho doposud směšné aktivity kouká hodně shora.
Jako daňového poplatníka a občana ČR se mne hluboce dotýkají výše kopírované útoky na ČR a její instituce.
Hodně podivná je v médiích prezentovaná informace, že nikde jinde, než v ČR, nemá prezentace a žádné promo, přestože tvrdil, že bude létat z BDR, CH a dalších zemí?!
A v neposlední řadě informuje o své knize Píši Vám, popravdě, velice by mne zajímalo, co tam píše o krachu TOMI TOUR a jestli je to další ubrečený spisek, nebo se bude zabývat fakty?

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Yirina píše:Mám ze včera odpoledne toto:

Obrázek


Díky!
tak koukněte, včera vedl dvě arbitráže, dneska už tři, včera se jednalo o 500mio a dnes o 600mio.
jako ať se na mne pan Babiš nezlobí, ale nemaká vláda pana Babiše, ale pan Fischer, za den arbitráž navíc a 100mio k tomu, to je fakt formát.

Škoda, že se nevolí ministr financí, za mne Fischer na ministerstvo! =))
Jako já si taky nepamutuji, jestli jsem ke snídani snědl 2 nebo 3 rohlíky, ale jestli vedu 2 nebo 3 arbitráže bych si teda určitě pamatoval, a prachy co bych chtěl ze státu vytáhnout bych si pamatoval i na desítky mio natož na stovky.....

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

A zapomněl jsem na jednu důležitou věc, vztahující se k tomuto textu z webu pana Fischera:
Na stránce je moje velká fotka, je na ní uvedena moje jméno adresa a dalsí kontakty. Smlouvu spotřebitel uzavírá se mnou a práva uplatňuje vůči mně - jako jedinému majiteli Cestovní agentury Václava Fischera a jedinému společníkovi letecké společnosti air Fischer.
Myslím si, že to bylo v pátek, kdy tiskem proběhlo, jak nějaká restaurace dostala pokutu, protože tržbu sice evidovali, ale něměli v systému EET změněn čas, kdy za to dostali takovou pálku, že se jim ještě teď točí hlava!

A pan Fischer si myslí, že na něj se zákony ČR nevztahují? Že to omluví takovýmto směšným vyjádřením?
Sorry jako, ale tohle je už fakt na rozstřižení občanky :lol:
On porušuje zákony ČR a ještě si dovoluje brečet a stěžovat jak mu všichni ubližují?!

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

HA ! Změna stránek http://airfischer.com/air-FISCHER/ . Podle nich to vypadá na víkendové nálety na Chorvatsko

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od prodejce »

Mně to nejde, že by stránky kolabovaly pod náporem zájemců???

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

prodejce píše:Mně to nejde, že by stránky kolabovaly pod náporem zájemců???


Dostanu se tam v pohodě .


Odpovědět