Wizz Air

Odpovědět
PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od PDan »

agusia píše:...můžete mi někdo napsat jaká je pravděpodobnost, že zruší nebo posunou páteční let z prahy do lutonu???....

Spekulovat muzeme ;-)... tedy spis nezrusi, protoze patek je obecne silny a leta dost lidi, casy sice meni radi, ale vetsinou kvuli nedostatku letadel, coz pri slabsim zimnim provozu taky pada, tedy bych byl optimistou :-)... nejvetsi ohrozeni vidim v mozne snehove "kalamite", ktera muze letiste zavrit, nabourat denni rotace letadel a ty pak nabirat velka zpozdeni.


JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od JSr »

agusia píše:Ahoj, co tady čtu, mě celkem dost znepokojuje... S wizz airem jsem ještě neletěla...můžete mi někdo napsat jaká je pravděpodobnost, že zruší nebo posunou páteční let z prahy do lutonu??? Máme 29.ledna letět z prahy do lutonu a pak z lutonu na gran canaria, a bohužel nikdo jiný na luton nelétá....

Wizzairu do karet opravdu vidí málokdo, ještě mám v živé paměti podobný dotaz na tomhle fóru před pár měsící a uklidňování, že letový řád měnili nedávno, takže není důvod k obavám. A potom ejhle...

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od OKTVC »

Kamyl píše:Ten Wizz me zacina pekne sr*t. Jeste jsem je teda nevyzkousel a jak to tak vypada, asi ani nevyzkousim...

Hlavne, ze strasne durazne varovali pred NE http://www.planes.cz/cs/clanky/418/ :?


Ovšem nutno si přiznat, jak varovali, tak se i stalo (i když na tom zase není nic tak obdivuhodného, protože o konci SkyE se "v oboru" vědělo dříve, než to oficiálně prasklo).

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od HonzaLB »

Je jiná možnost, jak si změnit rezervaci na zrušený let, než voláním na zpoplatněnou linku?

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od PDan »

HonzaLB píše:Je jiná možnost, jak si změnit rezervaci na zrušený let, než voláním na zpoplatněnou linku?

Neprisel jsem na to (dnesni zmena mimochodem trvala nez me rozumneli a domluvili jsme se 5,5 minuty), teoreticky pri jednom z drivejsich zruseni jsem psal stiznost na Wizz Air (a nic nedocilil), respektive aspon vymailoval ze ty penize mi prevedli na Wizz ucet (to mi po telefonu odmitli, ze se neda delat), takze aspon za vyuziti techto penez mohu pres Wizz ucet jednodusseji nakupovat. I kdyz ta dlouha mailova anabaze predtim, je to prast jak uhod.


YaniCZka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 10. 01. 2009, 01:16
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od YaniCZka »

Tákže, na 246 už vám novou letenku nevystaví. A na té nové, zpoplatněné, to slečně "ehm ehm a já vas eště poprósim o chvilku čekání" 15 minut. Nejdřív jsem se dozvěděla, že to mnou zvolený den neletí (letí), pak se jí nějak ztratily mnou nadiktované údaje (takže celé znova) a nakonec po mě chtěla skoro o 400 Kč víc na poplatcích (nakonec mi je "výjimečně" odpustí). Hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. Ale holt, i když koní maso smrdí, na telecí nemám a vegetarián ze mě nebude, tak to prostě zkousnu a dalších 2 měsíce se budu modlit, aby mi to aspoň nezrušili...

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od spinar »

Ad HonzaLB:
No jeste se da volat na Bulharsky cislo, ktery je prozatim za standartni tarif.

torero
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 01. 09. 2009, 21:01
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od torero »

o kauze skyeurope se psalo o kazdem uprdnuti - s prominutim - ve sky, proc nikdo nenapise o tom, co co ted provadi wizzair? delaji to same co sky, s tim rozdilem, ze jsou "ve skvele kondici a rostou o 3 procenta rocne" myslim, ze by bylo taky ferove upozornit na praktiky teto firmy, po tom se delo v mediich u sky... z tohoto pohledu je sky mnooohem lepsi k cestujicim, tam slo aspon prebookovat let za lokalni volani a byla snaha to vyresit, u wizzu radsi nemluvit...
jen na zaver: jednou se me na infolince skye sami od sebe zeptali, zda volam z mobilu, kdyz sem rekl ze jo, rekli abych to polozil, ze zavolaji zpatky... a zavolali, dokonce sme vse vyresili ke spokojenosti cestujicich : ) go sky go

YaniCZka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 10. 01. 2009, 01:16
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od YaniCZka »

torero píše: jen na zaver: jednou se me na infolince skye sami od sebe zeptali, zda volam z mobilu, kdyz sem rekl ze jo, rekli abych to polozil, ze zavolaji zpatky... a zavolali, dokonce sme vse vyresili ke spokojenosti cestujicich : ) go sky go

Tak tohle mi zase přijde naopak trochu moc vstřícné...
Já neočekávám, že mi bude dávat někdo něco zadarmo, ať Wizzair prostě nahodí ceny, za které je schopný létat a vydělávat, ale ať se proboha chová trochu fairově a neprodává lety pod cenou, jen aby je pak stejně nakonec zrušil.
V nejhorším ať má placenou linku (kromě změn, které cestující musí domluvit osobně a nejsou jeho vinou, to je fakt ulítlý), ale ať na ní pracují profesionálové, kteří jsou schopni provést mnou žádané úkony správně a rychle a mají aslespoň základní přehled o tom, jak má probíhat komunikace po telefonu (když ještě k těm poplatkům za telefon mají dalších 150 Kč za rezervaci). Ať jsou to klidně cizince, chápu, že pracovní síla v ČR je drahá, ale ať jsou schopni odvádět práci kvalitně.
btw Vím, že je to blbost, ale vysvětlí mi někdo, proč nemá Wizzair alespoň tu úvodní nahranou zprávu namluvenou rodilým mluvčím? A proč když je linka obsazena, ozývá se polština? WTF!!!

sv.i
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 78
Registrován: 14. 06. 2007, 19:58
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od sv.i »

torero píše:.. z tohoto pohledu je sky mnooohem lepsi k cestujicim, ...

Když jsem byl se SKY v červnu 09 v Londýně, tak v den odletu z LTN do PRG mi ráno volali, ať odpoledne nespěchám na letiště, že bude let o 2 hodiny opožděn. A to volali ze skrytého čísla a já v domění, že volá nějaký neodbytný dealer jsem jim to před tím 2x vytípnul. To vše v době, kdy už byli jednou nohou v bankrotu.
Nevěřím tomu, že by se takhle choval i WIZZ. (ale mám s nima jen jednu zkušenost - v srpnu FCO)

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od The810 »

Tak SkyEurope mozno vycitat vela veci, ale urcite nie zakaznicky servis. Ten bol vzdy na jednotku, zacinajuc ochotnymi FA, konciac kvalitnym timom na infolinke..

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od euroflyer »

poměrně čerstvá zkušenost s wizz a posunutím letu: volali mi sami od sebe. to, že mi zkomplikovali celé plány, je věc druhá.

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od JSr »

euroflyer píše:poměrně čerstvá zkušenost s wizz a posunutím letu: volali mi sami od sebe. to, že mi zkomplikovali celé plány, je věc druhá.

a jak dlouho jste měl do odletu? mně zrušili let už několikrát a nikdo mi nikdy nevolal

katherinecz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 05. 04. 2009, 21:55
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od katherinecz »

Sorry, možná se ptám jako úplný trotl, ale když se změní let je to vidět v "mých rezervacích" po přihlášení do toho jejich systému? Jako jestli má cenu to průběžně kontrolovat nebo čekat, že se v případě změn tedy někdo ozve.

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od JSr »

katherinecz píše:Sorry, možná se ptám jako úplný trotl, ale když se změní let je to vidět v "mých rezervacích" po přihlášení do toho jejich systému? Jako jestli má cenu to průběžně kontrolovat nebo čekat, že se v případě změn tedy někdo ozve.

Nevím jak v tom systému, ale já se prostě podívám na to, v kolik je aktuálně let v rezervačním systému. Tak si to člověk zjistí dříve, než vám dají vědět oni.


Odpovědět