Eurovia Air

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od vitezslav »

Já myslím, že za určitých okolností by se tu ještě mohla uživit jedna charterovka se 2-3 letadly jako alternativa k TVS a ČSA. Skončil SkyE, Seagle, už loni sem téměř nelítal TunisAir, Nouvelair a Karthago... I když TVS hodně expanduje, tak uvidíme.


codex
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 105
Registrován: 11. 08. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: B737NG, A32S Family, B747-400, Airbus A340-600, B777-200/300, Airbus A380, Blaník l - 13 :-)
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od codex »

Dakota píše:at codex:
Eurovia má být výhradně charterová společnost. Letadlo bázované v OSR bude létat chartery z/do OSR. Druhé letadlo bude bázované v PRG.

Pravidelné linky B737 ex OSR chce provozovat CCA - Job air.

Prosím, zatím nesměšovat, i když obě společnosti mají společného jednoho z investorů. Ale jedná se o dva svébytné subjekty.


Jasně, ale ke mně se opravdu doneslo že by později chtěli zpustit z OSR pravidelné linky s B737...Ale jestli pod značkou CCA nebo Eurovia air netuším..

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od Kamyl »

Jo jo, psalo se to v mediich...

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od ogan »

na mě to dělá dojem, že projekt je u ledu, je mi divný, že by nebyly žádný reklamní akce, nové info apod.

pu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 24. 10. 2006, 18:16
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od pu »

ogan píše:na mě to dělá dojem, že projekt je u ledu, je mi divný, že by nebyly žádný reklamní akce, nové info apod.


Odkdy se očekávají reklamní akce od charterovky? Kdyby nebylo obřího B737 na budově TVS tak by laická veřejnost mající cestu na LKPR ani nevěděla, že nějaká taková společnost vůbec existuje. A to na trhu není krátce...


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od vitezslav »

pu: Tak to zas není pravda. Pamatuju si celkem dobře na reklamní kampaň kolem TVQ - "první Boeing 737 nové generace ve střední Evropě," loni na humbuk kolem 767 atd.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od j.ree »

ogan píše:na mě to dělá dojem, že projekt je u ledu, je mi divný, že by nebyly žádný reklamní akce, nové info apod.

to je takovy standardni postup CCA ...

codex
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 105
Registrován: 11. 08. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: B737NG, A32S Family, B747-400, Airbus A340-600, B777-200/300, Airbus A380, Blaník l - 13 :-)
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od codex »

vitezslav píše:pu: Tak to zas není pravda. Pamatuju si celkem dobře na reklamní kampaň kolem TVQ - "první Boeing 737 nové generace ve střední Evropě," loni na humbuk kolem 767 atd.


No řekněme že to udělali novináři humbuk. TVS se do toho nijak neangažoval. Myslím že Blesk dokonce psal o B767 jako luxusním letadle.. :D

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od ogan »

pu píše:
ogan píše:na mě to dělá dojem, že projekt je u ledu, je mi divný, že by nebyly žádný reklamní akce, nové info apod.


Odkdy se očekávají reklamní akce od charterovky? Kdyby nebylo obřího B737 na budově TVS tak by laická veřejnost mající cestu na LKPR ani nevěděla, že nějaká taková společnost vůbec existuje. A to na trhu není krátce...


uznávam, že nějaké věřejné akce ohledně startu charterové spol. asi jsou zbytečné, ale jen chci říct, že je divné, že ani my co se o to zajímáme nevíme nic, že je naprosté ticho po pěšině...

123
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 09. 10. 2007, 11:42
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od 123 »

ogan píše:
pu píše:
ogan píše:na mě to dělá dojem, že projekt je u ledu, je mi divný, že by nebyly žádný reklamní akce, nové info apod.


Odkdy se očekávají reklamní akce od charterovky? Kdyby nebylo obřího B737 na budově TVS tak by laická veřejnost mající cestu na LKPR ani nevěděla, že nějaká taková společnost vůbec existuje. A to na trhu není krátce...


uznávam, že nějaké věřejné akce ohledně startu charterové spol. asi jsou zbytečné, ale jen chci říct, že je divné, že ani my co se o to zajímáme nevíme nic, že je naprosté ticho po pěšině...


Tak to se asi zajímáte špatně. A takové ticho po pěšině taky není. Jenom se věci hned nepouštějí do světa.

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od Spenlik »

123 píše:Tak to se asi zajímáte špatně. A takové ticho po pěšině taky není. Jenom se věci hned nepouštějí do světa.


Tak pokud něco víš, tak to sem hoď..

Dakota
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 08. 2009, 22:05
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od Dakota »

Jak bylo v jedné české pohádce:
"Pověz, ty víš, kde je Krasomilka, tak pověz, honem!"
"Vím, vím. Povím až bude čas".

Tak dočkejte času, všechno se včas dozvíte. :D

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od Spenlik »

No zatim to vypadá že Eurovia je taky taková pohádka :lol: Tak uvidíme :)

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od PDan »

Central Charter Airlines a.s. - nová letecká společnost se sídlem na letišti Leoše Janáčka v Ostravě. CCA a.s. provozuje letouny Boeing B-737... http://www.flycca.eu/chartery-boeing-737.htm Mno :?:

codex
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 105
Registrován: 11. 08. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: B737NG, A32S Family, B747-400, Airbus A340-600, B777-200/300, Airbus A380, Blaník l - 13 :-)
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eurovia Air

Příspěvek od codex »

PDan píše:Central Charter Airlines a.s. - nová letecká společnost se sídlem na letišti Leoše Janáčka v Ostravě. CCA a.s. provozuje letouny Boeing B-737... http://www.flycca.eu/chartery-boeing-737.htm Mno :?:


Takže jestli tomu dobře rozumím tak to nebude Eurovia Air ale Central Charter Airlines?


Odpovědět