Zachranna klientu SkyEurope

Odpovědět
remaxik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 09. 2009, 14:10
Stav: Offline

Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od remaxik »

Zdravim, pristi tyden jsem mel letet do Londyna s kamaradem pres SkyEurope, ale jaksi mame bohuzel smulu, nastesti jsem ale platil kreditni kartou, mela by byt sance na vraceni poplatku, mne by spis ale hlavne zajimala ta specialni nabidka WizzAir pro klienty SkyEurope, kdy si muzou poridit letenky za jednotnou cenou 30 EUR...tedy presneji mne zajima jak to funguje, to si WizzAir ty penize pak nejak s SkyEurope vytahne, nebo ja muzu jakoze stornovot platbu SkyEurope a jeste navic mohu dostat od Wizz Air letenku za tech 3O EUR ? Diky za odpoved


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od Smurfx »

remaxik píše:Zdravim, pristi tyden jsem mel letet do Londyna s kamaradem pres SkyEurope, ale jaksi mame bohuzel smulu, nastesti jsem ale platil kreditni kartou, mela by byt sance na vraceni poplatku, mne by spis ale hlavne zajimala ta specialni nabidka WizzAir pro klienty SkyEurope, kdy si muzou poridit letenky za jednotnou cenou 30 EUR...tedy presneji mne zajima jak to funguje, to si WizzAir ty penize pak nejak s SkyEurope vytahne, nebo ja muzu jakoze stornovot platbu SkyEurope a jeste navic mohu dostat od Wizz Air letenku za tech 3O EUR ? Diky za odpoved


Funguje to uplně jednoduše. Ukážeš rezervaci Sky Europe a zaplatíš 30 EUR. Nikdo nic z nikoho netahá, platíš to pochopitelně z vlastního.

remaxik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 09. 2009, 14:10
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od remaxik »

Aha, takže když si zaplatím těch 30 EUR, ukážu potvrzení o zaplacení u SkyEurope. Tak mi tu letenku u Wizz Air prodají. A mohl bych si teda zažádat o vrácení těch peněz, když jsem to platil kartou? Nebo tím zakoupením letenky u Wizz Air ztrácím nárok na vrácení peněz?

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od Smurfx »

remaxik píše:Aha, takže když si zaplatím těch 30 EUR, ukážu potvrzení o zaplacení u SkyEurope. Tak mi tu letenku u Wizz Air prodají. A mohl bych si teda zažádat o vrácení těch peněz, když jsem to platil kartou? Nebo tím zakoupením letenky u Wizz Air ztrácím nárok na vrácení peněz?


Samozřejmě neztrácíš, to s tím vůbec nesouvisí. O vrácení zažádej. Určitě dej vědět, jak to dopadlo...

kopi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 11. 02. 2009, 13:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od kopi »

remaxik píše:Aha, takže když si zaplatím těch 30 EUR, ukážu potvrzení o zaplacení u SkyEurope. Tak mi tu letenku u Wizz Air prodají. A mohl bych si teda zažádat o vrácení těch peněz, když jsem to platil kartou? Nebo tím zakoupením letenky u Wizz Air ztrácím nárok na vrácení peněz?

Wizz ani SkyE nemají nic společného. Prostě si jen na webu wizz koupíš letenku pod odkazem "Wizzair zachraňuje cestující SkyEurope" letenku za 30EUR a na letišti pak ukážeš svoje původní potvrzení od SkyE.
A o vrácení peněz si zažádej, třeba budeš mít štěstí. :-)


axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od axen »

remaxik píše:Aha, takže když si zaplatím těch 30 EUR, ukážu potvrzení o zaplacení u SkyEurope. Tak mi tu letenku u Wizz Air prodají. A mohl bych si teda zažádat o vrácení těch peněz, když jsem to platil kartou? Nebo tím zakoupením letenky u Wizz Air ztrácím nárok na vrácení peněz?

Info je na webu Wizzair. Je tam odkaz pro klienty SkyEurope, tam si vyberes let, zadas cislo sve rezervace od SkyEurope, zaplatis 30 EUR a je to.
Zazadat o vraceni penez zaplacenych platebni kartou za letenky SkyEurope musis u banky, ktera kartu vydala. Vypada to, ze kazda banka bude mit svuj vlastni postup, jak zadosti podavat a resit. Pred navstevou pobocky bych prislusnou banku kontaktoval telefonicky a preptal se na podrobnosti.
Good luck :!:

remaxik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 09. 2009, 14:10
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od remaxik »

Uz jsem se byl u KB dneska informovat a meli tam k tomu vytiskle smernice. Staci kdyz prinesu vytiskle potvrzeni co mi prislo kdyz jsem kupoval letenku a pak dale kdyz donesu email co SkyEurope rozesila o bankrotu, pote by melo byt zruseni vyrizeno...reklamace ale trva cca 8 tydnu, ale porad lepsi nez nic :)

sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od sohaj007 »

ME ALE ZADNEJ E MAIL O BANKROTU OD NICH NEPRISEL

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od Zlin142 »

remaxik píše:...tedy presneji mne zajima jak to funguje, to si WizzAir ty penize pak nejak s SkyEurope vytahne


"Záchranné nabídky" konkurence jsou jen určitý druh reklamní akce. Se SkyEurope nebo refundacemi plateb u bank/karet to nemá naprosto nic společného.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od j.ree »

Me zatim taky zadny email o bankrotu neprisel. Preposle ho kdyztak nekdo na muj email? j.ree@seznam.cz Diky

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od suhajek »

Jen taková zkušenost, měl jsem od SKY koupenou Paříž na 4.12. ceny u WIZZ včera 1780,- Kč pro 2 osoby za plnou cenu. Klikl jsem tedy na odkaz za 30 Eur. Zadává se číslo potvrzení od SKY, vše probíhalo OK až na konci jsem si všiml, že mi to nenabídlo platbu převodem, ale jen kartou, takže výsledná cena 1700,- Kč takže skoro stejné jako když bych si to kupoval normálně. Napište sem zkušenosti zda Vám to jde platit převodem či také jen kartou.

Marta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 21. 06. 2009, 07:22
Stav: Offline

Re: Zachranna klientu SkyEurope

Příspěvek od Marta »

suhajek píše:Jen taková zkušenost, měl jsem od SKY koupenou Paříž na 4.12. ceny u WIZZ včera 1780,- Kč pro 2 osoby za plnou cenu. Klikl jsem tedy na odkaz za 30 Eur. Zadává se číslo potvrzení od SKY, vše probíhalo OK až na konci jsem si všiml, že mi to nenabídlo platbu převodem, ale jen kartou, takže výsledná cena 1700,- Kč takže skoro stejné jako když bych si to kupoval normálně. Napište sem zkušenosti zda Vám to jde platit převodem či také jen kartou.


Taky jsme měli letět PRG-ORY a zpět. Cena 30 Euro se nekonala, neb jsme navíc zaplatili zavazadla a platbu kartou. Výsledek - zpáteční - 2400Kč (to by bylo Euro za 40 Kč:) Upozorňuju, že jsme jen dorovnávali váhu na 18 Kg, jako u SkyEurope.


Odpovědět