Wizz- plat

Odpovědět
Aci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 01. 2012, 14:20
Stav: Offline

Wizz- plat

Příspěvek od Aci »

Ahoj, měla bych dotaz na někoho, kdo lítá pro Wizz. Byla jsem na konkurzu v Pze, ale popravdě jsem z jejich prezentace vůbec nepochopila, jaký jsou platový podmínky. Vím, že základ kolem 7 tis. + odlítaný hodiny + provize z prodeje + říkali ještě něco o nějakých sektorech ... Nějak si nedokážu spočítat, kolik to tak cca hodí dohromady (v sezóně). Můžete mi v tom někdo udělat trochu jasno, prosííím? :D


Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Wizz- plat

Příspěvek od Ace2 »

Asi podle toho kolik prodáš baget za let spíš ne ? Říkal vám tam někdo na výběrovém řízení, že když nesplníš prodejní plán tak tě vyrazí ? :D Ne pardon, prý to se říká až po podpisu smlouvy :wave: Takže nějaká výše platu by mě až tak nedráždila.

Aci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 01. 2012, 14:20
Stav: Offline

Re: Wizz- plat

Příspěvek od Aci »

:D četla jsem něco takovýho tady na fóru, ale fakt je to pravda?

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Wizz- plat

Příspěvek od Ace2 »

Tak asi nejlepší postup by byl zavolat "někomu" na koho máte kontakt s otázkou zda je pravda, že letuška musí dosahovat prodejního plánu a když nesplní tak za to bude kázeňsky potrestána :D Schválně jim zavolej, nebo napiš email a pak se s námi o informaci poděl ať konečně víme kde je pravda. Protože se do zdá až šíleně neuvěřitelný na to aby to byla pravda.

Protože aktuální neověřené zprávy a drby říkají, že musíš dosáhnout měsíčního limitu na pasažéra a když ho nedosáhneš tak tě bud vyrazí (ve zkušebce), nebo později dostaneš pracovní důtku :D. Další drby říkají, že tuto informaci o prodejích se lidi dozvídají až po podpisu smlouvy kdy už jsi zavázána pokutou kdybys chtěla dát výpověd dřív než je závazek.

Každopádně nám sděl informace od zdroje.


Odpovědět