Danube wings

SkyEurope Airlines * Seagle Air * Slovenské Aerolinie * Air Slovakia
Odpovědět
kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od kuba.biker »

Globik píše:
Globik píše:Tak na slevomatu si to zatím nikdo nekoupil a nabídka končí o půlnoci.

Koukám, že prodlouženo do středy. Počet nákupů zatím 0.
http://www.slevomat.cz/sleva/85259-lete ... src=travel
Sakra, to žádny zdejši Ostravak nechce investovat do té loterie s výhrou proletět se privat jetem?


To bylo pořád nářků, že z Ostravy nic nelítá, že je to drahý, že musí do Katowic a kdesi cosi. Teď mají možnost proletět se za pár stovek vcelku neprofláknutou společností, která tu za rok nemusí být, typem letadla, které Wizz ani Ryan neprovozuje - a stejně skutek utek. Nechápu. :crazy:


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od j.ree »

Ono je rozdil letet do Vidne nebo pres Viden nekam dal ;)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Danube wings

Příspěvek od Globik »

j.ree píše:Ono je rozdil letet do Vidne nebo pres Viden nekam dal ;)

Skvělá výmluva. Takže co vlastně chceš? Co je horší? Ryan do prdelí nebo aerolinku, u které neplatíš za každý prd, resp.máš i 15 kg kufr zadarmo a která létá na dost slušný hub?
Nebo je oboje špatně? Dokud nebude OS do VIE, KL do AMS a BA do LHR a vše 5x denně, tak to bude špatně a nebude to odpovídat výjimečně skvělému ekonomickému stavu regionu?

EDIT: překlepl jsem se
Naposledy upravil(a) Globik dne 24. 02. 2013, 11:46, celkem upraveno 1 x.

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od kowal »

Jsem Pražák a do té loterie jsem šel. První a zatím jediný.

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od Pan Am »

kowal píše:Jsem Pražák a do té loterie jsem šel. První a zatím jediný.


A je to tady. Ostrava začíná přetahovat cestující Ruzyni :D


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od kowal »

A ještě k tomu jsem spustil nákupní horečku, už jsme totiž dva. Což je 100% nárůst během pár hodin.

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od Zulu Charlie »

j.ree píše:Ono je rozdil letet do Vidne nebo pres Viden nekam dal ;)


V tomto případě musím souhlasit. Pokud by mělo jít jen o proletění s DW a ATR72, je celý den od 7 do 8 večer ve Vídni teď na konec zimy z mého pohledu nic moc. Ale je to můj úhel pohledu. A pokud si to dám na květen, kdo ví, co bude a jestli linka ještě bude létat.

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od jjj »

V pondeli rano jsem letel VIE OSR. Bylo nas 8, 7 kvadronosu plus ja. Po startu kafe/voda a balicek TUC. Nad Ostravou zatacka o 180 - hezka vyhlidka na to zelezne mesto. Letiste totalne mrtve, nuda. Bus do mesta az za 3 hodiny, taxi do 7km vzdalene Studenky 350.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Danube wings

Příspěvek od Globik »

Letní leťák ještě není vyvěšen, ale už se prodává. Nejnižší třídy (alespoň na Jadran) cca dvojnásobné oproti loňsku. Nevím, zda je chyba na straně platební brány Tatra banky nebo zpřísnění ze strany KB, ale (na rozdíl od loňska) po několika neúspěšných pokusech platby virtuální e-card i kreditkou (obojí MC) jsem volal do KB a tam mi řekli, že obchodník nemá 3D zabezpečení a platby tedy byly odmítnuty, musel jsem požádat o dočasné odblokování e-card (jiné karty KB neodblokuje). V GDS lety na Jadran evidentně nejsou (např.Matrix nebo Edreams mi tyto lety nenašly a koupené letenky nejdou dohledatelné ani na Amadeu ani na Galileu).

lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od lukoslaf »


rXD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 691
Registrován: 26. 07. 2011, 00:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od rXD »

Tak, podla vsetkeho sa uz Matisek po...l. http://www.planecrazy.sk/index.php/sk/n ... ava-vieden

Fakt by ma zaujimalo, ako si to tunelar Poor predstavoval, ze tu linku udrzi. Alebo je to kvoli tomu, ze EU stopla financovanie "vyhodnych" NELEGALNYCH zeleznicnych stavebnych zakazok Poorovej firme pri Trencine? Nech uz to je ako chce, dalsi skrachovany bratislavsky napad (po Slovakian airlines, Tatra Air, Sky Europe, Slovak Airlines, CSA baza BTS, atd atd atd). Hlavne, ze na leto DW zas otocili garde pri letoch KSC-BTS-KSC, aby totalne dodrbali tych jedinych, ktori tu skrachovanu aeroliniu este pouzivaju, a to Kosicania, ktori sa potrebuju dostat do BA.

Moje odporucanie ale stale plati: cim skor zrusit KSC-BTS a zaviest KSC-VIE (s gratis busom do BA) za do 70EUR/ow a pripadne KSC-BER/MUC/FRA. To su jedine lety, kde je zo SK aka taka perspektiva.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od The810 »

Preco by presmerovali KSC-BTS do VIE, ked KSC-BTS je jedina linka co im ako tak funguje?? Prelozenim do VIE by uplne stratila atraktivitu (kedze nejaky C/S tam nehrozi).

rXD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 691
Registrován: 26. 07. 2011, 00:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od rXD »

Pre obsluhu spjenia Kosice-Bratislava je KSC-VIE prakticky rovnako dobra ako KSC-BTS (zvlast, ak by pre tych par ludi prisiel do VIE bus a vylozil ich v centre/na zel. stanici). Ale, z Viedne je 10000x viac moznosti pokracovat nez z Bratislavy, cize je ovela pravdepodobnejsie, ze by to lietali aj ti ludia, ktori potrebuju cestovat dalej, a vo VIE by len prestupili.

No a neviem preco by tam nemohol byt nejaky CodeShare. Potencialny zaujem mozu mat napr AirBerlin/British... (OneTeam je jedina aliancia, kt. do Kosic nelieta) alebo aj AirFrance (kedze CSA im dava take podmienky, ze radsej C/S do Kosic zrusili).

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Danube wings

Příspěvek od The810 »

Jasne, lebo cestujuci urcite do tej BA radsej pojdu 50 minut z VIE ako 15 minut z BTS. Nemas dojem, ze ti dobre platiaci cestujuci tej linky su prave ti co si vazia svoj cas? Pre mna je napriklad lietadlo na tej trase zaujimave kym mozem spravit day-return. Ked by mi to skomplikovali dlhym presunom do VIE tak to uz fakt pojdem vlakom, lietadlo strati vyhodu.

Pokracovat bez C/S je riziko a vacsina cestujucich to realizovat nebude. C/S nie je realny vzhladom na to ze seriozne aerolinky si vyberaju trochu serioznejsich partnerov ako je nejaka tunelarska spolocnost. A inak, aliancia OneTeam neexistuje, zrejme myslis oneworld.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Danube wings

Příspěvek od Globik »

Proč je to bez C/S riziko? Na jedné letence můžeš mít návazné lety jen když jsou pod kódem jedné airlines?

Asi by nejoptimálnější bylo provozovat KSC-BTS i KSC-VIE.


Odpovědět