Jména osob

Odpovědět
rocesor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 07. 2009, 13:28
Stav: Offline

Jména osob

Příspěvek od rocesor »

Dobrý den, včera jsem si rezervoval a zaplatil 2 letenky BARCELONA - KATOWICE. Ve formuláři jsem vyplnil, že 1. osoba je objednatel (bylo tam zaškrtávací políčko) a druhou jsem vyplnil jménem druhé osoby. Všecko vypadalo OK, ale v potvrzovacím e-mailu mi přišlo, že jména osob jsou 2x stejné (Josef XXX a Josef XXX, místo Josef XXX a Tomáš XXX). Volal jsem na WIZZ AIR a slečna mi řekla, že bez poplatků to změnit nemůže, ať pošlu mail na reklamace. Jak je možné, že se něco takového stalo ?


Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od Spenlik »

Tak to je nemilý, mě se u Wizzu stalo něco podobnýho, akorád se mi naštěstí prohodilo akorad Mr a Mrs, snad na těch reklamacích pochodíš, to sem zvedavej, pak dej vedet...

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od Skybob »

já nedávno při rezervaci omylem vynechal jedno písmenko. Tak jsem tam volal a zadarmo mi to změnili... Akorát mě to stálo asi 28 kč :-)

Luke85cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 10. 2011, 20:38
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od Luke85cz »

Spenlik píše:Tak to je nemilý, mě se u Wizzu stalo něco podobnýho, akorád se mi naštěstí prohodilo akorad Mr a Mrs, snad na těch reklamacích pochodíš, to sem zvedavej, pak dej vedet...


Mám ten samý problém v sprnu jsem si rezervoval let Praha > London-Luton na 27/10/2011, vše na stránkách wiizair, vyplňoval jsem konkrétně údaje u sebe a přítelkyně. S tím, že jsem zadával jedno zavazadlo, oslovení bylo v pořádku u mě Mr. přítelkyně měla Ms.. Nicméně jsme se rozhodli, že doobjednáme ještě jedno jedno zavazadlo.. a od té doby tam má přednastavené Mr. a nejde to nijak změnit teď změnit. :eh:

Myslíš, že je možné aby to oslovení upravili, když je budu kontaktovat? Jelikož se mi nechce hned platit celých 2tis. kč za změnu jména, v případ, že se jedná o špatně zaškrtnuté oslovení a ne o změnu jména. :(

Díky za odpověď :)

L.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od ziletka »

Mr., Mrs., Ms. apod. nikdo neresi - neni potreba cokoliv menit.


Luke85cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 10. 2011, 20:38
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od Luke85cz »

ziletka píše:Mr., Mrs., Ms. apod. nikdo neresi - neni potreba cokoliv menit.


Díky za odpověď.. takže asi nechám být a nebudu se stresovat :)


Díky :thumbup:

Mara_1986
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21. 12. 2011, 21:45
Stav: Offline

chybí jedno písmeno ve jméně

Příspěvek od Mara_1986 »

Zdravím,
při rezervaci u Wizzu jsem při zadávání jména omylem vynechal jedno písmeno. Máte někdo zkušenosti s tím, jestli bude někde nějakej problém? Jestli to má nebo nemá vůbec cenu řešit? Nebo jestli mam jak už tady někdo uvedl někam volat.
Díky moc za radu.
Mára

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: chybí jedno písmeno ve jméně

Příspěvek od MarekT »

Mara_1986 píše:Zdravím,
při rezervaci u Wizzu jsem při zadávání jména omylem vynechal jedno písmeno. Máte někdo zkušenosti s tím, jestli bude někde nějakej problém? Jestli to má nebo nemá vůbec cenu řešit? Nebo jestli mam jak už tady někdo uvedl někam volat.
Díky moc za radu.
Mára


Ahoj Máro, no radši si tam zavolej protože dáváš i pas. A určitě nemáš v pasu vynechané jedno písmenko.

Normálně si zavolej na linku Wizz Airu. Což je číslo 900 140 940, linka je placená 14 Kč za minutu. Přeju hezký let...

Marek

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Jména osob

Příspěvek od JiS_Progressus »

Není pravda, MR. a MS. je věc, která ovlivňuje kalkulovanou váhu cestujícího a zasahuje do vyvážení letadla. Na muže se počítá větší váha, představte si, jak by se vyvažovací systém choval, kdyby bylo v letadle nahlášeno 180 mužů a přitom tam bylo 180 žen. Minimálně by musela posádka vzít zbytečně spoustu paliva ...


Odpovědět