Online check in

Odpovědět
Raulito7
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 08. 2009, 15:37
Stav: Offline

Online check in

Příspěvek od Raulito7 »

Ahoj vzdy se mi tu dostalo vyborne odpovedi, tak bych Vas chtel poprosit o radu i nyni.

1. Letim nyni v sobotu do Bulharska z Katovic. Vim, ze Bulharsko je v EU, ale neni v Schengenu. Dostanu se tam na obcanku? Samozrejme jsem totiz zapomnel, ze muj pas je uz prosly.

2. Pri online check inu? Co presne za informace po me budou chtit. Jede nas vic a ne vsichni to se mnou budou vyplnovat. Tak at vim co od nich potrebuji.

3. Prijde mi nekam na mail nebo bude moznost si ulozit jednotlive boarding passy? Budeme to vyplnovat nekde v hospe s wifi, ale tisknout to budu az nekdy pozdeji.

Dekuji predem za odpovedi...


lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: Online check in

Příspěvek od lukoslaf »

Raulito7 píše:Ahoj vzdy se mi tu dostalo vyborne odpovedi, tak bych Vas chtel poprosit o radu i nyni.

1. Letim nyni v sobotu do Bulharska z Katovic. Vim, ze Bulharsko je v EU, ale neni v Schengenu. Dostanu se tam na obcanku? Samozrejme jsem totiz zapomnel, ze muj pas je uz prosly.

2. Pri online check inu? Co presne za informace po me budou chtit. Jede nas vic a ne vsichni to se mnou budou vyplnovat. Tak at vim co od nich potrebuji.

3. Prijde mi nekam na mail nebo bude moznost si ulozit jednotlive boarding passy? Budeme to vyplnovat nekde v hospe s wifi, ale tisknout to budu az nekdy pozdeji.

Dekuji predem za odpovedi...


1. Staci obciansky,

2. Datum narodenia, krajina narodenia (obcianstvo), cislo obcianskeho/pasu, krajina v ktorej bol vydany doklad, datum platnosti dokladu,

3. Jednotlive letenky si mozes ulozit ako PDF

Odpovědět