Wizz Air

Odpovědět
Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Martin Horucka »

kuba.biker píše:
vitezslav píše:Tak tím je myslím jasné, kdo SkyEurope nahradí.... Akorát pařížské polní letiště je krok zpátky, ale s tím holt se člověk musí smířit. Jsem zvědavý na ceny.


Je fakt, že Beauvais (i Charleroi) jsou o ničem...ovšem ceny začínají na 9,99 EUR one way :wink:


Tyhle letiste se daji treba vyuzit jako prestupni stanice na Ryana...


RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od RadekFM »

Wizzair měl jít radši do Ostravy, hodně tady chybí nějaký LC.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Smurfx »

RadekFM píše:Wizzair měl jít radši do Ostravy, hodně tady chybí nějaký LC.


Tam chybí LC, ale hlavně cestující :)

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od RadekFM »

cestující by byli, ale sorry do Moskvy za 10 klacků by nelítal nikdo ani z Prahy.

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Dachen »

10/01/2009
Wizz Air launches flights from Prague
Wizz Air, the largest low fare – low cost airline in Central and Eastern Europe announced today that it would enter the Czech market by opening six new routes to be operated from Prague International Airport, starting from as early as 19 February 2009. The initial route network will include services to London Luton, Rome, Milan Bergamo, Brussels Charleroi, Paris Beauvais and Eindhoven.

All the flights are on sale on wizzair.com or via call center (please check your country’s relevant number* on the website) with promotional fares starting from as low as EUR 9.99 (one way, all inclusive).
József Váradi, Chief Executive Officer of Wizz Air said: “Wizz Air’s opening of the Prague market is a logical and well timed step of the airline’s expansion in Central and Eastern Europe. We aim at becoming the leading low cost carrier in the Czech Republic in the coming years as in our other home markets.”


husty... toto jsem necekal.
Oficialni info na strankach wizzair.com:
http://wizzair.com/about_us/news/default.asp#jkl8judtv


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Smurfx »

RadekFM píše:cestující by byli, ale sorry do Moskvy za 10 klacků by nelítal nikdo ani z Prahy.


:D Nic proti, ale za 10 klacků má ČSA z Prahy do Moskvy 4 lety denně a lidí létá dost :)

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od OKTVC »

kuba.biker píše:Je fakt, že Beauvais (i Charleroi) jsou o ničem...ovšem ceny začínají na 9,99 EUR one way :wink:

Snad jsou tam busy do mesta :-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od ziletka »

Clovek se rano probudi po flamu a prijde mne, ze jsem spal snad mesic, kolik je tady novych informaci. Wizz mne potesil, takze ta dohoda o rozdeleni trhu asi neexistovala :D , nebo hosi z Wizzu proste NE podrazili :D .
Urcite neco v te promo akci nakoupim. Zajimalo by mne par veci, jak jsou na tom wizz financne, muze nekdo porovnat jejich sluzby treba prave s NE - personal,letedla,prideluji treba mista pri check-inu.......?
Jo a kdepak je Honza Sura, alias vime prvni :D

Krupier2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 07. 11. 2008, 12:05
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Krupier2 »

To si opravdu myslíte, že to má NE spočítaný? :cry:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

Krupier2: Za mě na 95%. Bohužel...
RadekFM: Ano, taková linka Ostrava - Beauvais by jistě praskala ve švech! Zvlášť, když jsou Katowice za bukem. :lol:

Krupier2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 07. 11. 2008, 12:05
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Krupier2 »

vitezslav píše:Krupier2: Za mě na 95%. Bohužel...
RadekFM: Ano, taková linka Ostrava - Beauvais by jistě praskala ve švech! Zvlášť, když jsou Katowice za bukem. :lol:


Hm, tak to abych se poohlížel po dalších letenkách místo těch, které už mám koupené... :o(

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od kuba.biker »

vitezslav píše:Krupier2: Za mě na 95%. Bohužel...
RadekFM: Ano, taková linka Ostrava - Beauvais by jistě praskala ve švech! Zvlášť, když jsou Katowice za bukem. :lol:


No právě, ve chvíli, kdy mají fungující hub v Katowicích, tak těžko se budou pouštět do experimentů z LKMT...navíc jestli klekne Sky Europe, jako další logická destinace Wizzairu se jeví Bratislava, čímž se uzavírá středoevropský trojúhelník a šance pro malé regionální ryby se rapidně zmenšují...

Spíš čekám, zda budou linky z PRG na východ (Lvov, Kyjev)...(?)

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Smurfx »

kuba.biker píše:
vitezslav píše:Krupier2: Za mě na 95%. Bohužel...
RadekFM: Ano, taková linka Ostrava - Beauvais by jistě praskala ve švech! Zvlášť, když jsou Katowice za bukem. :lol:


No právě, ve chvíli, kdy mají fungující hub v Katowicích, tak těžko se budou pouštět do experimentů z LKMT...navíc jestli klekne Sky Europe, jako další logická destinace Wizzairu se jeví Bratislava, čímž se uzavírá středoevropský trojúhelník a šance pro malé regionální ryby se rapidně zmenšují...

Spíš čekám, zda budou linky z PRG na východ (Lvov, Kyjev)...(?)


Já myslím, že by to bylo každopádně zajímavé. Na východní linky má nyní prakticky monopol ČSA a nechává si za ně pořádně zaplatit.

Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Ondras »

kuba.biker píše:
vitezslav píše:Krupier2: Za mě na 95%. Bohužel...
RadekFM: Ano, taková linka Ostrava - Beauvais by jistě praskala ve švech! Zvlášť, když jsou Katowice za bukem. :lol:


No právě, ve chvíli, kdy mají fungující hub v Katowicích, tak těžko se budou pouštět do experimentů z LKMT...navíc jestli klekne Sky Europe, jako další logická destinace Wizzairu se jeví Bratislava, čímž se uzavírá středoevropský trojúhelník a šance pro malé regionální ryby se rapidně zmenšují...

Spíš čekám, zda budou linky z PRG na východ (Lvov, Kyjev)...(?)


to asi ne, myslim ze i trh s ukrainou je regulovany mezvladni dohodou stejne jako s ruskem :?:

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Robert »

Podařilo se někomu koupit letenku na některou z nových linek z Prahy? Zkoušel jsem koupit dvě letenky v několika termínech do Říma a vždy se objeví error s tím, že se musí začít rezervace znovu. Po hodině zkoušení zakoupit si letenku, mě to přestalo bavit.


Odpovědět