Wizz Air

persona
Kapitán
Kapitán
Status: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvekod persona » 21. 01. 2018, 10:55

Ano, díval jsem se a 3hvězdičkový jednoduchý a přitom pěkný hotýlek je za 1500 Kč/jednolůžko, což je přijatelné. A to prosím koncem května, kdy by tam mohlo být už příjemně (24hodinový den začíná 18. 5.). Kaváren podle všeho také dostatek, ale tady se opravdu bojím těch cen. :-) Na druhou stranu: země, která má po Finsku největší spotřebu kávy na světě je snad vůči svým občanům mírná.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fabo » 21. 01. 2018, 16:24

pachezz1 píše:a to me wizzacka kombinace VIE-GDN-TOS prijde dost lakava, doplnit pujcenym autem a vyrazit dal na sever...

Mit domicil v CEE, tak bych tu kombinaci Wizzu mozna zvazil, ale ted mi fakt prijde jednodussi koupit si to se SASem s garantovanym prestupem (jen o par eur drazsi nez kombinovat lety W6) nebo kdyz uz, tak to udelat s Wideroe.

persona píše:Ano, díval jsem se a 3hvězdičkový jednoduchý a přitom pěkný hotýlek je za 1500 Kč/jednolůžko, což je přijatelné. A to prosím koncem května, kdy by tam mohlo být už příjemně (24hodinový den začíná 18. 5.). Kaváren podle všeho také dostatek, ale tady se opravdu bojím těch cen. :-) Na druhou stranu: země, která má po Finsku největší spotřebu kávy na světě je snad vůči svým občanům mírná.

No, ono... Ja bych se moc nebal toho, ze to bude mirne pomerem k platu, ale v zemi, kde vydela ridic autobusu par tisic eur v cistem to muze byt porad pro Cecha sok.

pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)

Příspěvekod pachezz1 » 21. 01. 2018, 17:27

Za standardni ceny pro kohokoliv kdo to nemá do VIE v nejhorším stejně daleko jak do PRG asi ano.
Já to mám stejně, takže by mi to mohlo být asi i jedno.
Koukal sem schválně na relativně podobný termíny v červnu a je to necelych 5k s W6 a 6,7k s SK, s SK ovšem člověk ušetří přestupem v oslu za nocování v GDN takže rozdíl bude opravdu asi neznatelný.
Ale jestli se objeví nějaká akční nabídka, už to může být jinak.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fabo » 21. 01. 2018, 19:41

Ja porad zapomenu ze na tomto foru nemam nastavene bydliste :D

Bydlim kousek od AMS, a mel bych to za asi 200 od SAS, nebo 150-160 W6 via GDN, ale to je z EIN takze jeste bych musel pridat cestu do EIN za asi 30 extra eur.

Marty-t
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Pohlaví: muž

Příspěvekod Marty-t » 07. 02. 2018, 06:33

Wizz zřejmě s příchodem na VIE udělal dobře (z pohledu akcionářů firmy) - málokdy se stane, aby v období před zahájením letů, kdy jsou spuštěny jen prodeje, byl zájem o linku tak enormní, že letecká společnost navýší frekvence... Wizzu se to ve VIE s destinací TZL stalo - z důvodu vysokých prodejů ještě před spuštěním linky přidává Wizz 2 rotace týdně: https://www.austrianwings.info/2018/02/ ... naufnahme/

Marty-t
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Pohlaví: muž

Příspěvekod Marty-t » 16. 04. 2018, 14:06

Tak Wizz přidává 2 další destinace z VIE, a to odtud ani nezačal ještě ani lítat - EIN a AGP...

https://www.austrianwings.info/2018/04/ ... n-ab-wien/

Zpět na “Wizz Air”