Problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Odpovědět
lumicun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 29. 11. 2012, 23:45
Bydliště: Dover, Coastal Kent, UK
Stav: Offline

Problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od lumicun »

Hezké opdoledne... již poněkolikáté letím s wizz air... avšak společnost začala používat nové formáty palubních vstupenek. Kopie cestujícícho a kopie pro leteckou společnost je již na jedno papíře A4, s tím, že spodní část je oddělitelná. Vygeneroval jsem si při check-in PDF s mojí palubní vstupenkou, stáhl si jej. Nicméně kód na kopii pro leteckou společnost je rozdělen na dvě stránky, půlka čárového kodu je na první stránce a druhá půlka kodu na druhé stránce. Zavolal jsem na infolinku společnosti a tam mi bylo řečeno, že pokud to takhle vygeneroval wizz air je to v pořádku, mám to takhle vytisknout a bude to uznáno. Vzhledem ke všem upozorněním že si je cestující odpovědný za tisk sám, bych se nerad při nástupu dozvěděl, že jsem to špatně vytisknul. Myslíte si, že je lepší se nechat odbavit na letišti? Tohle je opravdu zvláštní. O špatný formát na mém počítači nejde. Tím jsem si jistý. Wizz Air palubní vstupenku takhle vygeneroval jejich odbavovací systém. Rad bych odletel bez problemu... pro me je technicky jasne, ze kod na dve pulky nacist nepujde... wizz tvrdi ze pokud to neni moje vina, nemam se tim zaobirat. O co mi jde je v pohode odletet.


lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od lukoslaf »

skus este reprint letenky. mal som podobny problem pred troma dnami. inaksie mi ju vytlaci cez explorer, inaksie cez mozilu. najlepsie je ked si ulozis pdf do pocitaca a pri tlaceni si nastavis parametre tlace :wink:

lumicun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 29. 11. 2012, 23:45
Bydliště: Dover, Coastal Kent, UK
Stav: Offline

Re: problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od lumicun »

pokud dam tisk v exploreru je to stejne... a pokud si necham vygenerovat PDF na wizz strankach, palubni vstupenka je porad stejna...

lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od lukoslaf »

tak potom bude asi problem na strane wizzu. v tvojom pripade by som siel radsej o trosku skor na letisko a do kanclu wizzu by som sa siel informovat :wink:

lumicun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 29. 11. 2012, 23:45
Bydliště: Dover, Coastal Kent, UK
Stav: Offline

Re: problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od lumicun »

ano... problem je na formatovani te stranky... ani nevim zda li mam wizz kancelar na ruzynskem letisti... je to celkem slozita situace... letecke spolecnosti jsou nekompromisni... co se tyka pravidel na spravnost tisku vstupenek, rozmerech zavzadla... bohuzel wizz air nepouzivaji self check in kiosky... napada me jedine odbavnei na letisti... letenka nebyla draha prilis, takze bych to zaplatil, mel bych jistotu... jen mi to prijde jako trochu absurdni situace


velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od velpa.66 »

Zkus znovu otevřít palubní vstupenku,třeba už to bude v pořádku.Mě se to taky několikrát stalo.

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: Problém s čárovým kódem palubní vstupenky

Příspěvek od suhajek »

Včera jsem se odbavoval na Řím, chtěl jsem si palubky uložit do PDF a kod se rozdělil, pak jsem zkusil standartní tisk a palubka se vytiskla v pohodě. Mám IE9, Ty jsi to rovnou tiskl a nebo taky předem generoval do PDF?


Odpovědět