CCA - Spolupráce s Eva Air!

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

CCA - Spolupráce s Eva Air!

Příspěvek od Thisway »

Ze stránek CCA:


Od 28.11. je možné u všech prodejců letenek koupit letenku z Ostravy přes Vídeň do dalších cca 40 destinací. CCA začalo spolupracovat s tchajwanskou leteckou společností Eva Airways, která létá 3x týdně z Vídně přímo do Bangkoku a do Taipei. Přes tyto místa se pak můžete navazujícími lety dostat na spoustu zajímavých míst - můžete např. obdivovat krásy chrámu Angor Wat, poznávat stále ještě neznámý Vietnam či Kambodžu, užívat si odpočinku na plážích thajských ostrůvků nebo na Bali, jet za obchodem na Tchaj-wan, do Hongkongu, do Japonska nebo se vydat na "konec světa" do Austrálie a na Nový Zéland.

Eva Airways má vynikající spojení do Asie, ale i do Jižního Pacifiku. To vše nyní jednoduše z Ostravy s rychlým přestupem ve Vídni.




Mně to přijde docela zajímavé. Zdá se, že CCA trochu rozšiřuje své aktivity, což mě velice těší, protože cítím, že v ČR se rýsuje další opravdová letecká společnost...


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Spolupráce s Eva Air !

Příspěvek od Jafa »

Thisway píše:Ze stránek CCA:


Od 28.11. je možné u všech prodejců letenek koupit letenku z Ostravy přes Vídeň do dalších cca 40 destinací. CCA začalo spolupracovat s tchajwanskou leteckou společností Eva Airways, která létá 3x týdně z Vídně přímo do Bangkoku a do Taipei. Přes tyto místa se pak můžete navazujícími lety dostat na spoustu zajímavých míst - můžete např. obdivovat krásy chrámu Angor Wat, poznávat stále ještě neznámý Vietnam či Kambodžu, užívat si odpočinku na plážích thajských ostrůvků nebo na Bali, jet za obchodem na Tchaj-wan, do Hongkongu, do Japonska nebo se vydat na "konec světa" do Austrálie a na Nový Zéland.

Eva Airways má vynikající spojení do Asie, ale i do Jižního Pacifiku. To vše nyní jednoduše z Ostravy s rychlým přestupem ve Vídni.




Mně to přijde docela zajímavé. Zdá se, že CCA trochu rozšiřuje své aktivity, což mě velice těší, protože cítím, že v ČR se rýsuje další opravdová letecká společnost...


Zatím jim ten booking moc nefrčí... :?

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: Spolupráce s Eva Air !

Příspěvek od Thisway »

Jafa píše:
Thisway píše:Ze stránek CCA:


Od 28.11. je možné u všech prodejců letenek koupit letenku z Ostravy přes Vídeň do dalších cca 40 destinací. CCA začalo spolupracovat s tchajwanskou leteckou společností Eva Airways, která létá 3x týdně z Vídně přímo do Bangkoku a do Taipei. Přes tyto místa se pak můžete navazujícími lety dostat na spoustu zajímavých míst - můžete např. obdivovat krásy chrámu Angor Wat, poznávat stále ještě neznámý Vietnam či Kambodžu, užívat si odpočinku na plážích thajských ostrůvků nebo na Bali, jet za obchodem na Tchaj-wan, do Hongkongu, do Japonska nebo se vydat na "konec světa" do Austrálie a na Nový Zéland.

Eva Airways má vynikající spojení do Asie, ale i do Jižního Pacifiku. To vše nyní jednoduše z Ostravy s rychlým přestupem ve Vídni.




Mně to přijde docela zajímavé. Zdá se, že CCA trochu rozšiřuje své aktivity, což mě velice těší, protože cítím, že v ČR se rýsuje další opravdová letecká společnost...


Zatím jim ten booking moc nefrčí... :?

Ono se to rozkřikne. Mezi Ostravskem a Asií se dá očekávat nárůst počtu cestujícíh, kteří si teď mohou vybrat, zda poletí s Eva Air a CCA nebo s Koreanem a ČSA. Ale vzhledem k tomu, že třeba v Koreji budou podnikatelé asi členy frequent flyer programu Koreanu, tak poletí asi radši přes Prahu. Japonci mají zase asi blíže ke Star alliance, z čehož možná částečně těží i linka do Vídně s AUA ( :?: ). A pak je ještě jedna varinta, totiž že všechno, co jsem tu teď napsal, je úplná blbost...nevím.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Thisway: Kdyby nic jiného věta ... Mezi Ostravskem a Asií se dá očekávat nárůst počtu cestujícíh.... jsem chvilku přemejšlel jestli to bylo myšleno jako vtip či ne :-)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Foxx píše:Thisway: Kdyby nic jiného věta ... Mezi Ostravskem a Asií se dá očekávat nárůst počtu cestujícíh.... jsem chvilku přemejšlel jestli to bylo myšleno jako vtip či ne :-)

Líbí se Ti více "Mezi severní Moravou a Asií..."? Pokud je tam prostor pro investice (třeba z Asie), pak nevim, co se Ti nelíbí. CCA všechny (snad kromě mě) rozesmíval už od začátku. A hle...lítá se přes rok, ze dvou letadel se stala letadla čtyři... Do Ostravy evidentně má kdo lítat.


Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Thisway: Ach jo , já věděl že to neprojde :-) To nebyl nějakej rejpanec nebo útok na někoho. Mě prostě přišla zajímavá jenom ta formulace. ..Mezi Ostravskem a Asií Něco jako jako kdybych napsal mezi Podbrdskem a Amerikou.
Jinak CCA mě nerozesmíval nikdy, cením si každé společnosti která to rozlítá bez ohlášek miliardovejch investic a přestavování letišt, a místo toho dělá co umí, a podle toho co je vidět zřejmě dobře.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Foxx píše:Thisway: Ach jo , já věděl že to neprojde :-) To nebyl nějakej rejpanec nebo útok na někoho. Mě prostě přišla zajímavá jenom ta formulace. ..Mezi Ostravskem a Asií Něco jako jako kdybych napsal mezi Podbrdskem a Amerikou.
Jinak CCA mě nerozesmíval nikdy, cením si každé společnosti která to rozlítá bez ohlášek miliardovejch investic a přestavování letišt, a místo toho dělá co umí, a podle toho co je vidět zřejmě dobře.

V pohodě. Holt lepší lepší formulaci těžko zvolit...Ale obsahově to, myslím, celkem sedí.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

....akorát jsem nějak netrefil to přestavování letišt a miliardový investice :-) viz. jiné vlákno tady někde :lol:


Odpovědět