Mám zaplacené letenky ale nechci letět - co to pro mě znamená

Odpovědět
spvptr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09. 07. 2020, 15:25
Stav: Offline

Mám zaplacené letenky ale nechci letět - co to pro mě znamená

Příspěvek od spvptr »

Ahoj všem.... už jsem to tu četl, ale jsou to starší příspěvky a navíc je dnes jiná situace.... Tak prosím nechte si poznámky že mám číst atd.... a pokud budete znát odpověď tak sem s ní, budu vděčný....
Koupil jsem si a zaplatil letenky na Kypr... ale zrovna tenhle jediný ostrov chce nyní potvrzení o Covidu a nevím co všechno tak přemýšlím, jestli vůbec letět. Odlet je 4.8.2020. Je to ještě 3 a půl týdne a kdoví, co se změní ale řekněme že nebudu chtít letět....

Selským rozumem - Prostě neudělám check-in a nenastoupím do letadla... letenky jsou zaplaceny tak by to snad nemělo nikoho trápit ne ?

Nemůže mi někdo něco účtovat a chtít po mě nějaký poplatek? Oni tím nic neztratí, naopak se mnou nebudou mít starosti a letadlo bude o pár kilo lehčí :-)

Děkuji za názor, páč sem z toho celkem na prášky.... Aby mi pak nepřišel účet za desítku :-?
Naposledy upravil(a) spvptr dne 10. 07. 2020, 06:33, celkem upraveno 1 x.


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Mám zaplacené letenky ale nechci letět - co to pro mě znamená

Příspěvek od beardie »

4.7. Bolo pred par dňami

Na Cypre som teraz s +1 a zatiaľ super, veľmi málo turistov, väčšina atrakcií otvorená

Tiež sme si robili covid test, stal 60 euro, dalo sa to zvládnuť

Ak sa ale rozhodneš neletiet, nič nerieš, žiadna faktúra ti nepríde

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Mám zaplacené letenky ale nechci letět - co to pro mě znamená

Příspěvek od RadekFM »

oni budou jenom rádi že nepoletíš, zaplacené prázdné sedadlo je vlhký sen každého dopravce :D

spvptr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09. 07. 2020, 15:25
Stav: Offline

Re: Mám zaplacené letenky ale nechci letět - co to pro mě znamená

Příspěvek od spvptr »

Děkuji za upozornění, je to samozřejmě 4.8 ... :biggrin: A děkuji za odpovědi ^:)^


Odpovědět