air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zdenda »

amey píše:A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:

To, cos napsal na adresu Tragedie Servisu je plná pravda a dobře se to čte...takový JackBrno Ti to ale svými pseudoargumenty jak si myslí, vyvrátí:-). S Fischer air jsem letěl kdysi taky, 2x, to se kvalitou a hlavně včasností s TVS nedalo srovnat:-(


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zbozivulekral »

zdenda píše:to se kvalitou a hlavně včasností s TVS nedalo srovnat:-(


On od té doby docela dost vzrostl objem letecké přepravy, ale infrastruktura se moc nezměnila... :wink:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

amey píše:A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:



..dobré ráno.... a teď si sundej růžové brýle, něco si o VF a jeho podnikání přečti a zamysli se....Pokud jsi tedy schopen přemýšlet v souvislostech, přijdeš na to, že chyba byla několikrát u něj a ne u té zlé a strašlivé konkurence..... :crazy: :crazy: :crazy: A jinak je vidět, že o dopravním letectví netušíš vůbec ale vůbec nic....

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

zdenda píše:
amey píše:A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:

To, cos napsal na adresu Tragedie Servisu je plná pravda a dobře se to čte...takový JackBrno Ti to ale svými pseudoargumenty jak si myslí, vyvrátí:-). S Fischer air jsem letěl kdysi taky, 2x, to se kvalitou a hlavně včasností s TVS nedalo srovnat:-(


...možná sis zapomněl všimnout, že TVS je tu stále, zatímco VF je prostě několikanásobný bankrotář..a ten jeho poslední výkřík nemůže dopadnout jinak, pokud to není nějaký fejk. Problém je v tom, že ty naprosto nejsi schopen uvažovat v souvislostech, pokud jsi schopen vůbec myslet. Zatím nás svými příspěvky vytrvale přesvědčuješ o opaku. On je rozdíl provozovat "flotilu" 3x B737 300, OK-FIT, FUN, FAN a flotilu desítek letadel, když teda pominu, že kamarád co s "niveou" lítal jako F/O už rok před krachem varovat, že to dobře neskončí a hledal si s předstihem práci jinde.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

Fabo píše:
Petr31 píše:
Lkprak píše:To je úžasný, jak na webu zdopravy.cz se hned vyrojili nadšené komentáře a že všichni drží panu Fischerovi palce, zatímco tady je to samý pesimista. Na druhou stranu, přiznám se, že zdejší "pesimistický" pohled je mi mnohem bližší. A když jsem si tu zprávu poprvé přečetl, musel jsem se podívat do kalendáře, zda náhodou není 1. dubna :biggrin:


...nediv se našemu pesimismu, něco o tom víme..Přidávám větu z odkazu, který jsem již zveřejnil výše:

Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.

Já bych čekal, že je Fischer zalezlý v koutě, aby nepřišel k úhoně...... :D


Pripominam, ze situace Tomi Tour se diskutovala i tady: viewtopic.php?p=100188#p100188


...díky za odkaz...do vlákna jsem mrkl a všem oslavovačům a nekritickým obdivovatelům VF bych doporučoval do něj nahlédnout...aby si poté, co si u něj objednají služby, nemuseli drbat hlavu :ymdevil: opravdu výživné čtení!


amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

Koukám, že někteří jsou naprosto uzavření čemukoliv a budou se hrabat ve věcech, kterým nerozumí - kdo, kde a co dlužil...ani náhodou si nechtějí přiznat, že by někdo nový vstoupil do malého českého rybníčka. Ale tak se v tom hrabejte, pleskejte výmysly, prostě do toho :D ...
Tož já Václavovi fandím a nepochybuji o tom, že ví, co dělá, z chyb se nepochybně poučil - a není přinejmenším nutné ho dehonestovat blbými a anonymními kecy.
A oproti některým velmi nepřejícím se těším na to, až bude zase létat nějaká ta modrá nivea se sympatickýma letuškama a alespoň normálně přiměřeným servisem, těším se na to, že Václav nenechá stovky lidí se válet bezprizorně po letištních podlahách odbavovacích hal bez jediné informace a vždy s následným výsměchem "technická porucha", sorry, dělejte si co chcete a bud´te vůbec rádi, že pro vás někdy vůbec přiletíme, že konečně někdo nabourá letitý a totálně smrdutý monopol TVS, který se chlubí na jedné straně tím, jak nakupuje nejnovější letadla, jak plně rozkvétá, jak je super - a na druhé straně není schopen v nejmenších problémech zajistit vůbec nic. Těším se na to, až těm, co nevěří, splaskne. Doufám, že se mu projekt rozjede naplno.
I kdyby létal jen s jedním érem věřím, že bude plný lidí, co velmi rádi utečou od TVS, i když by je letenka měla stát o něco víc. Václave, pokud čtete, nenechte se odradit od kecalů a hromadě nepřejících závistivců, co anonymně vypisují totální bláboly. Držím pěsti:):):) At se povede!

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zdenda »

Petr31 píše:
zdenda píše:
amey píše:A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:

To, cos napsal na adresu Tragedie Servisu je plná pravda a dobře se to čte...takový JackBrno Ti to ale svými pseudoargumenty jak si myslí, vyvrátí:-). S Fischer air jsem letěl kdysi taky, 2x, to se kvalitou a hlavně včasností s TVS nedalo srovnat:-(


...možná sis zapomněl všimnout, že TVS je tu stále, zatímco VF je prostě několikanásobný bankrotář..a ten jeho poslední výkřík nemůže dopadnout jinak, pokud to není nějaký fejk. Problém je v tom, že ty naprosto nejsi schopen uvažovat v souvislostech, pokud jsi schopen vůbec myslet. Zatím nás svými příspěvky vytrvale přesvědčuješ o opaku. On je rozdíl provozovat "flotilu" 3x B737 300, OK-FIT, FUN, FAN a flotilu desítek letadel, když teda pominu, že kamarád co s "niveou" lítal jako F/O už rok před krachem varovat, že to dobře neskončí a hledal si s předstihem práci jinde.

Ano zapomněl jsrm ze jedinej kdo je nadan schopnosti myslet ses ty, asi,nadclovek....

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

amey píše:Koukám, že někteří jsou naprosto uzavření čemukoliv a budou se hrabat ve věcech, kterým nerozumí - kdo, kde a co dlužil...ani náhodou si nechtějí přiznat, že by někdo nový vstoupil do malého českého rybníčka. Ale tak se v tom hrabejte, pleskejte výmysly, prostě do toho :D ...
Tož já Václavovi fandím a nepochybuji o tom, že ví, co dělá, z chyb se nepochybně poučil - a není přinejmenším nutné ho dehonestovat blbými a anonymními kecy.
A oproti některým velmi nepřejícím se těším na to, až bude zase létat nějaká ta modrá nivea se sympatickýma letuškama a alespoň normálně přiměřeným servisem, těším se na to, že Václav nenechá stovky lidí se válet bezprizorně po letištních podlahách odbavovacích hal bez jediné informace a vždy s následným výsměchem "technická porucha", sorry, dělejte si co chcete a bud´te vůbec rádi, že pro vás někdy vůbec přiletíme, že konečně někdo nabourá letitý a totálně smrdutý monopol TVS, který se chlubí na jedné straně tím, jak nakupuje nejnovější letadla, jak plně rozkvétá, jak je super - a na druhé straně není schopen v nejmenších problémech zajistit vůbec nic. Těším se na to, až těm, co nevěří, splaskne. Doufám, že se mu projekt rozjede naplno.
I kdyby létal jen s jedním érem věřím, že bude plný lidí, co velmi rádi utečou od TVS, i když by je letenka měla stát o něco víc. Václave, pokud čtete, nenechte se odradit od kecalů a hromadě nepřejících závistivců, co anonymně vypisují totální bláboly. Držím pěsti:):):) At se povede!


Kontrolní otázka, už VF zaplatil dluhy? Po posledním obchodním úspěchu s TOMI Tour zůstala pěkná sekera:
Možná by se příznivci jeho fan klubu mohli začít skládat, jelikož VF o tom nemluví :lol:

Pro jedince s delším vedením ještě jednou:
Po Tomi Tour zůstaly dluhy v celkové výši 116 milionů korun, největší pohledávky měly přihlášené slovenská Union Pojišťovna, egyptská společnost TAT a České aerolinie. 3. prosince 2012 soud konkurs zrušil, neboť majetek dlužníka byl zcela nepostačující pro uspokojení věřitelů.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tomi_Tour

Pro ty, kteří to pořád nechápou....neplatil společnosti TAT za ubytování klientů, společnosti ČSA zapomněl prozradit, že za lety, kterými dopravuje z Egypta jeho klienty nedostane zaplaceno a nakonec dlužil i pojišťovně UNIQA, která jej měla tahat z bryndy. Nakonec na svém webu zveřejnil pro stovky nasraných klientů telefon překvapivě ne na sebe, ale členku představenstva pojišťovny. Těžko si představit větší příklad buranství a hyenismu.

Už jsem to sem jednou dával, ale pro některé jedince je to pravděpodobně podružná informace....tak snad se dočkají svojí bagety zdarma :ymdevil: Takže modrým letadlům zdar.... :crazy:

PS: Vím že to nechcete slyšet, ale TVS není ani před bankrotem, natož po bankrotu a nikomu nic nedluží / aspoň jsem o tom neslyšel.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

amey píše:Koukám, že někteří jsou naprosto uzavření čemukoliv a budou se hrabat ve věcech, kterým nerozumí - kdo, kde a co dlužil...ani náhodou si nechtějí přiznat, že by někdo nový vstoupil do malého českého rybníčka. Ale tak se v tom hrabejte, pleskejte výmysly, prostě do toho :D ...
Tož já Václavovi fandím a nepochybuji o tom, že ví, co dělá, z chyb se nepochybně poučil - a není přinejmenším nutné ho dehonestovat blbými a anonymními kecy.
A oproti některým velmi nepřejícím se těším na to, až bude zase létat nějaká ta modrá nivea se sympatickýma letuškama a alespoň normálně přiměřeným servisem, těším se na to, že Václav nenechá stovky lidí se válet bezprizorně po letištních podlahách odbavovacích hal bez jediné informace a vždy s následným výsměchem "technická porucha", sorry, dělejte si co chcete a bud´te vůbec rádi, že pro vás někdy vůbec přiletíme, že konečně někdo nabourá letitý a totálně smrdutý monopol TVS, který se chlubí na jedné straně tím, jak nakupuje nejnovější letadla, jak plně rozkvétá, jak je super - a na druhé straně není schopen v nejmenších problémech zajistit vůbec nic. Těším se na to, až těm, co nevěří, splaskne. Doufám, že se mu projekt rozjede naplno.
I kdyby létal jen s jedním érem věřím, že bude plný lidí, co velmi rádi utečou od TVS, i když by je letenka měla stát o něco víc. Václave, pokud čtete, nenechte se odradit od kecalů a hromadě nepřejících závistivců, co anonymně vypisují totální bláboly. Držím pěsti:):):) At se povede!


Jo, to mohlo fungovat tak v dobach, kdy si nekdo k vyberu dovolene potreboval udelat na dva odpoledne volno aby obehal cestovky a posbiral katalogy, pak neco vybral, a jeste obtelefonoval cestovky aby zjistil, zda tam neni nejaka sleva.
Dneska to da do nejake webstranky a ma vsechno... a fakt si nevybere ten samy hotel v tom samem terminu o tisicovku na osobu drazsi jen proto, ze to leti Fischer.

A o tisicovku drazsi to bude, protoze "normalne primereny servis" a "nenechat lidi valet se bezprizorne po letistnich podlahach odbavovacich hal" neco stoji. Hlavne kdyz nemas 40 letadel ktere jdou nejak zprehazet, ale jenom treba 4...

No a nebo to drazsi nebude, ale to je pak otazka jen toho, kdy se kolecko nedostatku penez rozpadne, a na koho to pan VF zas hodi.

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

Fabo píše:Dneska to da do nejake webstranky a ma vsechno... a fakt si nevybere ten samy hotel v tom samem terminu o tisicovku na osobu drazsi jen proto, ze to leti Fischer.


To jistě ne, ale pokud bude létat někdo z BRQ bez kolečka přes OSR, vyjde to s menším letadlem cenově podobně a bude to o mnoho pohodlnější. Nemyslím, že mnoho koupáků baví hodinku, dvě leštit dlažbu na letišti v OSR, když je po půlhoďce letu vyženou z letadla. Nemusí to být zrovna Fischer, ale tato nika tu existuje.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od persona »

amey píše:A ted´si kluci představte, že sem přijde konkurence airFISCHER s letadly typu Boeing 700/ 800NG - TVS mám totální monopol a dělá si co chce. :eh:
Na letištích běžně v létě 12 a více hodin čekající cestující bez jediné info od TVS, nakonec ležící jak staří, tak mladí, maminy s malými dětmi, všichni jako stádo a jak dobytek na betonový podlaze (dobytek má alespoň podestýlku), nebot´TVS na cestující totálně a z vysoka s..e!!! A samozžejmě u TVS při takovýmh obrovským zpoždění žádný hotel neexistuje!!! Přestože je to povinnost dopravce. S..ou na to! Ano, to je mi stalo a dalším stovkám lidí během tohoto roku a dalším stovkám lidí i předtím. Také se umístil TVS mezi posledními 10 nejhoršími leteckými společnostmi na světe a to již 3X!! Viz. hodnocení mezinárodně uznávané Skytrax. Servis na palubě TVS?? Voda pouze při omdlévání a se slitováním snad zdarma, jinak vše naprosto předraženě nechutné.
Myslím, že namísto blábolů o tom co kdo a kde a jak dlužil, o čemž mnoho nevím ani já, ani vy, pouze různě z médií a ty jsou ne zrovna objektivní, zkuste se na to podívat tak, že někdo nový KONEČNĚ do tohodle smrdutýho rybníka pod taktovkou TVS vůbec vstupuje!
Fandím Václavovi, protože jeho bývalý FISCHER air měl s TVS nesrovnatelný servis, založený na vysoké profesionalitě a ne na tom, co TVS a jeho odnož Smartwings dokáže čechům naservírovat - a co češi vlastně snesou. Držím v každém případě Václavovi pěsti, at´ to dopadne. :thumbup:


Kdybychom nebyli na leteckem foru, rekl bych, ze jde o popis dosud neznameho obrazu Hieronyma Bosche tematicky navazujici na jeho zachyceni pekla.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

Karel_x píše:
Fabo píše:Dneska to da do nejake webstranky a ma vsechno... a fakt si nevybere ten samy hotel v tom samem terminu o tisicovku na osobu drazsi jen proto, ze to leti Fischer.


To jistě ne, ale pokud bude létat někdo z BRQ bez kolečka přes OSR, vyjde to s menším letadlem cenově podobně a bude to o mnoho pohodlnější. Nemyslím, že mnoho koupáků baví hodinku, dvě leštit dlažbu na letišti v OSR, když je po půlhoďce letu vyženou z letadla. Nemusí to být zrovna Fischer, ale tato nika tu existuje.


No, levneji to nevyjde. Kdyby to levneji vyslo, uz to leta Travel.

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

Bavím se ....koukám, že jsou někteří nepřičetně nasraní, že VF opět vstoupí do letectví - to někteří absolutně nejsou schopní ustát :) Absolutní nasranost a jakási obrana toho nejhoršího, co je na českém trhu - TVS. Hoši, nasranost vám nepomůže:)

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od PavelD »

amey píše:Bavím se ....koukám, že jsou někteří nepřičetně nasraní, že VF opět vstoupí do letectví - to někteří absolutně nejsou schopní ustát :) Absolutní nasranost a jakási obrana toho nejhoršího, co je na českém trhu - TVS. Hoši, nasranost vám nepomůže:)


Úplně na mne dýchá atmosféra hysterie diskusí pod články, které popisují skutečný stav současného Ruska.
Jsi si jistý, že trollíš na správném serveru ?

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od amey »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/muz- ... &source=hp

rozhodně to nemá špatně vymyšlené.


Odpovědět