Wizz Air

Odpovědět
Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Karel_x »

Ace2 píše:Takže já opakuju sázku na W6, ne nedarmo lítají BRQ a mají brno plné billboardů.... už se těším na to šampanské, kdo mi ho sliboval ? 8)

Doufejme, že na šampaňské dojde, obsazení tiskovky bude totiž na nejvyšší úrovni:

Tiskové konference se zúčastní hejtman JMK JUDr. Michal Hašek, předseda představenstva Letiště Brno a.s Jiří Filip a předseda představenstva společnosti WIZZAIR Jozef Váradi

... a parkování bude zdarma


Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Alca »

tak, co přijde? CRL,BCN,BVA,CGN,EIN?

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Ace2 »

tak to jestli tam jsou takový pohlaváři, tak to spíš vypadá ne na bázi, ale na změnu sídla celé společnosti přímo do Brna :lol:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

Ace2 píše:Takže já opakuju sázku na W6, ne nedarmo lítají BRQ a mají brno plné billboardů.... už se těším na to šampanské, kdo mi ho sliboval ? 8)

my tady vsichni. Ale jak jsem ted zpetne procital diskuze, tak prihlaseni jsme jen ja a HF. Na druhou stranu, sazka ma vzdy dve strany, tys nam zatim nenabidl tvuj bank. Takze se te ptam:

Pokud W6 v Brne bazi dnes neoznami, co sazis ty proti nam?

;) 8)

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Ace2 »

Já nic, ale bylo řečeno, že když W6 oznámí otevření báze tak dostanu šampanské :D to mi stačí. :D


Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Dachen »

Za chvíli to začíná:
http://www.michalhasek.cz/media/a3891.html

Ve čtvrtek 9. června 2011 v 10:45 se uskuteční v restauraci v příletové hale letiště Brno-Tuřany tisková konference k rozvoji aktivit letecké společnosti WIZZAIR v Brně.


Tiskové konference se zúčastní hejtman JMK JUDr. Michal Hašek, předseda představenstva Letiště Brno a.s Jiří Filip a předseda představenstva společnosti WIZZAIR Jozef Váradi (bezplatné parkování v areálu letiště bude možné).

dast
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 03. 12. 2008, 21:37
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od dast »

Na mapě a v letovém řádu přibylo BRQ-EIN od 16.12.2011.

duke
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 23. 02. 2010, 22:42
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od duke »

Na stránkách Wizz Airu je možno rezervovat linku Brno -Eindhoven od 16.12.2011 s frekvencí 2 týdně.

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Karel_x »

duke píše:Na stránkách Wizz Airu je možno rezervovat linku Brno -Eindhoven od 16.12.2011 s frekvencí 2 týdně.

Je to podle časů letadlo z EIN, takže špunty zatím lítat nebudou. Pokud by ale proti nim třeba FR postavil CRL, byla by to zajímavá situace.

duke
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 23. 02. 2010, 22:42
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od duke »

Co jsem tak v rychlosti koukal tak to bude takto: Praha-Eindhoven-Brno-Eindhoven-Praha

Renda
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 03. 02. 2010, 12:24
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Renda »

Nechápu proč tam lezl ten Hašek, když jde jenom o jednu linku, ještě obsluhovanou 2 krát týdně. No jo chce sbírat politickou podporu...........

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Karel_x »

Renda píše:Nechápu proč tam lezl ten Hašek, když jde jenom o jednu linku, ještě obsluhovanou 2 krát týdně. No jo chce sbírat politickou podporu...........

I jestli to protentokrát skončí u této linky, tak díky za ni, je to minimálně potvrzení WZZ zájmu o BRQ. Řekl bych, že pokud tam byl Váradi, tak se tam i něco důležitého projednávalo, takže Hašek za majitele letiště by tam mohl eventuálně i něco řešit. Uvidíme, jak to bude pokračovat :D .

jrns
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 85
Registrován: 20. 06. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od jrns »

Renda píše:Nechápu proč tam lezl ten Hašek, když jde jenom o jednu linku, ještě obsluhovanou 2 krát týdně. No jo chce sbírat politickou podporu...........


Taky jsem čekal víc, podle těch příprav...
Navíc jsem spíš očekával něco, čím by se BRQ mohlo začít stavět do role významné low-cost destinace v ČR. Eindhoven je prostě pouze další cílovou destinací, kterou v ultra low-cost modelu nabízí i PRG, takže pro české cestující, kterým z toho či onoho důvodu nezáleží až tak na tom čím a kdy letí, ale jde jim primárně o to za kolik letí, to nepřináší nic víc, než možnost volit mezi jednou ze dvou možností odkud případně letět. Nic víc.
Z tohoto pohledu bylo (je) Alicante z BRQ daleko významnějším počinem.
Z hlediska incomingových cestujících do ČR to moc velký význam zatím nejspíš nemá, ale možná se mýlím a Jihomoravský kraj už připravuje v Holandsku cílenou reklamní kampaň...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Globik »

Škoda, čekal jsem TATL, Y od 5 €, F blowjob incl. Ale asi by museli platit licenční poplatky za nápad.

Mozi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 07. 2011, 10:52
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Mozi »

Zdravím, uměl by mi někdo poradit, kde zjistím obsazenost letů od wizzair? Když jsem se díval na stránky tak jsem to nikde nenašel. Díky.


Odpovědět