Wizz Air

Odpovědět
Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Foxx »

Globík: No nevím, dobu na mezibankovní převod v ČR upravuje zákon o mezibankovním styku a je to do druhého pracovního dne po odepsání z účtu plátce. Už dlouho se mi nestalo že bych čekal déle.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

petr87: Asi ne, ale i tak je to super cena.

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

Tak teď nevím, mám-li být v klidu nebo ne, každopádně vydržím do pondělí a uvidíme.

disco.letusak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 03. 2009, 23:49
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od disco.letusak »

Fuj, ten Wizzair je hroznej. Hele nejsem žádnej odborník v oboru (je mi 15), ale tahle společnost mi přijde prostě něaká divná! Jako já hodnotim jen po estetický stránce věci a ta bych řekl, že je hrozná! Ty uniformy...od malička mam velkej vztah k letuškám a stewardům a taky bych jednou stewardem být chtěl, vždycky jsem obdivoval ty uniformy a eleganci a tahle společnost jí naprosto nemá v krvi. To třeba Sky Europe-to je něco jinýho-to jsou letušky, supeeer, ale tohle!!! Hnus. Já vim, že to neni jen o uniformách, a usměvu, ale myslim, že by ses k tomu mělo pořád přihlížet! I když jde o low-cost.

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od OKTVC »

Tomáš Kaiser píše:Máte někdo zkušenost s úhradou platby bankovním převodem? Je uvedeno, že platba musí být provedena do 5 dnů, jinak bude rezervace zrušena. Já provedl rezervaci 18.3 a ten samý den odešla platba z účtu, nicméně když se podívám na stav rezervace, stále to píše "Stav rezervace: ČEKÁ NA PLATBU". Je to normální a mohu být v klidu nebo mám raději začít vyvíjet nějakou činnost? Díky.

Být v klidu. Platil jsem v pátek, v úterý už jsem byl trochu ve stresu :-D, ale na polské infolince, kterou zde někdo velmi vhodně doporučoval říkali, že to je v pohodě a rezervaci určitě hned tak (do týdne) nezruší, když je zapacena. Pokud by nepřišlo mailem potvrzení do 6 dnů, asi by se mělo po telefonu prokonzultovat co a jak. Mě přišlo potvrzení ve středu. Problém má být způsoben tím, že od české banky chodí s menším zpožděním výpisy z účtu, podle kterých to kontrolují a potvrzují. Takže peníze na účtu Wizz má, jen to okamžitě neví ;-).


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Globik »

disco.letusak píše:Fuj, ten Wizzair je hroznej. Hele nejsem žádnej odborník v oboru (je mi 15), ale tahle společnost mi přijde prostě něaká divná! Jako já hodnotim jen po estetický stránce věci a ta bych řekl, že je hrozná! Ty uniformy...od malička mam velkej vztah k letuškám a stewardům a taky bych jednou stewardem být chtěl, vždycky jsem obdivoval ty uniformy a eleganci a tahle společnost jí naprosto nemá v krvi. To třeba Sky Europe-to je něco jinýho-to jsou letušky, supeeer, ale tohle!!! Hnus. Já vim, že to neni jen o uniformách, a usměvu, ale myslim, že by ses k tomu mělo pořád přihlížet! I když jde o low-cost.

A co říkáš na uniformy Ryanu a Easy? Tedy nemyslím ty "uniformy" v kalendáři Ryanu :D

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

Globík: Pravda, na ty montérky od easy nemá skoro nikdo... :D Vždycky čekám, kdy v tom letadle začnou něco rozebírat a teprve pak mi dojde, že jsou to CC.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Globik »

vitezslav píše:Globík: Pravda, na ty montérky od easy nemá skoro nikdo... :D Vždycky čekám, kdy v tom letadle začnou něco rozebírat a teprve pak mi dojde, že jsou to CC.

:lol: :lol: :lol:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

Sem vcera prubnul Wizze, no sedacky osuntele, palubni magazin potrhany, vsude bordel ... no nic moc teda, kultura veskera zadna

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od pilot737 »

Já snima letěl ve středu LTN, sedačky byly pěkný ale když jsem viděl ten prostor pro nohy tak sem byl v šoku.. Ta hodina a půl tam byla tak akorád déle bych tam teda sedět nechtěl. :cry:

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Skybob »

Globík píše:
vitezslav píše:Globík: Pravda, na ty montérky od easy nemá skoro nikdo... :D Vždycky čekám, kdy v tom letadle začnou něco rozebírat a teprve pak mi dojde, že jsou to CC.

:lol: :lol: :lol:


EasyJet už dávno teplákové uniformy nemá, jinak wizzair nebude nic převratnýho, ale než začnete hrkat na lowcosty tak si uvědomte kolik jste jim zaplatili :)) Sorry za můj názor, ale když se podívám na nějaký bulíky ČSA nebo letadla jiných aerolinek tak nevim nevim...

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od stevard »

Mně ty uniformy pridou originalni a prakticky. Tricka s limeckem jim nemusi vymejslet navrhar, stahnou se tim naklady na uniformy, ktery sou jinak dost vysoky a navic to skvele reprezentuje firemni barvy. Je to dukaz toho, ze i v uniformach bez satku, kosil a kravat muzou vypadat posadky jako lidi...

Tomáš Kaiser
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 01. 10. 2008, 23:25
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Tomáš Kaiser »

OKTVC píše:
Tomáš Kaiser píše:Máte někdo zkušenost s úhradou platby bankovním převodem? Je uvedeno, že platba musí být provedena do 5 dnů, jinak bude rezervace zrušena. Já provedl rezervaci 18.3 a ten samý den odešla platba z účtu, nicméně když se podívám na stav rezervace, stále to píše "Stav rezervace: ČEKÁ NA PLATBU". Je to normální a mohu být v klidu nebo mám raději začít vyvíjet nějakou činnost? Díky.

Být v klidu. Platil jsem v pátek, v úterý už jsem byl trochu ve stresu :-D, ale na polské infolince, kterou zde někdo velmi vhodně doporučoval říkali, že to je v pohodě a rezervaci určitě hned tak (do týdne) nezruší, když je zapacena. Pokud by nepřišlo mailem potvrzení do 6 dnů, asi by se mělo po telefonu prokonzultovat co a jak. Mě přišlo potvrzení ve středu. Problém má být způsoben tím, že od české banky chodí s menším zpožděním výpisy z účtu, podle kterých to kontrolují a potvrzují. Takže peníze na účtu Wizz má, jen to okamžitě neví ;-).

Tak je po stresu, dnes v 9.31 přišlo potvrzení, tzn. vešlo se to i do 5 denního limitu :)

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od spinar »

Chtel bych se zeptat zde pritomnych odborniku, zda-li muzu platit na cesky ucet WizzAir i rezervaci z Polska s cenou v PLN? Ze by se to nejak prepocitalo na euro..

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od HighFlyer »

Prvni zkusenost s bankovni platbou: Rezervace udelana v patek, prevodni prikaz (Raiffeisenbank) podan v patek. Dnes (utery) v 11h rano jsem obdrzel email s potvrzenim rezervace. Takze to trvalo necele 2 pracovni dny.


Odpovědět