Wizz Air

Odpovědět
mivro
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 11. 02. 2015, 19:12
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od mivro »

Vdaka za odpoved chalani, len mi to prislo zvlastne, ze clovek si u nich kupi letenku za 50e RT a dostane clenstvo v hodnote 30e.
Ale uz som ho stihol vyuzit na letoch do CLJ a WAW :)


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

nsel jsem mapu desinaci, treba se taky bude nekomu hodit
https://wizzair.com/en-gb/information-a ... ions/map#/

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od micaello »

Tak z Prahy nově na Island a ze slibovaného Frankfurtu do Budapešti a Sofie.. :thumbup:

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Airbus380 »

Koukám, že v letním letovém řádu je kolize v neděli ráno, kdy by měly letět dvě linky, na Island a na Luton. Takže ranní LTN se asi bude poroučet...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od pepa007 »

Včera jsem po par měsících znovu letěl s Wizz, tentokrát až z daleké Budapeště (máme to 400km autem) do Soluně. Letadlo HA-LXN A321 s wingletama dodaná Wizzu přesně před 14 dny, takže všechno ještě krásně vonělo :D Legroom úplně v pohodě, super let.

Mimochodem, čistou náhodou si stejnej let zabookoval otec mojí přítelkyně, kterej je majetkem multimilionář, vlastní spousty nemovitostí, jezdí v sedmičkovým BMW, nebo v Porsche carrera, nebo v mercedesu cabrio, nebo na harley. A lítá s Wizzem. Běžně. Tolik k argumentu že lowcostama lítají jen socky :-)


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od HighFlyer »

pepa007 píše:Mimochodem, čistou náhodou si stejnej let zabookoval otec mojí přítelkyně, kterej je majetkem multimilionář, vlastní spousty nemovitostí, jezdí v sedmičkovým BMW, nebo v Porsche carrera, nebo v mercedesu cabrio, nebo na harley.

Dobre sis vybral, Pepiku ;-)

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od CheckFlyer »

pepa007 píše:Včera jsem po par měsících znovu letěl s Wizz, tentokrát až z daleké Budapeště (máme to 400km autem) do Soluně. Letadlo HA-LXN A321 s wingletama dodaná Wizzu přesně před 14 dny, takže všechno ještě krásně vonělo :D Legroom úplně v pohodě, super let.

Mimochodem, čistou náhodou si stejnej let zabookoval otec mojí přítelkyně, kterej je majetkem multimilionář, vlastní spousty nemovitostí, jezdí v sedmičkovým BMW, nebo v Porsche carrera, nebo v mercedesu cabrio, nebo na harley. A lítá s Wizzem. Běžně. Tolik k argumentu že lowcostama lítají jen socky :-)


V současné době nízkonákladovky určitě nejsou „pro socky". Často nabídnou lepší placený servis (jako např. občerstvení) než klasické aerolinie, a legroom se dá taky vychytat připlacením si.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od pepa007 »

HighFlyer píše:Dobre sis vybral, Pepiku ;-)


Ani ne, voni spolu prakticky nemluví, jeli jsme každej zvlášť a seděli i jinde v letadle :D Takže Harleye ani Carreru asi nevyžením :cry:

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Marty-t »

dle článku https://www.novinky.cz/ekonomika/438881 ... iardy.html Wizzair vydělal za poslední rok 246M EUR, nárůst zisku o 28pct. . Akcie na Londýnské burze skokově posílily o 11pct.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Lkprak »

Náhodou objeveno díky Twitteru:

od 16. září bude létat Wizzair 2x týdně (v úterý a v sobotu) z Gdaňsku do severonorského města Tromso. Odlet z Gdaňsku před sedmou večer, návrat pak v jednu v noci. Ten úplně první let je momentálně v prodeji jen za 66 PLN (!), kolem Vánoc a Silvestra jsou to pak celkem dardy, po tom už je to zase lepší.

Třeba se dočkáme, že nezůstane jen u toho Gdaňsku. Ten sever Norska mně hodně láká.

pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 07. 04. 2017, 22:00
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od pachezz1 »

mám to v plánu, ted s moznosti za 10€ neuvadet hned spolucestujiciho to zni jako fajn trip.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vladivostok »

Lkprak píše:Náhodou objeveno díky Twitteru:

od 16. září bude létat Wizzair 2x týdně (v úterý a v sobotu) z Gdaňsku do severonorského města Tromso. Odlet z Gdaňsku před sedmou večer, návrat pak v jednu v noci. Ten úplně první let je momentálně v prodeji jen za 66 PLN (!), kolem Vánoc a Silvestra jsou to pak celkem dardy, po tom už je to zase lepší.

Třeba se dočkáme, že nezůstane jen u toho Gdaňsku. Ten sever Norska mně hodně láká.


Diky za info ....potešil si ma kedže sever norska ma už dlho laka aj letenky do Tromso už dlho mapujem len cena okolo 300e z VIE ma odradzala ......BTS-WAW-GDN-TOS ked vychytam akcie možno sa do 150E za RT zmestim

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Lkprak »

vladivostok píše:
Lkprak píše:Náhodou objeveno díky Twitteru:

od 16. září bude létat Wizzair 2x týdně (v úterý a v sobotu) z Gdaňsku do severonorského města Tromso. Odlet z Gdaňsku před sedmou večer, návrat pak v jednu v noci. Ten úplně první let je momentálně v prodeji jen za 66 PLN (!), kolem Vánoc a Silvestra jsou to pak celkem dardy, po tom už je to zase lepší.

Třeba se dočkáme, že nezůstane jen u toho Gdaňsku. Ten sever Norska mně hodně láká.


Diky za info ....potešil si ma kedže sever norska ma už dlho laka aj letenky do Tromso už dlho mapujem len cena okolo 300e z VIE ma odradzala ......BTS-WAW-GDN-TOS ked vychytam akcie možno sa do 150E za RT zmestim



Jj, sever Norska mně láká už dlouho (a čím severněji, tím víc), bohužel ceny úplně všeho (doprava, ubytování, jídlo...) v té oblasti jsou pro chudého baťůžkáře dost šílené. Tohle je šance ušetřit alespoň na té letence. Snad nasadí rozumné ceny i přes léto. Letět v prosinci, kdy je tam polární noc a šílená kosa, mi moc lákavé nepřijde :-(

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od aviatic »


JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od JiS_Progressus »


Od někud se kočár do Vídně vzít musel...

PS: kde jsou ty časy, kdy na padesátkách nocovali bok po boku dva ...


Odpovědět