Oslovení

Odpovědět
kami
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 03. 2010, 01:45
Stav: Offline

Oslovení

Příspěvek od kami »

Při kontrole potvrzení rezervace jsem zjistila špatné oslovení před jménem. Nemá s tím někdo zkušenost, jak velký problém to na letišti v BGY bude?


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od HighFlyer »

kami píše:Při kontrole potvrzení rezervace jsem zjistila špatné oslovení před jménem. Nemá s tím někdo zkušenost, jak velký problém to na letišti v BGY bude?

Jak velky problem? Zrejme nulovy.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od Zdenek »

Maximalne Ti budou rikat pane :mrgreen:

kami
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 03. 2010, 01:45
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od kami »

Super :)) Díky moc

Luke85cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 10. 2011, 20:38
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od Luke85cz »

Pořádně jsem se ze začátku nepodíval, taže jsem to vložil trošku do jiného vlákna, ale chci se zeptat na změnu oslovení.. takže se pokusím jen překopírovat otázku, kterou jsem vypsal v jiném vlákně.

Mám ten samý problém v sprnu jsem si rezervoval let Praha > London-Luton na 27/10/2011, vše na stránkách wiizair, vyplňoval jsem konkrétně údaje u sebe a přítelkyně. S tím, že jsem zadával jedno zavazadlo, oslovení bylo v pořádku u mě Mr. přítelkyně měla Ms.. Nicméně jsme se rozhodli, že doobjednáme ještě jedno jedno zavazadlo.. a od té doby tam má přednastavené Mr. a nejde to nijak změnit teď změnit.

Myslíš, že je možné aby to oslovení upravili, když je budu kontaktovat? Jelikož se mi nechce hned platit celých 2tis. kč za změnu jména, v případ, že se jedná o špatně zaškrtnuté oslovení a ne o změnu jména.

Díky za odpověď

L.


xmartinmx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 07. 2011, 15:23
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od xmartinmx »

zavolej na jejich linku a nezplatně ti to změní

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Oslovení

Příspěvek od alesesl »

Luke85cz píše:Pořádně jsem se ze začátku nepodíval, taže jsem to vložil trošku do jiného vlákna, ale chci se zeptat na změnu oslovení.. takže se pokusím jen překopírovat otázku, kterou jsem vypsal v jiném vlákně.

Mám ten samý problém v sprnu jsem si rezervoval let Praha > London-Luton na 27/10/2011, vše na stránkách wiizair, vyplňoval jsem konkrétně údaje u sebe a přítelkyně. S tím, že jsem zadával jedno zavazadlo, oslovení bylo v pořádku u mě Mr. přítelkyně měla Ms.. Nicméně jsme se rozhodli, že doobjednáme ještě jedno jedno zavazadlo.. a od té doby tam má přednastavené Mr. a nejde to nijak změnit teď změnit.

Myslíš, že je možné aby to oslovení upravili, když je budu kontaktovat? Jelikož se mi nechce hned platit celých 2tis. kč za změnu jména, v případ, že se jedná o špatně zaškrtnuté oslovení a ne o změnu jména.

Díky za odpověď

L.


Nemusis nikam volat a nic resit. Hodne x se stalo ze misto MRS/MS byl MR a na letisti nikdo nic neresil, a ani u WIZZU.


Odpovědět