Palubní vstupenka

Odpovědět
ondra.6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 04. 2011, 13:35
Stav: Offline

Palubní vstupenka

Příspěvek od ondra.6 »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat ohledně palubní vstupenky u Wizzairu. Odbavil jsem se přes internet, a mám tedy palubní vstupenku se kterou pak půjdu rovnou ke gatu. Jen tam nenacházím žádné konkrétní sedadlo, zajímalo by mne tedy jestli je to o tom kam si kdo v letadle sedne. Zatím jsem s touto společností ani s jiným low-costem neletěl, a tak nevím jak to u těchto společností funguje. Prosím tak o info nějaké zkušenější cestovatele.

Moc děkuju

Ondra


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palubní vstupenka

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Palubní vstupenka

Příspěvek od Fabo »

Tim se samozrejme nemysli kdo driv prijde na letiste, at tam nestepujes dve hodiny dopredu :) Zalezi jak poustej do letadla. A taky by te jeste mohlo zajimat, ze Wizzair nepousti bezne na exity, na rozdil od treba Ryanairu, u W6 si to musis koupit dopredu.

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Palubní vstupenka

Příspěvek od Zulu Charlie »

Je to jak psali kolegové, Wizz i jiné LC mají free seating, takže si sedneš, kam to půjde. Dá se dokoupit priority boarding neboli přednostní nástup (jdeš v první skupině nebo na některých letištích prvním busem) popř. extra prostor pro nohy - místo v exit row popř. úplně první řada (tohle má pokud vím jen Wizz, přednostní nástup mají i jiné LC). Osobně si priority vždycky kupuju, zatím mi to vždy vyšlo v klidu na exit row popř. první řadu. Šťastný let.

ondra.6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 04. 2011, 13:35
Stav: Offline

Re: Palubní vstupenka

Příspěvek od ondra.6 »

Tak jsem zas o něco chytřejší :D , děkuji vám všem za odpovědi !


Odpovědět