air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

Slušný :) A nejhorší je, když v takové situaci místo jednoduché a slušné omluvy za nestíhání termínů, začnou napadat každého, kdo se pokusí obstarat informace sám. Přitom stačilo napsat velmi stručně: "jsme ve fázi XY, právě vyřizujeme BLA BLA, trochu jsme podcenili administrativní náročnost, buďte prosím trpěliví, děkujeme..."
Na tu absolutní neschopnost zvládnout krizovou komunikaci doplatilo už spousty firem.


rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od rpet »

uvidíme, jestli přežiju, zatím mě blokli jen na messengeru, na profilu reagovat můžu (zatím)... schválně jsem čekal až na okamžik, kdy vyjedou s nějakou nabídkou a poslal jsem jim doplňující sadu otázek. a obávám se, že tím jsem asi skončil :think:

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Eidi »

amey píše:..a opět se sešla rada 4-5 generálních ředitelů (přinejmenším ředitelů) významných aerolinek ( Karelx, Pette, aj.) a opět vehementně burcují:):) Tož Gottwald byl proti vám s vaší agitaci jezulátko:)

Líbí se mi, že si AF nenechají kálet na hlavu od nějakého Sůry, co zřejmě nic neví a blekotá bláboly, přitom si tragicky hraje na "novináře" - a tady vesele "nezávisle" diskutuje mezi svými oblíbenci pod nickem - tot´ ubohost sama o sobě:):)

Na rozdíl od těch stále se opakujících 4-5 GŘ aerolinek:) vidím, že stránky AF mají maximální publicitu a oblíbenost :-bd :-bd . Je sranda číst, jak jste jako jako ta stejná skupinka semknutí a naprosto vytočení, když někdo nesouhlasí s vašimi pseudonázory :):):). Na zábavu, super:):) Tak rychle piště, at´se zabavím.)


1) Proč by někdo nemohl úplně legitimně mít výhrady k tomu, jakym stylem komunikuje AF? + jak to souvisí s tim, že by se výše zmíněný pasovali do role CEO aerolinky nebo konzultantů agentruy na všechno?

2) Nejlepší by bylo, kdyby na žádnýho Sůru nereagovali, protože tim, co napsali, si dobře zavařili a nepřímo tak potvrdili legitimitu článku pana Sůry. Sůra doopravdy nenapsal nic tak dehonestujícího. Je jen zvědavej - a nedivim se, když ohledně toho AF udělal takovej hype. Sůra je v tuhle chvíli rozhodně věrohodnější než web, publicita a PR AF.

3) Tady nejde o to, že by to někdo VF/AF nepřál, a i kdyby - tak co. Co je špatně na tom tady vyzdvihovat podněty k diskuzi? Nebo že by snad negativní naladění lidí mohlo ovlivnit úspěch nebo neúspěch AF/VF? Come on!

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Tak je vidět, že naší diskuzi Vašek pečlivě sleduje, neboť chyba v části pro investory, kde se včera odpoledne objevolala nějaká německá mutace E-Shopu je již opravena.
Myslím si, že bych si za upozornění zasloužil aspoň tu letenku na Krétu :D . Teda pokud začne létat.
Ještě by se pan Fischer a jeho případní spolupracovníci měli přestat chovat jako malé děti, a brát naše příspěvky jako přínosnou diskuzi, protože marketingově a PR to absolutně nezvládají, to se na mne klidně pan Václav i amey mohou zlobit pokud to tedy není jedna a tatáž osoba...

A pokud chce pan Fischer opravdu a opět podnikat v oboru cestovních kanceláří a letecké dopravy, tak by asi bylo více než záhodno, kdyby se postavil čelem ke krachu Tomi tour a pokusil se vysvětlit informace, které jsem včera jen tak zběžně posbíral na webu.
Nebo že by již pan Václav věděl jak to dopadne tentokrát? :?:

Tak asi nečte, musí se ještě kliknout na napište Václavu Fischerovi a ten e-shop tam pořád je....
Naposledy upravil(a) pettte dne 28. 11. 2018, 16:41, celkem upraveno 1 x.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Yirina »

Já jsem si tedy dle návodu na jejich webu objednala letenky z dealu 3, poslala jsem vše potřebné včera na uvedený mail. Obratem měly přijít instrukce a nepřišlo doteď nic.
A podle webu http://www.airfischer.com/PRO-CESTUJ-C/ by měli už během listopadu nainstalovat ten nový rezervační systém a prodávat letenky. Ale ještě mají dva dny na to.

"Prodej letenek zahájíme po instalaci našeho nového rezervačního systému v listopadu 2018."


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od flyingblue »

Yirina píše:Já jsem si tedy dle návodu na jejich webu objednala letenky z dealu 3, poslala jsem vše potřebné včera na uvedený mail. Obratem měly přijít instrukce a nepřišlo doteď nic.
A podle webu http://www.airfischer.com/PRO-CESTUJ-C/ by měli už během listopadu nainstalovat ten nový rezervační systém a prodávat letenky. Ale ještě mají dva dny na to.

"Prodej letenek zahájíme po instalaci našeho nového rezervačního systému v listopadu 2018."


Uz se tesim na screenshoty z tehle diskuse u nejakeho prank YouTubera nebo v dokumentu "Cesky sen II" :-)

Nejlepsi je zaujmout k tomu postoj jako k novym linkam nebo novym letadlum TVS. Az to clovek uvidi, tak si udela nazor.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od rpet »

fakt mě mrzí, že nejsem takovej kripl, abych ten email, který jsem před hodinou dostal od Fischera, poslal "na veřejnost", stálo by to zato. nic méně moje otázky směrem k obchodním partnerům VF nesou své ovoce:

1. Ta akce je na 99% skutečně dílem VF (jedno procento si nechávám pro případ, že někdo zneužívá emailových adres V. Fischera a hraje s námi takovýho betla, že to snad nikdy nikdo neviděl...)

2. VF mi v rozčilení a zjevně nechtěně (jojo, kouzlo nechtěného...) prozradil detail, který mi začíná v souvislostech dávat mírný náznak smyslu - ale než se dokutám k ověřený pravdě, bude to chvilku trvat - vystupuju všude pod svým jménem a díky tomu se mi teď pár dveří definitivně zavřelo, dohajzlu. Jistým faktem je to, že minimálně jeden z těch hotelů je s VF v čilém kontaktu a okamžitě VF informují, kdo a proč co zjišťuje.

3. VF asi stárne a začíná se to u něj zřejmě projevovat: jeho argumentace srší nikoliv vtipem a šarmem, ale zapšklou lítostí, dost neumětelnou snahou o sarkasmus a "hraběcí postavení". škoda.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

rpet píše:fakt mě mrzí, že nejsem takovej kripl, abych ten email, který jsem před hodinou dostal od Fischera, poslal "na veřejnost", stálo by to zato. nic méně moje otázky směrem k obchodním partnerům VF nesou své ovoce:

1. Ta akce je na 99% skutečně dílem VF (jedno procento si nechávám pro případ, že někdo zneužívá emailových adres V. Fischera a hraje s námi takovýho betla, že to snad nikdy nikdo neviděl...)

2. VF mi v rozčilení a zjevně nechtěně (jojo, kouzlo nechtěného...) prozradil detail, který mi začíná v souvislostech dávat mírný náznak smyslu - ale než se dokutám k ověřený pravdě, bude to chvilku trvat - vystupuju všude pod svým jménem a díky tomu se mi teď pár dveří definitivně zavřelo, dohajzlu. Jistým faktem je to, že minimálně jeden z těch hotelů je s VF v čilém kontaktu a okamžitě VF informují, kdo a proč co zjišťuje.

3. VF asi stárne a začíná se to u něj zřejmě projevovat: jeho argumentace srší nikoliv vtipem a šarmem, ale zapšklou lítostí, dost neumětelnou snahou o sarkasmus a "hraběcí postavení". škoda.


Tak ten hotel je ten německý, který jako jediný prodávají. A asi jsem to byl já, kdo ho "nasral" protože jsem přímo přes stránky hotelu jim napsal, jestli vědí, že za 99E někdo nabízí jejich hotel, když oni mají cenu více než dvojnásobnou, a jestli si za tu cenu mohu koupit ubytování přímo u nich, protože pan Fischer má "barvitou" historii např. s Tomi tour a že se může stát, že nedostanou nic zaplaceno. Psal jsem to česky takže asi rozumí a asi referují. Přesně tohle jsem chtěl zjistit, jestli jsou v holportu.
Popravdě, fakt jsem Fischerovi fandil, ale poté co jsem si včera přečetl pár věcí o Tomi tour tak bych tomu člověku ani nepodal ruku. Každý z jeho potencionálních zákazníků by si to měl přečíst, protože ten člověk je křivý jak šavle.
A dneska když jsem se nudil jsem kouknul na justici a info o Fischer air, mimochodem, Fischer si už kdysi strašně stěžoval, v dobách kdy položil Tomi tour, že se vše zveřejňuje v obchodním a insolvenčním rejstříku, vůbec mu to nebylo pochuti, což se ani nedivím po tom co dělal.
Je podle Vás normální, že i podle nich vše spojené se založením a zprovozněním letecké společnosti trvá dlouho, ale firmu Air Fischer si včas nezaloží, ale kupuje na poslední chvíli (cca 25.9.2018) již založenou, spící firmu?
Pak je tam osoba jeho jednatele: Jednatel/CEO : Mgr. ROBERT ERHART, LL.M
Tento pán byl v roce 2016 obchodním ředitelem Aicraft Industries vyrábějící L410
následně pracoval pro Mendelovu univerzitu v Brně, asi jako právník
a před pár týdny kandidoval v obecních volbách v Brně za SPD tomia Okamury =))

Doufám, že tohle všechno nebudou připisovat k tíži Honzovi Sůrovi, protože on tohle nebyl. Na druhou stranu by měli být zvyklí pracovat pod tlakem, protože provozovat leteckou společnost není o vysedávání v salóncích, takže to mají jako průpravu.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Další zajímavé informace jsem našel v hodnocení německého penzionu, který nabízí Fischer jako DEAL1:

K přečtení níže, ale důležité tam je jméno Lubomír Popelář, ano, je to partner Václava Fischera a bývalý majitel TOMI TOURS. Proto tedy tak rychle a za tepla předává info Vašíkovi =))
Ten svět je fakt malý, jaká je to náhoda. Fischer by teď asi nejraději zakázal všechny ty internety :lol: protože tam každý může najít informace, které se Fischerovi k jeho nové "comebacku" ani trošku nehodí.

★★★★★ před 11 měsíci
(Přeloženo pomocí Google) POZOR !!! Zaměstnanci URGENTu jsou tady hledáni, ale v době jmenování nemůžeme najít "Gasthaus Bäckeralm".

O "eBay inzerátů" hledá nájemce Lubomir Popelar kuchaři pro nadcházející víkend a přes vánoční svátky nebo vánoční svátky.

Po nějaké korespondenci jsme našli termín pro rozhovor. Jednal jsem se 44 km a stál jsem před zamčenými dveřmi. Takže opět 44 km jízdy domů.

V případě dlouhé cesty k pohovoru doporučuji spolupracovat s kolegy, aby trvali na předání cestovních výdajů. Ne že ten nezaujatý nájemce nebo jeho manažer hrají s myšlenkou, že se k rozhovoru nedostaví.

No, myslela jsem, že se na to podívám, mám dost času na to, když čekám půl hodiny před zamčenými dveřmi.

Gasthaus Bäckeralm se nachází přímo na silnici mezi Bayrischzell a rakouskými hranicemi.

Celkově "Gasthaus Bäckeralm" a jeho prostředí zcela připadá ke mně, nečisté a neohrožené dojmy. Znovu se odráží kouzlo sedmdesátých let, pohled přes okno do jídelny potvrzuje můj názor zcela. stejně jako úklidové potřeby jsou zde naléhavě.

Nájemci by zde měli být informováni o svých zmrzlých znečištěných waflových plátnech, které může později znovu použít v kuchyni, případně před bankou u vchodu, který je odstraní. Jsem rád, že nemusím chodit do kuchyně. Nabídka byla navzdory otevření v příštích několika dnech, která nebyla nalezena v přehlídce.

Jak jsem říkal, nechci pracovat nebo těšit pohostinství zde.

Jako restauratér s dlouholetými odbornými zkušenostmi naštěstí hledám svého zaměstnavatele.

Omlouváme se, už dnes není možné !!!!

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HonzaLB »

Napsal mi sám pan Václav (nebo někdo vydávající se za něj, nicméně vzhledem k tomu, že jsem od něj v minulosti dostal hodně mailů, troufám si tvrdit, že je to sám Král dovolených:)
Dovoluji si citovat:-)

Casy se meni a tak Vas jen prosim: budte opatrny a spravedlivy, nesirte bludy, poplasne zpravy nebo prosim dokonce nepodnecujte k nenavisti, abyste nam nebo mne nezpusobil nejakou skodu.
_________________________________________________
Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Myslete na to, než napíšete nějaký ten „jed“ - děkujeme!

§ 181 - poškození cizích práv
§ 184 - pomluva
§ 345 - křivé obvinění
§ 355 - hanobení…
§ 356 - podněcování k nenávisti…
§ 357 - šíření poplašné zprávy
---------------------------------------------------
Cest Vasi praci s dobrym svedomim prat nemohu a tak Vam jen zasilam korektni avsak velmi mrazivy pozdrav

Vaclav Fischer

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

HonzaLB píše:Napsal mi sám pan Václav (nebo někdo vydávající se za něj, nicméně vzhledem k tomu, že jsem od něj v minulosti dostal hodně mailů, troufám si tvrdit, že je to sám Král dovolených:)
Dovoluji si citovat:-)

Casy se meni a tak Vas jen prosim: budte opatrny a spravedlivy, nesirte bludy, poplasne zpravy nebo prosim dokonce nepodnecujte k nenavisti, abyste nam nebo mne nezpusobil nejakou skodu.
_________________________________________________
Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Myslete na to, než napíšete nějaký ten „jed“ - děkujeme!

§ 181 - poškození cizích práv
§ 184 - pomluva
§ 345 - křivé obvinění
§ 355 - hanobení…
§ 356 - podněcování k nenávisti…
§ 357 - šíření poplašné zprávy
---------------------------------------------------
Cest Vasi praci s dobrym svedomim prat nemohu a tak Vam jen zasilam korektni avsak velmi mrazivy pozdrav

Vaclav Fischer


Tak to vyhrožuje ten pravý, je vidět, že mu tečou nervy. Já to říkám pořád, minulost doběhne každého.
Ten člověk už ztratil jakoukoliv "grácii" kterou kdysi měl.
Podněcování k nenávisti, hanobení, člověk který jen v TOMI TOURS udělal tolik zlého.....
To vypadá jako by byl na inspekci prvního letadla, a při výstupu si nevšimnul, že mu dali pryč schůdky, obsah dopisu vypadá na pád z nějakých 5ti metrů na beton....

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

Ksefty nejdou, moc jednoduche v dnesni dobe zjistit si informace? :D

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

pettte píše:
Karel_x píše:No, já bych doporučoval trochu brzdit...

Opravdu si myslíš, že nemám pravdu?...

Nemyslím, že existuje nějaká univerzální pravda, aspoň já ji určitě neznám. Čímž jsem si ale docela jist je to, že zaslepené útoky na někoho, o jehož plánech nevím skoro nic, žádnou pravdu reprezentovat nemohou. Myslím si, že pokud chci někoho kritizovat, pak bych tak měl činit z pozice slušnosti a korektnosti, ne se snažit všechny přetrumfnout v silných výrazech. V tvém případě mi to už připomíná džihád.

amey píše:..a opět se sešla rada 4-5 generálních ředitelů (přinejmenším ředitelů) významných aerolinek ( Karelx, Pette, aj.) a opět vehementně burcují:):) Tož Gottwald byl proti vám s vaší agitaci jezulátko:)

Ano? Mohl bys být konkrétnější? Já jsem měl pocit, že tady vystupuji spíš v ve smířlivé pozici, od začátku říkám, že chápu argumenty skeptiků a zároveň fandím VF a budu rád, když se mu to povede. Rozhodně ale nechci být zatahován do nějakého tábora fanatiků. Těch nebo oněch! Je opravdu nezbytné, abychom se tu vzájemně uráželi?

V každém případě se se všemi loučím, tato diskuse už je z mého pohledu poněkud za hranou.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Karel_x píše:
pettte píše:
Karel_x píše:No, já bych doporučoval trochu brzdit...

Opravdu si myslíš, že nemám pravdu?...

Nemyslím, že existuje nějaká univerzální pravda, aspoň já ji určitě neznám. Čímž jsem si ale docela jist je to, že zaslepené útoky na někoho, o jehož plánech nevím skoro nic, žádnou pravdu reprezentovat nemohou. Myslím si, že pokud chci někoho kritizovat, pak bych tak měl činit z pozice slušnosti a korektnosti, ne se snažit všechny přetrumfnout v silných výrazech. V tvém případě mi to už připomíná džihád.

amey píše:..a opět se sešla rada 4-5 generálních ředitelů (přinejmenším ředitelů) významných aerolinek ( Karelx, Pette, aj.) a opět vehementně burcují:):) Tož Gottwald byl proti vám s vaší agitaci jezulátko:)

Ano? Mohl bys být konkrétnější? Já jsem měl pocit, že tady vystupuji spíš v ve smířlivé pozici, od začátku říkám, že chápu argumenty skeptiků a zároveň fandím VF a budu rád, když se mu to povede. Rozhodně ale nechci být zatahován do nějakého tábora fanatiků. Těch nebo oněch! Je opravdu nezbytné, abychom se tu vzájemně uráželi?

V každém případě se se všemi loučím, tato diskuse už je z mého pohledu poněkud za hranou.


Korektnost? Četl sis co prováděl jen v TOMI TOURS? Za tohle by jsi očekával korektnost? Co ty 3.000 klientů, které nechal na dovolené a ještě hůře těch 10.000 klientů, kteří jeli do nikam, ano nikam nejeli, resp. se dá očekávat, že jen hrstka lidí si mohla dovolit zaplatit další zájezd.
Dále lze z veřejných zdrojů dohledat, že pojištění měl na nějakých 236mio Kč, po odečtení nákladů na repatriaci se očekával zůstatek 26 mio Kč, vyděleno 10.000 klientů které sprostě podvedl tím, že do poslední hodiny tvrdil, že je vše v pořádku, že mají lidé nakupovat aby to pak jeho partner poslal za pár hodin do kopru, na každého z těch 10.000 klientů mělo zůstat nějakých 2.600Kč jako odškodnění od pojišťovny! Opravdu si myslíš, že ti lidé platili 2.600Kč za zájezd?!
Co ta rodina co ji vyhodili v Turecku na benzínce? Myslíš si, že ti si korektnost nezaslouží?
A co je prosím tě na pripomínání pravdy z minulosti, na kterou by Fischer a Popelář chtěli zapomenout, a současně na spojování indicií a jasných důkazů?
Ano, mám potřebu se zastat všech těch podvedených, včetně těch, kterým může nyní podvedení hrozit. Protože většina t těch lidí nemá na to znalosti a zkušenosti jak bojovat s takovými lidmi jako je Fischer a Popelář, oni si v dobré víře koupili zájezd, těšili se na něj, těšili se na něj jejich děti a jeli kam? Nechci to v rozčílení napsat na plnou hubu. Ale tam kam maximálně jeli je úplná tma.
Pánové Fischer a Popelář svou šanci na slušnost a korektnost prokoučovali někdy roce 2009.
A proto budu co nejvíce šířit informace, aby se na ně nezapomnělo, protože je to moje právo. Oni měli právo se zachovat slušně ale neudělali tak, tak nyní mohou maximálně sedět a šoupat nohama!
A přál bych si, aby se pustil pan Fischre se mnou do sporu, pak to totiž budou sama média dokola omílat co udělal a půjde do kopru dříve než pořádně začal.
Současně si dovolím tvrdit, že mám více volných prostředků než pan Fischer, takže klidně ať si podá trestní oznámení, aspoň se bude pořádně medializovat co je zač! Fakt bych si to přál, já do toho rád ty peníze dám, protože pokud ušetřím další lidi zklamání, tak to byly velice dobře investované peníze!
A jako poslední info. Na korektnost Ti zvysoka kašlu, podívej se kam to s korektností dotáhly USA a Německo. Ano, podle soudobého vidění sluníčkářů jsem xenofob a militantní pravičák!

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od prodejce »

HonzaLB píše:Casy se meni a tak Vas jen prosim: budte opatrny a spravedlivy, nesirte bludy, poplasne zpravy nebo prosim dokonce nepodnecujte k nenavisti, abyste nam nebo mne nezpusobil nejakou skodu.
_________________________________________________
Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Myslete na to, než napíšete nějaký ten „jed“ - děkujeme!

§ 181 - poškození cizích práv
§ 184 - pomluva
§ 345 - křivé obvinění
§ 355 - hanobení…
§ 356 - podněcování k nenávisti…
§ 357 - šíření poplašné zprávy
---------------------------------------------------
Cest Vasi praci s dobrym svedomim prat nemohu a tak Vam jen zasilam korektni avsak velmi mrazivy pozdrav

Vaclav Fischer


Srovnej s dnešním ranním postem na FB policie ČR:

https://www.facebook.com/PolicieCZ/post ... 0395395360


Odpovědět