Wizz Air

Odpovědět
Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Tony Smoke »

Nehovoriac o tom, ze by potreboval povolenie od Emiratov odtial lietat, co by z vysokou pravdepodobnostou nedostal


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Fabo »

milos píše:To mě taky napadlo, ale neuměl jsem si představit, že by jim Wizz dokázal nabídnout něco lepšího, asi jsem si podmínky v Emirátech příliš idealizoval ...


No zejmena by jim dokazal nabidnout byt doma nebo o hodne bliz domu. Kuprikladu ja bych treba mit sanci dostat se na bazi v KSC (a byt primo doma) nebo alespon BUD (a mit to domu 3h autem, treba prespavat mezi letovymi dny v BUD a jezdit domu na volno), tak si minimalne zjistim, jake maji podminky. Etihad ma i primo A320 family, takze kdybys byl na tom typu, nepotrebujes ani novou typovku.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od maf »


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

Jsem zvedav, ten limit maleho cabinbagu je dost iritujici.
http://www.fly4free.pl/za-miesiac-wizz- ... adowoleni/

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Filisipi »

j.ree píše:Jsem zvedav, ten limit maleho cabinbagu je dost iritujici.
http://www.fly4free.pl/za-miesiac-wizz- ... adowoleni/


Moje polština asi není nejlepší, ale co se mění oproti stávající situaci? Vždyť malý (zdarma) a velký (s příplatkem) cabin bag má wizzair už několik let. :?:

Zdá se mi, že mluví jen o zlevnění


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

To mluvi, tak snad nebude problem prave si prikoupit vetsi cabinbbag. Soucasne ceny jsou hodne uvalene, hodne vzdaleny realite ..

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od micaello »

Podle vseho dojde pouze k uprave cen za zavazadla smerem dolu. Sef Wizzu uz na jare prohlasil, ze velky cabbin luggage zdarma nebude, protoze 80% cestujicich cestuje stejne s tim malym, tak pro to nevidi duvod.

majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od majkl666 »

Mě třeba ta politika malého cabin bag vůbec nevadí, když potřebuji, přikoupim za pouhé kilo priority boarding a můžu mít k tomu další cabin bag, sice ještě menší než ten malý, ale dohromady větší než klasický velký příručák za příplatek 10-15 EUR.

Kuboš
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 204
Registrován: 24. 09. 2013, 14:41
Oblíbené typy letadel: 747, MD 11,ERJ 145,Bae 146, D-228
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Kuboš »

Nedá mi to a musím se zeptat: nepřipadne vám, že mají finanční problémy? Během posledního měsíce jsou permanentně v akci, co se děje? Potřebují zaplatit zálohy za nová letadla nebo nemají dostatečné cashflow? Mám od nich celkem dost letů v létě a nikde se o financial problems wizzair nepíše, ale skoro mi to tak připadá, že nemají na zimní provoz. Byla by škoda kdyby nás opustili, lítají fakt levně a do netypických destinací (kutaisi apod.?

mex
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 15. 08. 2008, 20:32
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od mex »

Tohle dela Wizz celkem pravidelne - nekolik akci za sebou a pak treba mesic nic... Navic tyhle 20% akce dost casto nijak vyhodne nejsou, takze bych se niceho nebal ;-)

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Airbus380 »

mex píše:Tohle dela Wizz celkem pravidelne - nekolik akci za sebou a pak treba mesic nic... Navic tyhle 20% akce dost casto nijak vyhodne nejsou, takze bych se niceho nebal ;-)


No mají několik akcí za sebou permanentně už od léta :D A zrovna ty 20% akce většinou výhodné jsou, akorát už tolik netáhnou, když jsou pořád. Taky to na mě působí, že urgentně potřebují prachy na ty desítky nových objednaných letadel...

mex
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 15. 08. 2008, 20:32
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od mex »

Airbus380 píše:
mex píše:Tohle dela Wizz celkem pravidelne - nekolik akci za sebou a pak treba mesic nic... Navic tyhle 20% akce dost casto nijak vyhodne nejsou, takze bych se niceho nebal ;-)


No mají několik akcí za sebou permanentně už od léta :D A zrovna ty 20% akce většinou výhodné jsou, akorát už tolik netáhnou, když jsou pořád. Taky to na mě působí, že urgentně potřebují prachy na ty desítky nových objednaných letadel...


Co se týče nejlevnějších letenek tak jestli to je 299 Kč nebo 284 Kč mi zrovna jako výhodná akce nepřijde... navíc standardně cena spousty letenek před touto "akcí" záhadně vzroste takže před akcí stojí 798 Kč, v akci 840 kč, jako třeba ted letenky z Prahy do Neapole...
Že by zrovna trpěli nedostatkem peněž bych teda netvrdil, navíc je určitě nekupují ale leasují...
http://corporate.wizzair.com/en-GB/inve ... sentations
A pro srovnání Ryanair jel 10 € akci na letenky pred mesicem taky klidne 4 týdny v kuse...

Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Erix8 »

To, že jim docházejí peníze, dosvědčuje i fakt, že nemají na dobrého fotografa / grafika, co by jim tak příšerně nezdeformoval tu horní fotku na homepage. Křídlo vypadá jak když dávají s A320 cestovní rychlost Mach4 :lol:

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od hafi »

nemůže to být chyba na přijímači? Mi to křídlo připadá celkem OK.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od micaello »

Musím i já přiznat, že poslední dva měsíce je to od Wizzaru doslova mailingová smršť s akčními cenami, což za poslední dva roky nepamatuju..
Nicméně to samé poslední dva měsíce dělá i Volotea. Stále dokola se každý týden opakuje nějaká akce: děti zdarma, druhá letenka zdarma, letenky od 1-5EUR. Je to zvláštní, asi se na trhu zvyšuje opět tlak..
(mám mailingy přihlášené pro všechny evropské letecké dopravce, stejně tak je sleduju na fb, kde pro ně mám special groupu..a W6 a V7 se fakt za poslední dva měsíce v tomto stali nejotravnějšími :D )


Odpovědět