odbavení na letišti

Odpovědět
mufinka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 01. 2011, 22:41
Stav: Offline

odbavení na letišti

Příspěvek od mufinka »

Dobrý den,
nenajde se, prosím, někdo, kdo by mi poradil? Letím poprvé se společností Wizzair do Londýna 1.2.
Mám zakoupenou letenku přes web, ale nedopatřením jsem u možnosti odbavení v Brně zadala odbavení na letišti. Volala jsem na jejich "úžasnou" zákaznickou linku a nejde to změnit na online.
Jak mám postupovat? Musím si na letišti najít stánek Wizzair a tam si letenku vyzvednout? Nebo půjdu rovnou k přepážce, vytisknu si doklad a fakturu doma a tu jim předložím?
V podmínkách mají, že se dá zakoupit odbavení na letišti přes web za 135 Kč, ale nevím, kde se dá tato služba dokoupit, resp. ve změnách rezervace nikde není možnost dokoupit "odbavení". Pokud bych to neměla, zaplatím až na letišti 270 kč přímo u přepážky, kde se odbavuji a váží zavazadlo?
Poradíte?
Děkuji, M.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3157
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: odbavení na letišti

Příspěvek od Fabo »

Jelikoz jsi si vybrala moznost odbaveni na letisti uz u nakupu, stavil bych se klidne ze uz to mas zaplaceny. Odbaveni se tyka prave prepazky kam des s kufrem - check-in.

Tva letenka je elektronicka, to znamena, ze v idealnim pripade je postacujici prijet na check-in s OP. Doporucil bych ovsem vytisknout doma nejake to potvrzeni ze mas nakoupeno, tam kde je rezervacni kod ve tvaru X12ABC a podobnem.

Odbaveni pres internet je pak o tom, ze si na internetu potvrdis, ze hodlas letet, vytisknes si pak jiny papir, ktery je rovnocenni s tim, ktery dostanes na letisti na check-inu a jmenuje se boarding pass, neboli palubni vstupenka. V takovem pripade, jestli nemas batozinu, se nemusis nicim zdrzovat a muzes jit primo na bezp. prohlidku.

Odpovědět