CC Wizzair

tropicana
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 01. 2011, 10:27
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od tropicana »

Prosím prosím...kdo má zkušenosti a ví zda je potřeba mít certifikát z jazyka k Wizz air?
Nestačí maturita...? Děkuju za odpověd...


kumi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12. 09. 2010, 19:12
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od kumi »

certifikát striktně nepožadují, ale čim víc toho máš na papíře tím líp....Já mám dotaz ohledně toho OPEN DAY recruitment, vzhledem k tomu že jsem na to narazil víceméně náhodou, nikdy jsem o práci u WizzAir neuvažoval, je tam možné dorazit bez oné pozvánky?

ivi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27. 02. 2011, 19:26
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od ivi »

kumi píše:certifikát striktně nepožadují, ale čim víc toho máš na papíře tím líp....Já mám dotaz ohledně toho OPEN DAY recruitment, vzhledem k tomu že jsem na to narazil víceméně náhodou, nikdy jsem o práci u WizzAir neuvažoval, je tam možné dorazit bez oné pozvánky?



Já se tam chystám taky bez pozvánky :thumbup: Jelikož dle mého názoru OPEN DAY je OPEN DAY :D

kumi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12. 09. 2010, 19:12
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od kumi »

Jsem rád, že nejsem jedinej toho názoru :-D...každopádně see you there

ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od ppppp »

Zdravím všechny kteří se chystají na konkurz CC 8.3.2011. Dostala jsem pozvánku, ale jelikož jsem momentálně delší dobu v zahraničí, tak se nemůžu zúčastnit. Chtěla bych poprosit ty, kteří se zúčastní aby sem pak hodili nějaké info..( celkový průběh, počet uchazečů a počet přijatých ) :wink: Děkuji a přeju hodně štěstí :thumbup:


kumi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12. 09. 2010, 19:12
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od kumi »

ppppp píše:Zdravím všechny kteří se chystají na konkurz CC 8.3.2011. Dostala jsem pozvánku, ale jelikož jsem momentálně delší dobu v zahraničí, tak se nemůžu zúčastnit. Chtěla bych poprosit ty, kteří se zúčastní aby sem pak hodili nějaké info..( celkový průběh, počet uchazečů a počet přijatých ) :wink: Děkuji a přeju hodně štěstí :thumbup:



Will do!

kamila91
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06. 01. 2015, 20:41
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od kamila91 »

Zdravím, chystá se někdo na pohovor do Prahy? přišla mi pozvánka, ale čekám kdy vypíše konkurz tvs, tam bych se hrnula mnohem nadšeněji :) půjdu to asi zkusit, alespon pro představu a oživení angličtiny :D nemáte někdo info kdy by mohlo být výběrko u tvs vypsáno letos?

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Zdenek »

kamila91 píše:výběrko u tvs vypsáno letos?

Obávám se že letos bude dost stew od ČSA. (ale je to pouze názor záploťáka)

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od ngb »

Zdenek píše:
kamila91 píše:výběrko u tvs vypsáno letos?

Obávám se že letos bude dost stew od ČSA. (ale je to pouze názor záploťáka)


To je naivny nazor...CSA resp. HCA prepustilo za posledne roky stovky CC a masovy prechod k TVS sa nikdy nekonal...ono je ten styl roboty a firiem uplne iny:) ludia od CSA maju vseobecne problem pochopit a akceptovat "kulturu" TVS kde nikto nic negarantuje:) nevraviac o financnom ohodnoteni ktore je u TVS vyrazne nizsie a odpracovaneho casu viac...ale to je na dlhu debatu. V kazdom pripade vypisanie prveho konkurzu u TVS je otazka najblizsich dni...

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Ace2 »

kamila91 píše:Zdravím, chystá se někdo na pohovor do Prahy? přišla mi pozvánka, ale čekám kdy vypíše konkurz tvs, tam bych se hrnula mnohem nadšeněji :) půjdu to asi zkusit, alespon pro představu a oživení angličtiny :D nemáte někdo info kdy by mohlo být výběrko u tvs vypsáno letos?


Tak zase u Wizzu mas smlouvu na dobu neurcitou, program na tydny dopredu a kazdy den ve sve posteli. U TVS je to proste jen brigada na par mesicu a pres letni sezonu.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Zdenek »

ngb píše:
Zdenek píše:
kamila91 píše:výběrko u tvs vypsáno letos?

Obávám se že letos bude dost stew od ČSA. (ale je to pouze názor záploťáka)


To je naivny nazor...CSA resp. HCA prepustilo za posledne roky stovky CC a masovy prechod k TVS sa nikdy nekonal...ono je ten styl roboty a firiem uplne iny:) ludia od CSA maju vseobecne problem pochopit a akceptovat "kulturu" TVS kde nikto nic negarantuje:) nevraviac o financnom ohodnoteni ktore je u TVS vyrazne nizsie a odpracovaneho casu viac...ale to je na dlhu debatu. V kazdom pripade vypisanie prveho konkurzu u TVS je otazka najblizsich dni...

Já dokonce slyšel že TVS přijímat stew od ČSA nechce. Měl jsem spíše na mysli, že zakoupením podílu ČSA by TVS mohl využívat na svých letech stew ČSA kterých je (slušně řečeno) dostatek.

kamila91
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06. 01. 2015, 20:41
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od kamila91 »

ngb píše:
Zdenek píše:
kamila91 píše:výběrko u tvs vypsáno letos?

Obávám se že letos bude dost stew od ČSA. (ale je to pouze názor záploťáka)


To je naivny nazor...CSA resp. HCA prepustilo za posledne roky stovky CC a masovy prechod k TVS sa nikdy nekonal...ono je ten styl roboty a firiem uplne iny:) ludia od CSA maju vseobecne problem pochopit a akceptovat "kulturu" TVS kde nikto nic negarantuje:) nevraviac o financnom ohodnoteni ktore je u TVS vyrazne nizsie a odpracovaneho casu viac...ale to je na dlhu debatu. V kazdom pripade vypisanie prveho konkurzu u TVS je otazka najblizsich dni...

diky za nazory, budu doufat ze mas pravdu s tim vyberkem v nejblizsich dnech ;) vim ze se posledni roky vzdycky pochybovalo, ze vyberko vubec bude, protoze "prece maji dost z csa a z predchozi sezony" ale nakonec vzdy vyberko bylo ze? mate nekdo tipy podle lonskych rocniku, kolik by tak mohlo byt zajemcu a kolik prijimaji? Nejspis to ale bude neodhadnutelné :wtf:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Petr31 »

Ace2 píše:
kamila91 píše:Zdravím, chystá se někdo na pohovor do Prahy? přišla mi pozvánka, ale čekám kdy vypíše konkurz tvs, tam bych se hrnula mnohem nadšeněji :) půjdu to asi zkusit, alespon pro představu a oživení angličtiny :D nemáte někdo info kdy by mohlo být výběrko u tvs vypsáno letos?


Tak zase u Wizzu mas smlouvu na dobu neurcitou, program na tydny dopredu a kazdy den ve sve posteli. U TVS je to proste jen brigada na par mesicu a pres letni sezonu.


...a taky tam vyhazují stevardy za bagatelní neplnění plánu prodeje, jak mi CC od Wizzu potvrdil. Jsem rád, že pracuji ve slušné firmě a těm kdo Wizz oslavují přeji silný žaludek.Rovněž si nemyslím, že by byl Wizz ve srovnání s TVS nějaká výhra....třeba co se týče firemní kultury.
..a TVS letní brigáda???..Že by posádky TVS v zimě nelétali třeba pro Sunwings nebo jinde? To je mi novinka....asi mi něco uniklo...nebo autorovi příspěvku na který reaguji. :lol:

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Ace2 »

Petr31 píše:
Ace2 píše:
kamila91 píše:Zdravím, chystá se někdo na pohovor do Prahy? přišla mi pozvánka, ale čekám kdy vypíše konkurz tvs, tam bych se hrnula mnohem nadšeněji :) půjdu to asi zkusit, alespon pro představu a oživení angličtiny :D nemáte někdo info kdy by mohlo být výběrko u tvs vypsáno letos?


Tak zase u Wizzu mas smlouvu na dobu neurcitou, program na tydny dopredu a kazdy den ve sve posteli. U TVS je to proste jen brigada na par mesicu a pres letni sezonu.


...a taky tam vyhazují stevardy za bagatelní neplnění plánu prodeje, jak mi CC od Wizzu potvrdil. Jsem rád, že pracuji ve slušné firmě a těm kdo Wizz oslavují přeji silný žaludek.Rovněž si nemyslím, že by byl Wizz ve srovnání s TVS nějaká výhra....třeba co se týče firemní kultury.
..a TVS letní brigáda???..Že by posádky TVS v zimě nelétali třeba pro Sunwings nebo jinde? To je mi novinka....asi mi něco uniklo...nebo autorovi příspěvku na který reaguji. :lol:


Tak to mi skutečně neuniklo... bohužel jako CC u TVS dostaneš smlouvu začínající 1.4 a končící 31.10 cca plus mínus. Zimní kontrakty jsou jen pro kmenové zaměstnance ne pro brigádníky. U TVS je to jen letní brigáda, nikdy nedostaneš smlouvu na dobu neurčitou.

dominikacepcorova123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 17. 05. 2016, 19:28
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od dominikacepcorova123 »

FlyingDuckie píše:Nazdárek,
no pokud jsi se zaregistroval na stránkách "Wizzu" - v záložce kariéra -> Cabin Crew -> Czech rep., vyplnil ten dotazník a zaslal životopis a fotku, tak ti přišla pozvánka na konkurz , který se koná zítra. Já už jsem tam registrovanej cca 6 měsíců a ani jsem nedoufal, že napíšou ...

FD

Jariss píše:Ahojky, nějak mi to ujelo...Jaký pohovor, kde??? Pls, o info
chystá se někdo na pohovor 20.10.2009 ?
[/quote]


Prosím vás jak se přikládá ta fotka k životopisu?


Odpovědět