ODLET W6 822 z Brussel-Charleroi v neděli...

Odpovědět
TomHam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 07. 08. 2010, 12:32
Stav: Offline

ODLET W6 822 z Brussel-Charleroi v neděli...

Příspěvek od TomHam »

Zdravím,

Prosím o radu zkušené cestovatele, kteří létají často z Wizz air trasu CRL-PRG. Jaké bývá na této trase zpoždění, konkrétně při odletu z CRL v neděli? Je let operován letadlem, které po desáté hodině startuje z prahy nebo se na této trase točí stroj z jiné linky? Předem děkuji za odpovědi, rady, tipy atd.

PS: Let se uskuteční v ne 19.09.2010. Za každou informaci budu vděčný, protože v Praze mám dost věcí na práci a nerad bych to redukoval jen kvůli tomu, že jsem přiletěl o 4 hodiny později.

PS: Nevíte jestli je na letišti Charleroi Drop off (Baggage Drop) přepážka nebo se musí do fronty na check-in (já se budu čekovat online)
Naposledy upravil(a) TomHam dne 09. 08. 2010, 21:52, celkem upraveno 1 x.


RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ODLET W6 822 z Brussel-Charleroi v neděli...

Příspěvek od RadekB »

TomHam píše:Zdravím,

Prosím o radu zkušené cestovatele, kteří létají často z Wizz air trasu CRL-PRG. Jaké bývá na této trase zpoždění, konkrétně při odletu z CRL v neděli? Je let operován letadlem, které po desáté hodině startuje z prahy nebo se na této trase točí stroj z jiné linky? Předem děkuji za odpovědi, rady, tipy atd.


Wizzem sem už párkrát letěl a nikdy jsem neměl spoždení ... nedělní CRL-PRG to netuším ale poletím sobotní PRG-CRL Takže pak mohu říct jak to bylo .. Co se týče letadel tak v crl se pokud vím netočí vždy letí PRG-CRL-PRG viděl jsem točit letadla v Bergamu,Beuvais atd ale crl myslím že ne ..

Odpovědět