prvně...

zdena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 09. 2009, 23:53
Stav: Offline

prvně...

Příspěvek od zdena »

Dobrý den chci letět s touto společností je toho tady hodně napsáno funguje tojako třeba u easy jet.
Zaplatím přes net a příjdu na letiště? Nikde nevidím zda jsou poplatky za zavazadla a jak je to s odbavením. Můžete mi poradit nasměrovat na nějaké stránky kde píšou jak to je?

Prostě chci s nimi letět prvně :oops: :oops: :oops:


zdena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 09. 2009, 23:53
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od zdena »

to je wizz air jsem nováček ptám se na tuhle společnost :oops: :oops:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od prodejce »

.. zaběhni ráno do nejbližší cestovky, oni ti letenku prodají a vysvětlí ti přesně kam jít a co dělat se zavazadly atd.. tak to budeš mít nejjistější.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od Fabo »

prodejce píše:.. zaběhni ráno do nejbližší cestovky, oni ti letenku prodají a vysvětlí ti přesně kam jít a co dělat se zavazadly atd.. tak to budeš mít nejjistější.


A zaplati misto 200 korun 10 200?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od prodejce »

Fabo píše:A zaplati misto 200 korun 10 200?


.. nedramatizuj to tak zase.. píšu ať jde do nejbližší cestovky .. u nás by se stejně nedostala přes recepci.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od Fabo »

No zas tak moc nedramatizuju, nerek bych, ze by zrovna jeji nejblizsi cestovka byla akreditovany agent wizzu. Ze by se zrovna u vas nedostala pres recepci - dobre pro ni, blbe pro vas. Ale vypovida to o mnohem.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od prodejce »

.. ja sem mluvil o tom cenovém rozdílu že dramatizuješ.

Fabo píše:akreditovany agent wizzu

:D

Fabo píše:Ze by se zrovna u vas nedostala pres recepci - dobre pro ni, blbe pro vas. Ale vypovida to o mnohem.


:lol: :lol:

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od Malvolio »

zdena píše:Dobrý den chci letět s touto společností je toho tady hodně napsáno funguje tojako třeba u easy jet.
Zaplatím přes net a příjdu na letiště? Nikde nevidím zda jsou poplatky za zavazadla a jak je to s odbavením. Můžete mi poradit nasměrovat na nějaké stránky kde píšou jak to je?

Prostě chci s nimi letět prvně :oops: :oops: :oops:


Většinu odpovědí lze nalézt zde:
http://wizzair.com/useful_information/faq/

Jinak stručně, chodí to jako u easyjetu, akorát wizz air nemá online odbavení, takže na letišti se musí vždy vyzvednout palubní vstupenka na přepážce. Jinak stačí zaplatit letenku a přijít na letiště, poplatky za zavazadla jsou uvedeny při objednávce letenky.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od Fabo »

prodejce píše:
Fabo píše:akreditovany agent wizzu

:D


No mne to taky prijde divne, ale existujou. Resp. muzou existovat :)

viz. treti odstavec tady: http://wizzair.com/useful_information/how_to_book/

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od spinar »

Napr. Asiana prodava letenky WizzAir, jen nevim kolik si k nim prihazujou.

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od suhajek »

Jak už bylo řečeno je to skoro stejné.
1) na webu vybereš let, objednávku zadáváš velmi podobně jako u easy, no konci si můžeš vybrat jakým způsobem budeš platit, doporučuji převod kvůli poplatkům.

2) vytiskneš si potvrzení (v případě, že platíš kartou je ihned potvrzené, pokud převodem cca do 5 dnů)

3) Přijdeš na letiště (boarding začíná někde i 2,5 hodiny před odletem) a odbavíš se standartně na přepážce, bohužel i když máš jen příruční zavazadlo, on-line odbavení zde není možné.

4) V letadle si sedadlo vybíráš sám (např. na letišti v Praze vás doveze k letadlu bus)

5) Priority boarding dobře zvaž jak kde ho aplikují a kvůli busu je to uplně zbytečné, např. v Římě nás nepustili ani první do busu takže mi to přišlo naprosto k ničemu.

zdena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 09. 2009, 23:53
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od zdena »

Děkuji,

že jste mi napsali.
Mám rodinu v Londýně. Tato společnost nabízí docela dobé ceny. :oops: :oops:

Nevím pročtu jejich řád :roll:

radoparic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 09. 2009, 15:03
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od radoparic »

Ahoj, chtěl bych se prosím zeptat jestli je nějaký problém u wizz...když koupíme letenky pro 5 lidí a pak 1 člověk nebude moci letět a na letiště prostě nepřijde( letenku by nechal propadnout - protože změna jména 1080Kč na let )?...je to nějaký problém pro zbylé 4 nebo pro něho při dalších rezervacích?...jestli má někdo podobnou zkušenost..tak budu moc rád za názor....díky moc za odpověď a za čas....

M-a-S
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 24. 06. 2009, 15:40
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od M-a-S »

radoparic píše:Ahoj, chtěl bych se prosím zeptat jestli je nějaký problém u wizz...když koupíme letenky pro 5 lidí a pak 1 člověk nebude moci letět a na letiště prostě nepřijde( letenku by nechal propadnout - protože změna jména 1080Kč na let )?...je to nějaký problém pro zbylé 4 nebo pro něho při dalších rezervacích?...jestli má někdo podobnou zkušenost..tak budu moc rád za názor....díky moc za odpověď a za čas....


Ne, problem to zadny neni - proste jen poletite ve 4 a jednu letenku nechate propadnout ... take to samozrejme nema zadny vliv na pripadne budouci rezervace.

Stastnou cestu!

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: prvně...

Příspěvek od HighFlyer »

Z cerstve zkusenosti mohu potvrdit, ze neni problem ani neproleteni prvniho useku. Posunul se mne termin cesty tam o dva dny, tak jsem musel koupit dalsi letenku pro sebe a kolegu (2x one-way PRGBGY). Zpatky BGYPRG jsme leteli v puvodnim terminu a nikdo nijak neresil, ze jsme prvni segment neproleteli.


Odpovědět