Letiste Charleroi

Odpovědět
TomHam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 07. 08. 2010, 12:32
Stav: Offline

Letiste Charleroi

Příspěvek od TomHam »

Zdravim, nevite nekto jestli je na CRL samostatna drop-off prepazka nebo musim (i kdyz budu online checked) tak jako tak do fronty? A kolik tam ma Wizz odbavovacich prepazek? Prifrcim tam tak hodinku pred odletem a nerad bych tam za a) lital zmatene, : jak lesni vcela. :D b) zpusobil zpozdni v dusledku toho, ze nejsem schopen se vcas odbavit:-)))))))) Diky za tipy


RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letiste Charleroi

Příspěvek od RadekB »

TomHam píše:Zdravim, nevite nekto jestli je na CRL samostatna drop-off prepazka nebo musim (i kdyz budu online checked) tak jako tak do fronty? A kolik tam ma Wizz odbavovacich prepazek? Prifrcim tam tak hodinku pred odletem a nerad bych tam za a) lital zmatene, : jak lesni vcela. :D b) zpusobil zpozdni v dusledku toho, ze nejsem schopen se vcas odbavit:-)))))))) Diky za tipy


Ahoj.. V CRL příjdeš a pokud si Online odbavenej jdeš přímo na kontrolu (Bezpečnostní ,Rengeny atd .. ) Já sem byl Online check a šel sem tam hodku před odletem .. bohatě stačilo :)

TomHam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 07. 08. 2010, 12:32
Stav: Offline

Re: Letiste Charleroi

Příspěvek od TomHam »

Tak teda nějaké info o letišti Brussel-South Charleroi airport. Je to malé letiště srovnáním tak BTS nebo BRQ. Samostatné Drop-off přepážky tam Wizz nemá. Tu má pouze Ryanair- jelikož je to jeden z jeho main continental hub.
Odbavení proběhlo pouze na jedné přepážce. Nicméně většina pax tam stejně byla jen odevzdat obdavené zavazdlo, tudíž vše proběhlo velmi rychle. Měl jsem nějaké problémy s vytištěnou palubkou takže jsem nakonec dostal stejně klasickou jako při standardním odbavení...
Letiště ze svého pohledu PAX hodnotím jako velmi flyer friendly... opravdu jsem z něj velmi nadšený.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Letiste Charleroi

Příspěvek od vitezslav »

Byl jsem tam dvakrát, a flyer friendly je na něm pouze to, že tam nic není... :lol:


Odpovědět