Platba u Wizz Air - bankovní převod

Odpovědět
ladarum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 01. 2010, 20:26
Stav: Offline

Platba u Wizz Air - bankovní převod

Příspěvek od ladarum »

Ahoj

Prosím, můžete mi poradit, jestli někdo lítáte s touto společností? Zarezervovala jsem si letenky a dala jsem platba bankovním převodem. Jenže ten převod je mezinárodní (mám Mbank) už kdysi jsem si přes ně letenky kupovala a ty jsme uhradili normálně na český účet. Nyní mi poslali pokyny k platbě a tam je účet pouze ten mezinárodní, ale ja na jejich stránkách našla i účet český..nevíte prosím někdo jestli se to dá uhradit i na ten..moc se totiž v těch mezinárodních platbách nevyznám a dneska jsem byla na kiosku a pán mi řekl, že mi může akorát poradit, ale platbu se mnou provést nemůže, jenže mi neporadil skoro nic

Tak jestli někdo kupujete takhle letenky, nebo s tím máte zkušenosti, tak budu ráda, když mi poradíte.

Děkuji :wave:


majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Platba u Wizz Air - bankovní převod

Příspěvek od majkl666 »

ladarum píše:Ahoj

Prosím, můžete mi poradit, jestli někdo lítáte s touto společností? Zarezervovala jsem si letenky a dala jsem platba bankovním převodem. Jenže ten převod je mezinárodní (mám Mbank) už kdysi jsem si přes ně letenky kupovala a ty jsme uhradili normálně na český účet. Nyní mi poslali pokyny k platbě a tam je účet pouze ten mezinárodní, ale ja na jejich stránkách našla i účet český..nevíte prosím někdo jestli se to dá uhradit i na ten..moc se totiž v těch mezinárodních platbách nevyznám a dneska jsem byla na kiosku a pán mi řekl, že mi může akorát poradit, ale platbu se mnou provést nemůže, jenže mi neporadil skoro nic

Tak jestli někdo kupujete takhle letenky, nebo s tím máte zkušenosti, tak budu ráda, když mi poradíte.

Děkuji :wave:


V případě, že se nejedná o wizz ukrajina (tam to myslim mají nějak jinak), tak bych to normalně poslal na český účet, ja to tak alespoň vždy dělam, myslím, že jim je jedno kam peníze přijou platbu ti spárujou s tvojím rezervačním číslem tak i tak.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Platba u Wizz Air - bankovní převod

Příspěvek od Fabo »

Z IBAN kodu se da vzdycky vycucat narodni cislo, zvladnou to bezne kalkulatory na strankach bank. Nedavno jsem to resil, nakonec se ale poslalo ze Slovenska (paradoxne to bylo levnejsi, skrz kurz EUR/CZK co pouziva W6)


Odpovědět