Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Odpovědět
firerush
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 06. 2009, 14:58
Stav: Offline

Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Příspěvek od firerush »

Zdravím Vás,

mám zde jeden prostý dotaz, ač se možná někdo zarazíte a vynadáte mi za toto vlákno... Můj dotaz jest, kdy mohu platit znovu bankovním převodem u Wizz Airu... protože jsem:

provedl rezervaci dne 28 (2 rezervace závislé na sobě) ihned zaplatil
platba došla včera tj. v pátek 1.4., a tak jsem myslel, že mohu nadále bookovat letenky, páč mi to psalo, že pro "tento let" nelze platit BÚ - ale píáše mi to u každého letu jedno jakého... (?)

nezdá se mi to, ale je to určitě kvůli tomu, že mám ty dvě rezervace před tím, jelikož je to omezeno při platbě BÚ...

mám ale platbu už potvrzenou.. a letenky taky od včera 1.4. .... nevíte, kdy budu moci platit přes BÚ znovu - nebo mám platit přes kartu... abych zachytl dobrou cenu ale vyšší poplatky za převod... :(

díky za odpovědi...



Fire


Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zdravím, nemůže to mít souvislost s datem letu ? Lety, které jsou tuším do týdne od bookingu se mi zobrazovaly jako "zaplatitelné" jen platební kartou, ne převodem.

firerush
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 06. 2009, 14:58
Stav: Offline

Re: Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Příspěvek od firerush »

ne... nemělo by, jelikož jsem zkusil i o jiný let, a stále to píše "Pro tento let není v současné době k dispozici možnost platby bankovním převodem"

máte někdo zkušenosti, kdy budu moci objednat pomocí BÚ?

Díky :problem:

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Příspěvek od Lucx »

Udělej si další registraci na jinou email. adresu. Ten samý problém jsem řešil i já. Mám na wizzu tři účty se stejnými údaji a všechny převody v pořádku, byť jsem dělal ve stejný den rezervace z těch třech účtů a platil vše ze stejného bankovního účtu :roll:

firerush
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 06. 2009, 14:58
Stav: Offline

Re: Platba bankovním převodem - nemožnost platit

Příspěvek od firerush »

bohužel to nemohu :( mám ve svém účtě extra slevy, tudíž se mi to tak vyplatí, ale jde to jen s BÚ nebo Wizz plus účet :( ten druhý nemám... no... proto nemohu použít jiný účet... nyní jsem si koupil slevu wizz freedom... proto je to extra sleva... není to drahé ale toto mne není jasné, když mám už vše potvrzeno a stejně nejde koupit další.... :oops:


Odpovědět