Problém s boarding passem

Odpovědět
lampeer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 02. 2012, 21:10
Stav: Offline

Problém s boarding passem

Příspěvek od lampeer »

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně postupu při chybně vyplněném datu platnosti občanky při elektronickém odbavení. Bohužel jsem se asi překlikl a místo 15.4.2015, je na boardingu uvedeno 15.4.2017. Ovšem jsem to zjistil, ale až po vytisknutí letenky/boarding passu. Jak mám v takovém případě postupovat nebo co se s tím dá dělat? Dík za rady :?


rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Problém s boarding passem

Příspěvek od rpet »

no, ja bych s tim nedelal nic -pokud tedy nepoletis v roce 2020 :mrgreen:

lampeer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 02. 2012, 21:10
Stav: Offline

Re: Problém s boarding passem

Příspěvek od lampeer »

takže to nemusím hrotit ve formě novýho odbavení na letišti za poplatek? :? Jde mi o to, abych z toho neměl náhodou problémy při nástupu ve formě zamítnutí. Já se omlouvám za svojí nadutost, ale letím tak po 5 letech a moje orientace v problematice je nic moc. :D

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Problém s boarding passem

Příspěvek od rpet »

dobre, tak pro zmenu vazne:
muj nazor je ten, ze problem by nastal ve chvili, kdy by tvuj jakykoliv doklad pozbyl platnosti jeste pred datem letu a tim padem by nebylo jak (formalne) overit tvoji totoznost.

ale u tebe je situace jina - mas chybu v datu, kdy konci platnost tveho dokladu. a protoze tvuj let se odehraje urcite dlouho pred "touto chybou", vsadil bych na to, ze to projde naprosto v klidu a bez pripominky ze strany pracovniku check-in.

pokud by nejaka pripominka padla (sic...), pak nasad tvar "hloupeho honzy" (aka "jezismarja, co to?? ale ne, to neni mozny, vzdyt muj pas ma platnost BLA, co to tam mate? ale urcite ne, ja nic neudelal... ...no opravdu... ...tedy mozna.... ...tedy to je pruser... ...krystovahnato, co ted?... ...)

cim vic budes propadat panice, tim driv se te budou snazit zbavit - bez nasledku.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Problém s boarding passem

Příspěvek od pavelpmi »

Já si taky myslím, že to absolutně není žádný problém. Neřešit. Jen se podívej, co znamená nadutost. :silent: :D


lampeer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 02. 2012, 21:10
Stav: Offline

Re: Problém s boarding passem

Příspěvek od lampeer »

Ok díky za rady pánové. Už jsem lehce klidnější, přecejenom se mi nechce vypláznout 405 Kč za vlastní blbost. :D Zítra tedy půjdu v Brně na věc ve stylu "hloupého Honzy". :D


Odpovědět